Zobrazovanie obrázkov hier v bazáre

Pokým som používal telefón s android tak všetko bolo v poriadku, ale odkedy som si kúpil iPhone tak mi nezobrazuje obrázky hier v bazáre. Vyskúšal som rôzne web prehliadače a rôzne nastavenia týchto prehliadačov ale neúspešne. Jednoducho obrázky hier v bazáre nevidím. Rozmýšľam v čom môže byť problém a napádajú ma len tieto možnosti :

1. Chyba je v tom, že iPhone používa vo svojej namyslenosti pribrzdený operačný systém.

2. Potrebujem si len niečo doinštalovať a už to pôjde ( ale neviem čo).

3. Web stránka je zle naprogramovaná.

Fakt už neviem.
2.4.2018 20:41:35

Špatné místo
Udělal bys lépe, kdybys podmět směřoval zde:

http://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/

2.4.2018 23:53:51

No
ale ak si potrebujem len niečo doinštalovať, tak potom toto je to najlepšie miesto! Jedno z najlepších ;-)

3.4.2018 05:47:02

Závada není ve vašem přijímači
Stránka bazaru je nakódovaná tak, že při šířce pod 770 px název produktu a prodávající „vyskočí“ nad odpočet času a cenu (ty se z původní šířky 100 px roztáhnou na zbytečných 350). Jednoznačně se jedná o bug.

3.4.2018 09:06:24

bazar
Mám android a do bazaru na mobilu raději nechodím. Než by se všechny fotky načetly tak ještě víc zestárnu než jsem.
Na tabletu pohoda, žádný problém.
Na mobilu mám mozzilu,při načítání bazaru se mi to sekne,po chvíli vyskočí hlaška o zaneprázdněném skriptu,dám ukončit a bazar se načte bez fotek.

3.4.2018 10:11:02

Nie, nie
na päť ročnom Sony Z2 mi išlo všetko v pohode a bez problémov, ale na tomto pripečenom iPhone nič nejde normálne.

3.4.2018 12:43:53

springb
Hele, a máš zapnutou plnou verzi stránek? Na mobilních se obrázky nezobrazují by design, ne? Na mobilu (7letá Xperia L) se mi bazar ve verzi pro PC načte v pohodě. Mobilní verze nemá obrázky, ale ani "díry" pro ně, tak to beru jako standard.

3.4.2018 13:02:25

bazar
I v mozzile i v chrome musím zapnout stránky pro pc,pak se fotky načtou.

3.4.2018 13:13:27

bazar
Teď jsem na tabletu 10 (android) a vše v pořádku.
Takže je to něco s rozlišením jak píše jenikkozak.

3.4.2018 13:17:25

Chyba v responsivním designu
V tomto je iPhone nevinně. Aby se na něm objekty nezobrazovaly titěrné, „tváří“ se, že má menší rozlišení. Tím pádem se mu web zobrazuje v jiném rozložení.
Můžeš si to vyzkoušet na desktopu, kdy po zúžení okna pod těch 770 px obrázky z bazaru taky zmizí.

Je to jistě neúmyslná chyba vývojáře:
1) Protože se název produktu (tedy nejširší část) přesune mimo řádek tabulky, nedává smysl, aby se při zúžení obrázky skryly, prostoru je ve horizontálním směru víc než při větší šířce prohlížeče.
2) Obrázky se stejně ze serveru stahují a stránka na jejich stažení čeká – aby je pak schovala. Žádný čas se tím neušetří, přenos dat nesníží a uživatelům se mobily plní obrázky, které nikdy neuvidí.

3.4.2018 13:30:18 | Upraveno autorem (porovnej)

jenikkozak
Teď jsem na pc a přesně jak píšeš.
Jakmile zužím okno ,fotky nejsou.

3.4.2018 13:56:18

Opravdu to není nejlepší místo
- Pokud je v naprogramování chyba, může ji odstranit jen Zeus.
- Zeus si tuhle diskuzi pravděpodobně nikdy nepřečte.
- Zeus reaguje na podměty z kontaktů. Ne nejrychleji, ale reaguje.
- Takže pokud chcete efektivní a hlavně systémové řešení, pak správné místo je zde: http://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/
- Hledáte-li řešení typu "sámpansklepal", pak jste na správném místě. ;)

5.4.2018 23:32:09

Vybíráme z Bazaru

Magic: Onslaught basic lands
Magic: Onslaught basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas