Změna přihlašování

Dobrý den

Mám námitky k novému způsobu přihlašování. Svůj nick si najisto pamatuji, ale jelikož disponuji více e-mailovými adresami, tak mi nový způsob přihlašování naprosto nevyhovuje - zbytečně se mi rozšiřuje prostor možných kombinací (i když vás neviním z toho, že si někdy své heslo pamatuji jen přibližně a zkouším několik možností).

Kromě toho můj nick je krátký a bylo pro mne rychlejší jej napsat do kolonky, než vypisovat celou moji e-mailovou adresu (a trefit se na tu správnou).

Kdyby si uživatel mohl VYBRAT, zda se chce přihlašovat pomocí nicku nebo e-mailové adresy, byl by to krok vpřed pro všechny, protože by neznevýhodňoval uživatele, kterým více vyhovovalo přihlašování pomocí nicku.

Provedenou změnu, kdy nemohu využívat přihlašování pomocí nicku, vnímám jako negativní.

Děkuji za přečtení a případnou podporu těm, kterým také více vyhovoval původní způsob přihlašování.

Nekra
7.7.2014 17:50:04

nazor
NO vseobecne si myslim, ze jsem v ovladani hodne konzervativni viz. diskuze nad novym designem ZH. Ale v tomto pripade za Tebou nestojim.
a) z hlediska systemu je to nesikovne
b) z Tveho hlediska (a vim o cem mluvim mam na jinych serverech kam se mene hlasim podobne problemy) co zkusit vyuzit napr. ulozeni prihl. udaju v prohlizeci? napr. Opera to zvlada skvele. NAvic si nechavam trvale otevrena okna (nektera) a napr. system ZH po mne (protoze se rucne neodhlasuji) nevyzaduje prihlaseni. Jsem proste trvale prihlaseny a ani o tom nepremyslim. Ano jednou mne to vypeklo, kdyz jsem cistil kompletni data z prohlizece a pak jsem se musel prihlasit a hledat :-).
Vse nahore odvolavam pokud se nehlasis ze sveho PC.

7.7.2014 17:59:16

block
No on se asi kazdej občas prihlasuje z cizího pc :) :D
A i kdyby ne,tak ukladani prihl. udaju taky není zrovna nejmoudrejsi reseni...zvlada to kazdej prohlizec pokud se nepletu,ale takhle si na tvim profilu muze menit kdo chce co chce pokud ma pristup k tvému pc...
Ja souhlasim s Neckrou.....vypisovani cely mailovy adresy je proste celkem velkej vopruz :)
Ja se samozdrejme přizpůsobím,nic jiného nezbyva,ale názor rict muzem ne :)
Z hlediska systemu je to nesikovne? a proc prosimte? kompu je jedno jestli mu tam vyplnis 4 znaky nebo 20...

7.7.2014 18:09:50

Je to opravdu opruz ...
Taky se přihlašuju z více míst, kde nemůžu zanechávat pamatování přihlášení a ten e-mail namísto 4 písmen mne vždycky vytočí.

7.7.2014 23:03:03

popel na hlavu
O.K. Mate pravdu - vsak jsem to posledni vetou lidem s cizim prihlasovanim priznal.
Nevim z jakeho duvodu Zeus udelal tuto zmenu (nekde o tom psal, ale jak to je z hlediska systemu...), presto se nejak vnitre nemuzu zbavit dojmu, ze se snazite prevest sve starosti (z vlastni pohodlnosti) na nekoho jineho. Z mnoha prihlasovacich serveru je urcite tak 30-40% kde si moc vybirat nemuzete a dalsi porce tech, kde uz je to, co byste chteli, uz davno obsazeno (nemluve o 4 pismenych loginech :-))) )
U zmeny designu jsem byl (s ostatnimi kritiky) prave Krenem narknut z pohodlnosti zvyknout si na novy design (coz doted popiram a minuly design mi porad moc a moc chybi pro jeho prehlednost a ergonomii), ale nechtit si pamatovat vlastni "osobni" data?!?
Tak si udelejte jine loginy a passy pro anglicke, jine pro IT atd. ale neprehazujte to na spravce serveru.
A jeste posledni duvod proc je tento problem asi zbytecne ventilovan (cimrmanovsky) - muzete s tim nesouhlasit, muzete proti tomu protestovat, ale to je tak vsechno co (na tomto serveru, ale i na jinych) s tim muzete delat :-)
A konec koncu je to vsechno 42

9.7.2014 04:14:18 | Upraveno autorem (porovnej)

block
no on správce serveru je jedinej kdo s tim muze něco udelat :)
ale jak jsem řekl...přizpůsobím se,nic jiného ani nezbyva...vlastne jo,prestat sem chodit :) ale to se asi nestane.
proste je to opruz a hotovo. a služby by se měli dle meho spise zkvalitňovat nez naopak. nekde se prihlasuje pomoci mailu nekde prez nick,ale uzivatelsky nejprivetivejsi je prave nick nebo moznost volby coz taky na dost serverech je.
Ja třeba starej design neznam a tenhle mi naprosto vyhovuje. Oproti tomu deskozrout je naprosto desnej co se prehlednosti tyce...uz jen treba příspěvky v diskuzích se zobrazuji nejnovejsi od konce,coz nechapu a prijde mi to stupidni,proto jsem tam prestal uplne chodit.
Tady mi taky spousta věci nevyhovuje,ale porad jsou to podle me nejlepší stranky u nas co se deskovek tyce...
Dia musej ty nase vecny připomínky taky stvat,ale co...lidi vždycky vice kritizujou nez chvalej :) tak to bylo,je a asi i bude...
kazdopadne diky bohu(diovi) za zatrolenky....


9.7.2014 06:33:13

Vybíráme z Bazaru

Dwarven Beerfest (EN)
Dwarven Beerfest (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas