Zatrolené hry?

Troll = účastník diskusních fór (resp. i jiných míst na intenetu), který zveřejňuje provokativní, pobuřující, zesměšňující, hanlivé nebo irelevantní příspěvky (u všech často platí, že nejsou zcela pravdivé), jejichž hlavním smyslem je vyvolat hádku, potažmo zesměšnit nebo potupit jiné(ho) uživatele. Výsledkem/dopadem je dezorganizace daného internetového místa (jedna diskuze, ale klidně i celý server/web) a soustředění pozornosti na trolla.

zatrolene hry? jsme jen banda stvacu?
7.1.2012 12:30:01 | Upraveno autorem (porovnej)

a hlavne
dnftt (e;

7.1.2012 12:30:51

starý známý ndru
zase ho nechápu co chtěl říct :)

7.1.2012 12:34:11

PJ

ndru
Beru to jako vtip, že plevelíš fórum novým provokativním a irelevantním vláknem, ve kterém začínáš slovy o provokaci, irelevanci a plevelení diskuzí. Bohužel nemůžu jako moderátor posty přesouvat...

...ALE TÍMTO PROSÍM I OSTATNÍ, ABY PODOBNÁ VLÁKNA JAKO ANKETY, ÚVAHY O PODSTATĚ TROLSTVÍ, APOD. ZAKLÁDALI JINAM NEŽ DO NÁMĚTŮ A PŘIPOMÍNEK. A I TAK PROSÍM O URČITOU STŘÍDMOST. UŽ TEĎ JE ZDE NEÚMĚRNĚ MNOHO VLÁKEN, KTERÁ SE PŘEKRÝVAJÍ!
DĚKUJI.

(A Caps-Lock se mi nezasekl)

7.1.2012 12:35:45

to ndru
Můžeš přeložit do srozumitelné řeči, k čemu tohle vlákno je, nebo co jsi aspoň chtěl tím chtěl říct. Nepochopil jsem ani slovo a myslím, že nejsem sám.

7.1.2012 12:38:09

to PJ
1) Že jsou tady vlákna překrývající se, tak s tím nic nenaděláš, protože vyhledat odpovídající vlákno z minulosti ke stejnému tématu je nereálné.

2) Podle mne sasova anketa do NÁMĚTŮ patří, protože vyplynula z diskuze o procentuálních proporcích bodovacích bodů.

7.1.2012 12:42:27

ndru
nektere tve uvahy jsou sice zajimave, ale tahle mi prijde jako ze souteze - "zalozme si kazdy v novem vlakne anketu o Zatrolenych hrach". Neprislo ti takove divne, rekneme az trapne, tohleto vubec delat? Nekdo mel zajimavy napad udelat bodovaci anketu, cim jsou pro nas ZH a prijde mi tu, ze se tu zacinaji mnozit uzivatele s myslenkou, sakra, tohle byl dobry napad, ten mel byt prece muj a sup sem s dalsim vlaknem s touhou uzit si par minut virtualni slavy.

7.1.2012 12:53:15

:)
Me se vzdy zdalo, ze nazev sajtu Zatrolene hry je vybran zamerne a zcela odpovida deni v nekterych castech fora. :)

11.1.2012 15:36:46

laik žasne...
.

11.1.2012 19:56:28

... a trollové se diví
.

13.1.2012 10:25:07

ndru...
přeeeeeesně....

15.1.2012 16:39:16

Trollové na zatrolenych hrách
No já myslím, že ndru, lehce znám jako menší provokatér ;-) si přečetl jisté články v "bulvárních" plátcích Idnes a Novinky, kde se nedávno psalo o Trollech na internetu v kombinaci s novým honem na čarodějnice facebookových Troll cyniků. A protožej e to Troll, tak nám tímto vláknem zatrollil :) Není to tak?

Ps. já rád štváče, zvlášt ty válečné...

16.1.2012 21:33:38

Vybíráme z Bazaru

Válka o prsten: Páni Středozemě + Stromovous
Válka o prsten: Páni Středozemě + Stromovous
Akt. cena: 2300 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas