Vyhledávání podle autorů/vydavatelů

Nejde nějak vyhledávat hry podle autorů či vydavatalů? Nebo aspoň někde zobrazit seznam všech vydavatelů?
4.12.2012 01:01:52

vyhledávání
Jde to tak, že si v "titulce" hry klikneš na jméno vydavatele - vyjede ti seznam her, která jsou na zatrolenkách a které onen vydavatel vydal.

4.12.2012 02:07:59

to aradraug
To ovšem neřeší to, když znám jen autora a chci se podívat, jestli jsou tady od něho nějaké hry.

Totéž pro vydavatele.

4.12.2012 08:58:29 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
No mam stejny problem. Myslim, ze to tu zatim nejde. Musis to obejit.
Pokud znas alespon jednu hru od autora - najdi si ji. A pokud je v zahlavi hry uveden jako autor klikni na nej a vyjede Ti vse co je k nemu prirazeno. Tady mas priklad vysledku. http://www.zatrolene-hry.cz/autor/uwe-rosenberg-49/. Jen tam musi byt ten autor uveden :-)
Snad je to to, co jsi hledal

aradraug to rikal v podstate spravne, jen neuvedl, ze krome vydavatele je tam i autor.

11.12.2012 12:52:59 | Upraveno autorem (porovnej)

to Block
No za ty roky tady na Trolovi už dávno vím jak to obejít, nicméně je to dost nepraktické a pro nováčky je to taky problém.

11.12.2012 13:04:32

kren
Taky jsem se Tve otazce divil :-) Ale clovek se uci cely zivot...

Mimochodem z mych povrchnich znalosti o dbz jsem si odvodil, ze kdyz jsou v katalogu her nastaveny jiste filtracni podminky, nemel by byt problem pridat dalsi tj. vydavatel a autor. Ale to je na diskuzi s nekym kdo to ma na starost...

11.12.2012 17:16:37

Block+kren
To jsem přesně myslel. Vím, že přes hry to jde. Já měl právě na mysli další kritéria přes "Katalog her". Ideální by bylo "vydavatel" přímo s výběrem a kritérium "rok vydání od ... do" by bylo taky super. Tohle má jak říká Block zkušený webmaster během 5ti minut, ty kategorie už tam jsou, jen to přidat do vyhledávání.

18.12.2012 15:47:19

Vybíráme z Bazaru

Yohei KS + Miniature
Yohei KS + Miniature
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas