Vyhledávání na bazaru

Ahoj, šlo by na bazar přidat okýnko s vyhledáváním výrazu mezi vyvěšenými hrami? Často sháním tu nebo onu konkrétní hru, a projíždět ta kvanta her je vždycky na hodně dlouho.
22.3.2018 13:09:43

CTRL + F
Tohle taky sem tam řeším a vyřešil jsem to přes CTRL + F :)

22.3.2018 13:14:20

Hm
Čo tak ctrl + F v prehliadači?

22.3.2018 13:14:24

:D
Tak to mě teda z nějakého důvodu ještě nenapadlo, si teď připadám jak taková ta animovaná postavička, co se změní na oslíka :D
Ačkoli na telefonu se mi to provádí dost blbě, nicméně funguje to...

22.3.2018 13:27:25

Na telefonu
V chromu se to jmenuje Najit na strance a je to uplne stejny jako ctrl+f

22.3.2018 13:42:51

A čo tak?
A čo tak, keby to tam aj naozaj bolo, na tak veľké fórum, a tak veľký bazár, čo sa položiek týka, je až žalostne smutné a tragické, že tam žiadne vyhľadávanie ani filtre (napr. typ hry) nie sú. Ale táto stránka má takýchto neduhov hromadu, už iba ako na človeka pôsobí grafikou, fontami, ako to celé vyzerá, (takéto základné zmeny, opravy urobí dobrý programátor za 5-10min a hneď, by to inak vyzeralo, a o tom ako stránka vyzerá na mobile, a ako sa s ňou pracuje radšej pomlčím, neviem či som videl niekedy niečo horšie v tomto smere... :( .

22.3.2018 13:44:45

...
Síla ZH tkví v její historii, která vytvořila komunitu dlouhodobých uživatelů, hráčů, překladatelů a místní bazar funguje velmi dobře.
To že je design konzervativní a předpotopní je jen dobře.

Pokud máte ve SK lepší stránky, račte se odkýblovat tam.

22.3.2018 14:46:21

Joe

Emócie, emócie...
Áno, detailov by sa na Zatrolenky dalo dorobiť kopu. Bohužiaľ, času (a programátora) je málo.

Ale stránka funguje, aj bazár je prehľadný a to sem-tam vyhľadávanie sa dá poriešiť prehliadačom úplne v pohode.

22.3.2018 15:01:16

JAHMANsvk
Dole máš kontaktní formulář, tam napiš že za 5-10 minut všechny problémy ZH vyřešíš a nějak se zeusem domluvíte, myslím že by mu to ušetřilo dost času a reálně by neměl důvod do toho nejít.

22.3.2018 15:20:24

re
re údernik: ty sa odkybluj tam kde ta naucia spravat sa v prvom rade, nik nepisal ze na sk mame lepsie, ked je to tak historické myslim ze prave preto by si uzivatelia zasluzili viac.

re mindlessheep: nik netvrdil ze ja som ten programator, ale mam kamarata velmi schopného, jeho praca je vidiet na www.husqvarna.com/akakolvek svetova pripona, vsetko jeho robota. Otvorit kod zmenit detail ako font vyhrat sa trochu z vizuálom atd je otazka par minut! Ten kto o tom nic nevie, moze len pisat ako chod si inam :D. Ten kto vie sa mozno zamysli.

Uzavriem to: Mne je uplne jedno ako to tu vyzerá, ked je to jedno vsetkym ostatným, hlavne ze sa tu kazdy na nieco stazuje co by sa dalo vylepsit, a je to x ludi :) Odradza to iba nových potencionalnych clenov, ked si niekto v 21. storoci otvori takuto stranku 1x.

22.3.2018 16:19:57

ZH
Jen poznámka ,ZH na mobilu je ta nejlepší věc co může být. Nic navíc ,žádná reklama,vidím jen to co potřebuji,nežerou mi data žádné fotky,nevyskakují na mě věci co nepotřebuji.

22.3.2018 16:39:15

bazar, design
Vyhledávání by bylo fajn. Nebo aspoň - určitě už to bylo napsáno xkrát - přidat záložku Bazar do karty, tedy stránky dané hry se seznamem inzerátů s danou hrou.

Mimo téma - tenhle old-school design zatrolenek se mi líbí, protože konzumuju zdejší informace a nějaké grafické pičačinky jsou mi šumafuk:)

22.3.2018 19:26:02

Bazar - zmena
Tak to bola teda rýchlosť :D
(Teda, pokiaľ nebudeme spomínať na uplynulé roky :D )

Síce to, čo chcel yuppy tam nie je... Som najskôr myslel, že to posledné veľké pole je miesto, kam sa vkladá text :D

22.3.2018 21:32:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Wow!
Dnes založené téma a už je hotovo! :D

22.3.2018 21:50:13

Další evoluční vývoj
Ale, že se tu poslední dobou dějí věci.Kde se tohle zastaví...
--------------------------------
Temná křídla, temná slova

22.3.2018 22:44:54

JAHMANsvk
Aha, takže víš jak by to mělo vypadat, jak je to jednoduché a jak je to tady špatné, ale neumíš nic, netušíc vůbec nic, nemáš v plánu jakkoliv pomoct. Jenom víš že to je špatně a dalo by se to spravit za 5-10 minut. Cool story bro. Ještě že máš kámoše co umí webovky, já taky a většina ostatních taktéž.

Bezpohlavní hlášky typu "změnit font, změnit vizuál" zní možná dobře u tebe v hlavě, ale font je tady normální, hezky čitelný bezpatkový, na comic sans se pravděpodobně přecházet nebude. Vizuál je ok, co konkrétního se ti nezdá? Že krom comic sansu tu není v pozadí masivní animovaný gif s jednorožcem a duhou? Když už máš "problém", tak se vyjádři konkrétně prosím, jinak se nikdy nic nezmění.


23.3.2018 10:39:03

Do teď jsem problém
s vizuálem neměl.
Ale jednorožce s duhou bych tak nějak chtěl.

--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou

23.3.2018 11:06:38

....
yuppy ..... nastav si hlídače. Jinak o tom dvojhmatu je to vyčerpávající odpověď .....

... a ještě jedna otázka .... když už to tam tedy je .... sortovat dle času do konce,safetrade a jiný důležitosti ..... jak se píše do teho políčka s lupou?

..... ještě že mají zatrolenky tak moderní dyzajn ..... na bgg je to strašný, a úplně mě to odradilo.... hlavní tagy/nadsázka,vtip,sranda,nerejpu,pís/ :o)

23.3.2018 11:31:05 | Upraveno autorem (porovnej)

petrin
Píše se do něj blbě.

Je to tlačítko :)

23.3.2018 11:36:18

:)

políčko s lupou je něco jako ENTER. takže nastavíš co chceš a klikneš na lupu a tadaaaa :)

23.3.2018 11:36:31

:o)
chlapci ..... já se snažím udělat manuál pro ovládání bazaru .... tak to musí být vše vyosleno polopaticky ..... ale stejně mě nějako uniká "zmysel".


....a stejně jsem třikrát kliknul, než mi to došlo. Jako ten vtip s poštou. ....
:o) otázka sem přišla až poté .....

23.3.2018 11:43:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Super, že se něco mění, ale..
Upřímně nechápu, proč když přibyla možnost sortovat podle prodejce, proč to nemůže jít i podle názvu hry. Ctrl+F šlo přece používat i na to jméno prodávajícího, ne :)?

Dávalo by mi smysl udělat buď oboje anebo ani jedno. Ale tenhle mix je pro mě poněkud zarážející :)

23.3.2018 11:46:11

...
Určitě je to fajn změna. Hlavně oceňuji že je možné i zobrazit všechny aukce od jednoho prodejce. Možná ještě kdyby u hry byla záložka bazar a tak se ukázaly všechny dražby ale to už si hodně vymýšlím :-D
Bohužel upozorňování na bazar jsem musel vypnout vzhledem k velikosti Wish listu a příliš velkému množství zpráv které pak chodí.

23.3.2018 12:22:15

mindlesSheep
mindlesSheep: Jsi si jistej, že by se takhle jako Ty, měl vyjadřovat administrátor webu? Chtělo by to trocha asertivity... Je úplně jedno, jak moc mimo mísu je to, na co reaguješ - Ty jako admin máš zachovat klid a reagovat s nadhledem.

23.3.2018 13:12:49

Jednorožec
A na toho jednorožce s duhou v záhlaví si mám založit nové vlákno?

--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

23.3.2018 13:35:55

akulacz
Tak si nech ve wishlistu ,jen hry o které máš opravdový zájem(aby ti chodilo upozornění z bazaru) a pro ostatní si vytvoř jiný seznam.

23.3.2018 13:50:43

Vybíráme z Bazaru

Magic: 4th edition basic lands 2
Magic: 4th edition basic lands 2
Akt. cena: 65 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas