VIP bazar

Ať to máme na jednom místě, otázky k VIP bazaru prosím tady.
INFO:
https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/bazar-zakladni-informace-5158/ - bazar obecně
https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/kategorie-uzivatelskych-uctu-5157/ - o účtech a jejich možnostech
https://www.zatrolene-hry.cz/nastaveni/phone/ - ověření telefonu
19.11.2018 10:53:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Nesmysl
Tak vidím, že po necelém týdnu je ve VIP bazaru slovy 1 inzerát a to ještě od admina ze Zatrolenek ;) Jako kdyby si to udělal sám pro sebe.
Nevidím ani já jediný důvod, proč bych při prodeji zadával inzerát jako VIP. Gratuluju Vám k další užitečné funkci a snad se někdy dostane na to, co tu ostatní opravdu chtějí a je důležité...

24.11.2018 12:27:06

VIP
Přesně jak píše Mitogar, tak jak to bylo realizováno to bohužel nedává smysl.

Navrhuji:
V sekci VIP by automaticky měly být inzeráty všech VIP uživatelů.

A možnost omezit prodej jen jiným VIP je třešnička na dortu, kterou stejně v dohledné době nikdo soudný nebude používat dokud se VIP registrace neprosadí masově...

24.11.2018 14:22:52

robkin
tento nápad sa mi páči, to by dávalo väčší zmysel a aj použitelnosť

24.11.2018 15:02:18

Povinné VIP
Pokud by VIP uživatelé museli povinně inzerovat ve VIP sekci (s významně omezenou skupinou zákazníků), byli by znevýhodněni. Co by to bylo za VIP, kdyby tě omezovalo?
Můj požadavek na zaslání ověřovacího kódu visí ve frontě 5 dní. Nemám pocit, že to funguje. I hodinu bych považoval za problematickou.

Jako jediné rozumné řešení vidím obnovení předchozího stavu. Když si někdo stěžuje na problém se SafeTradem, nespravedlivým hodnocení nebo nahlásí příspěvek porušující pravidla, reakce se obyčejně nedočká. Místo toho, aby se systém zjednodušoval, aby byl méně chybový a závislý na zásazích správce, realizuje se takováto (jak se zdá nepříliš domyšlená) monstróznost, se kterou nikdo kromě Zeuse nehne, ani kdyby se na hlavu postavil.

24.11.2018 15:46:56

ad robkinov návrh
ja som to pochopil tak, že ak dáš filter VIP, tak by ti zobrazilo aukcie VIP užívateľov... /ich aukcie by boli vlastne viditeľnejšie a boli by mierne zvíhodnení pri vyhľadávaní/ ale neznamenalo by to, že ak si VIP, môžeš predať len VIP.

ak si VIP a zadávaš aukciu, tak by si sa rozhodol, že či chceš predávať všetkým alebo len VIP.

24.11.2018 17:39:15 | Upraveno autorem (porovnej)

@ludomyl
"ak si VIP a zadávaš aukciu, tak by si sa rozhodol, že či chceš predávať všetkým alebo len VIP." - a takto to aj vraj funguje uz teraz-viz. post toto vlakno a dalsie pod nim: mindlesSheep 19.11.2018 15:47 , tym nehovorim, ze tato zmena sa mi páci, alebo s ňou súhlasím (je to postavene na hlavu), len vravim ze ako VIP si vies zadat, ci das inzerat len pre vip, alebo pre vsetkych ostatných. Tak som to pochopil z toho, co som sa tu docital :)


Mia san mia...

24.11.2018 17:58:32 | Upraveno autorem (porovnej)

jahmansvk
ja hovorím o návrhu robkina

24.11.2018 18:09:08

VIP ne
Jsem VIP a nějak nevidím důvod jo používat. Jak bylo řečeno, omezuji si tím okruh nakupujících a na rovinu se přiznám - nejsem charita. Z prodávané deskovky chci vytřískat co nejvíc, abych si za utržené peníze mohl koupit co nejlepší novou deskovku.

27.11.2018 00:40:34

...
Bohatě by stačilo někde uvést, že uživatel má ověřené telefonní číslo... zvýší to důvěryhodnost jak prodejce, tak nakupujícího (teď, pokud správně koukám, tato informace nikde vidět není).

U přihazujících, kteří telefonní číslo nemají ověřené, by mohl mít prodejce možnost příhoz zrušit, teď nemá šanci se bránit "kazičům".

A jako bonus by se telefonní číslo prodejce mohlo po skončení aukce zobrazit nakupujícímu a naopak.

27.11.2018 11:57:24

poznámka
verifikácia užívateľov - za mňa ok.

chcem sa ešte opýtať, že či sa neuvažovalo nad možnosťou triedenia hier, podľa toho či sú úplne nové - zabalené! (90% len kšeft) alebo rozbalené a jeden krát hrané alebo v horšom stave.

Pripadalo by mi super delenie medzi bazár a obchod (predaj nerozbalených hier - často noviniek), lebo nové nerozbalené hry sa v 90% predávajú za účelom zisku, či už je to hra nedostupná alebo úplne nová, alebo ide o nejakú KS verziu.

Je to otázka mimo VIP, ale zase netreba na to vlákno, leda by mali ľudia pocit že chcú rozvinúť diskusiu.

Pozitívom by bola väčšia prehľadnosť a ľudia by hneď vedeli či hľadajú niečo cenovo dostupnejšie v bazári alebo prahnú po nejakej novinke, ku ktorej sa zatiaľ nedostali. jednoduché delenie by rozdelilo bazár na polovicu jedným kliknutím.

A ešte dávam na zváženie jednu voľbu a to komponenty, doplnky a exkluzívne promo ku hrám, z ktorými sa roztrhlo vrece poslednej dobe.

Zváženie je na kompetentných osobách.

4.12.2018 07:50:52 | Upraveno autorem (porovnej)

filtr
Alespoň by filtr v bazara mohl filtrovat všechny inzeraty "VIP" - tedy uživatelů s ověřeným telefonem. Jinak je to dost k ničemu. Inzerovat pouze pro VIP kupující je velké omezení možných kupců (imo).

4.12.2018 08:51:57

@icebazar
Na to teda "treba nové vlákno"!
Děláš v tom hokej. Nové téma - vždy nové vlákno! Už tak je tady v tom hokej - pak má člověk po čase něco dohledat, když pod vláknem s nějakým tématem jsou příspěvky úplně mimo mísu.

4.12.2018 09:41:53

Docela teď uvažuji, jestli by nebylo vhodné zavést nějaký limit pro přihazování v aukci, který by byl třeba navýšen až po ověření VIP účtu…

Vysvětlím: Je podle mě ok, když si třeba nějaká máma vytvoří za účelem dražby účet na ZH a draží zde třeba Dixit, Dobble nebo jinou blbůstku pro své dítě v hodnotě několik stovek. Ale proč neudělat nějaký strop, třeba 1000 korun a pak povolit navyšovat jen těm s potvrzenými VIP účty? Lidé kteří zde draží různé raritní, nesehnatelné, nebo kolosální (mnoho-figurkové, KS a jiné) hry považuji za hráče, který jsou už sběratelé, mají jistý vkus, přehled o hrách a pod. a nebojí se utratit daleko víc peněz za hry než běžný rodič, co kupuje jen tak nazdařbůh nějakou zábavku pro haranta. Čímž se dostáváme k jádru pudla a tedy odstavit tím různé spekulanty prznící aukce přihazováním z různých no-name účtů. Přeci pokud jsem hráč a mám zájem o deskovky, nemůže pro mě být problém (ještě k tomu v dnešní době, když si děcka bez tabletu či mobilu už ani neupr…) vytvořit si normální účet, ať mají ostatní šajn s kým mají tu čest a nebude to pak vypadat podezřele, že kouknu na uživatele a sesnamy her 0, vytvořený obsah 0, přátelé 0, nic nehodnoceno, nehráno, prostě úroveň 0,0000…

* * * * *
Board games klub, Trenčín

4.7.2023 10:26:52

@vulcano

  1. Každý, kdo chce něco dělat na Bazaru, musí mít VIP účet.
  2. Právě ty atraktivní kousky, jsou důvod, proč se mnozí dosavadní pozorovatelé na ZH registrují a proto mají logicky nulovou historii. Nechceme, abys kvůli vydražení atraktivní hry musel nejdřív vydražit 20 Karaků…

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

4.7.2023 14:11:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Armádní generál: velitel zásobování
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas