Velikost souborů na nahrávání

Ahoj, nikde jsem to nenašla, proto se ptám tady, chtěla jsem nahrát herní materiál k Stopa k čokoládovým bohům Xapatanu, ale i když to "nahraji" neukáže se to ve výpisu mých souborů, čekající ke schválení.
Jaký je vlastně maximální velikost souboru k nahrání?
A pokud je to ZIP je omezen stejně jako ostatní?

Díky ;)
28.7.2016 13:25:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Upozornění:
V tuto chvíli je možné vkládat pouze dokumenty ve formátu PDF, DOC, XLS, JPG a ZIP. Dokumenty v jiných formátech nebudou akceptovány.

Není problém v tomto?

28.7.2016 13:28:48

Formát
Formát souboru není problém, ale mám pocit, že spíše velikost, jelikož jsem grafik, tak většinou s formáty nemám problém :D teď jsem to pozmenšovala (trochu jsem redukovala kvalitu v rámci únosných mezích) a prošlo to, takže proto jsem se ptala na ty velikosti. :)

28.7.2016 13:40:49

zvláštní
s velikostí jsem nikdy problém neměl (odhaduji do 10 MB?), to by zřejmě byla otázka přímo na ID Zeus, jestli tam má něco nastaveno...

Jak jsi to měla velké?

28.7.2016 13:54:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Velikost
přesahovalo to mnohonásobně 10mb, ale je to taky tím, že jsem zvyklá na vyšší tiskovou kvalitu, aby to za něco stálo. Pokud by to měl být ZIP, tak by měl mít právě povolenou větší velikost, aby se tam vešlo víc materiálů, než jen do jednoho PDF/JPG/...

28.7.2016 14:21:28

no zas to nepřeháněj...
mnohonásobně více než 10MB je jistojistě pro zdejší potřeby naddimenzované. Myslím, že bohatě stačí 300dpi...

28.7.2016 14:29:24

Velikost
Bylo to na 300dpi (ostatně to je standartní tisková kvalita), bohužel u těch souborů pak narůstá velikost, zvlášť když těch částí je tolik, jako je zrovna u této hry, každopádně je to tam v menší velikosti a čeká na schválení

28.7.2016 14:39:48

JPEG
Možná jsem dnes náhodou přišel na to, kde ještě by mohl být problém.
JPG má příponu .jpg a .jpeg
No a tu druhou mi to nebralo (ale aspoň to mělo tu slušnost, že mi to chybovou hlášku o špatném formátu), po změně přípony to prošlo.

4.8.2016 18:56:53

.
S velikostí souboru je problém, vím to, protože jsem to s Diem soukromě řešil. Ale limit fakt nevím, jen vím, že 20 MB už je moc.

4.8.2016 22:12:03

velikost + rozdělování bodů
Ta velikost (pod 20MB) je pro mě dost vážný limit.
U posledních překladů jsem se dostal na tento limit naprosto v pohodě.
A to používám obrázky jen v 300dpi. Bohužel když jich je 100+, tak soubor narůstá.

Ještě by mě zajímalo, jak se řeší přidělování bodů za nahrátí pravidel.
Dělám je vždy ve spolupráci neboť EN nevládnu, ale zase je udělá v grafice z dodaného překladu.
Pokud si vzpomínám, tak při nahrávání tam není kolonka pro schvalovatele, kde by se mu dalo třeba napsat, že se o body budou dělit daní lidé a v tomto poměru.

5.8.2016 15:36:46

Vybíráme z Bazaru

Duna Impérium PLAYMAT
Duna Impérium PLAYMAT
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 5 dnů

Offcanvas