úprava ve vyhledávání dle kategorií

Zdravím, chtěl bych se jen zeptat, jestli by nešlo do vyhledávání dle kritérií nějak začlenit, aby to zvlášť hledalo samostatně hratelné hry a zvlášť rozšíření? A také jestli by nešlo přidat vyhledávání podle minimálního počtu hodnocení? Já jsem totiž úplný nováček a když se chci podívat třeba na kooperativní hry, tak mi to vyhledá 296 her, z toho je dobrá polovina rozšíření a z toho zbytku má opět dobrá polovina max. 3 hodnocení. A já když se jako neznalec chci prokousat tím množstvím, abych našel nějakou rozšířenější hru s tímto tématem, tak to dá docela práci s hledáním.
18.8.2014 11:10:43 | Upraveno autorem (porovnej)

doplnění
Teď jsem si jen pro zajímavost zkusil zadat do vyhledávání hledat pouze hry s vývojem postavy a našlo mi to 142 her. A tak jsem to počítal, že těch co jsou samostatně hratelné a mají alespoň 5 hodnocení je pouhých 26. A kdyby mi to místo čtyř podstránek vypsalo na pouhou jednu stránku těch 26 bylo by to pro mně jako pro nováčka přehlednější. Tím vás nechci nějak kritizovat, ono se to vyhledat samozřejmě prohledat dá, kdybych se měl probírat třeba 8000 položkami, bylo by to horší a tenhle způsob vyhledávání by měl větší opodstatnění. Já to pouze nabízím jako nápad na drobné vylepšení.

18.8.2014 11:31:42

Vybíráme z Bazaru

Hadara CZ (Mindok)
Hadara CZ (Mindok)
Akt. cena: 5 €
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas