Upozorňování na diskuse k přidaným souborům

Bylo by možné zařídit, aby autor překladu či jiného materiálu byl nějakým způsobem upozorněn, že se někdo vyjádřil k jeho dílu (ne ke hře jako takové)?
Možná to už nějak funguje, ale já jsem např. v červnu minulého roku upozornil Caulyho na neúplnou přelepku k Pilířům země a ke Caulymu mi nesedne, že by dodnes ani nezareagoval či přímo nezjednal nápravu
25.1.2010 19:58:50

ad upozornění
Vzhledem k tomu, že se připomínky k jednotlivým souborů nezobrazují ani v okénku kde se diskutuje, tak jsem za Sharkův návrh všemi deseti. Opravdu by asi bylo nejlepší, kdyby přišlo avizo do trolích zpráv a tím pádem i do pošty. Už se mi stalo taky přesně to o čem Shark mluví, zase z pohledu uveřejňovatele souborů. Někdo mne upozornil na chybu a ke mě se to prakticky dostalo až hodně za dlouho, když jsem si toho všiml při aktualizaci souboru.

25.1.2010 20:21:48

souhlasím
Byla by to přínosná funkce, málokdo bude pořád procházet všechny své nahrané souboru, jestli k nim někdo nepřidal komentář.

26.1.2010 12:43:16

Joe

Tak tak.
Pomohlo by to... (niežeby som bol nejaký veľký uploadér, ale aj tak :)

26.1.2010 12:50:41

Podobně ....
Dlouho jsem hledal vlákno ke kterému přidat svůj námět a nakonec jsem zvolil toto. Můj návrh spočívá v tom, aby při založení vlákna bylo možné zakladatelem vlákna(příp. i ostatních uživatelů) zvolit možnost "hlídání nových příspěvků". Princip je podobný jako psal Merlin viz níže. Např. založím téma(možná ne tak atraktivní jako Arkham horror) a je mi jasné, že třeba i několik týdnů nikdo nezareaguje, ale až zareaguje byl bych rád za info v profilu. Pochopitelně u témat, kde je 300 odpovědí by se z toho zakladatel zbláznil, proto by tato funkca byla volitelná(např. zaškrtávacím oknem).

13.2.2010 10:28:19

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Forgotten Circles (EN) + Rem. Stickers
Gloomhaven: Forgotten Circles (EN) + Rem. Stickers
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas