Tlačítko "Označit jako nevhodný příspěvek"

Je to skutečně nutné? Mě osobně to dost vadí ve výpisu příspěvků a vypadá to velice ošklivě :-(

Doteď jsem si liboval, jak tu nejsou pod každým příspevkem tlačítka jako "citovat", "poděkovat", atd atd atd ....
7.8.2010 16:43:17

Naprostý souhlas s Merlinem!
Vůbec se mi to nelíbí... Myslím si, že tady nemá nikdo důvod práskat nějaký příspěvěk. Co si to tu pamatuji, tak to bylo vždy v klidu, krom maličkostí.. :) Tak se přimlouvám at se to dá pryč! :)

7.8.2010 16:46:04

:D
Hele, tak mě tak napadá.. jde naprášit i sám sebe? :D

7.8.2010 16:46:31

Abych jen nekritizoval
Pokud je to opravdu nutné, nešlo by to dát jako nějakou pidi ikonku někam do rohu ke straně a třeba po straně do sloupečku dát vysvětlivky ikonek? Fakt se mi moc líbil ten čistej vzhled, co tu doteď byl, člověk krásně četl jeden příspěvek za druhým a skutečně ho nic nevyrušovalo a nic neodvádělo pozornost ....

7.8.2010 16:46:41

Co teď?
Je to lepší (je to zatím upravené jen v diskusích u her)?

7.8.2010 17:36:04

názor
já bych to tlačítko umístil v pravém doním rohu.
připadá mi,že tam bude nejméně vadit.

7.8.2010 17:44:34

re
Já jsem pro, vyhodit to úplně...

7.8.2010 17:46:24

názor
prve mi to ani nevadilo, ale teď je to mnohem lepší.

7.8.2010 17:47:23

Pravý dolní roh...
Tam bych to dal nejraději, ale bohužel HTML neovládám natolik, abych věděl jak. Pokud někdo prozkoumá HTML kód a CSS a napíše mi, jak na to, tak to rád udělám.

7.8.2010 17:50:02

zobrazení
Já tam napřed měla tlačítko "označit.... , teď už se mi tam zobrazuje jen jakási pidi čárka, na kterou nejde kliknout. Ale obecně jsem proti. Přijde mi to jak na diskuzích u novinek a jiných serverů, kam se chodí vykecat "elita" národa.

7.8.2010 18:09:13

změna
Tak kliknout na to mohu, ale můj předchozí názor, že je to k asi k ničemu to nemění. Asi tu jsou lepší věci na vylepšování. Od stránkování herního deníku, jeho filtraci, možnosti přidávat obrázky i jinam než ke hrám a spousta dalších.

7.8.2010 18:10:31

PJ

Nelíbí :-/
Není to zbytečné? Myslím, že zase tak často tu nedochází k "nepravostem". Jak píše sappho, také bych viděl desítky věcí na vylepšení...

7.8.2010 18:12:47

Jde mi o jedinou věc...
Sám už nestíhám sledovat všechny diskuse, takže sám nedokáži pročíst každý příspěvek, zda splňuje pravidla (vulgárnosti atd.)

Není to myšleno tak, že 2 lidi zakliknou, že se jedná o nevhodný příspěvek a ten se odstraní. Je to jen upozornění pro mě, že ten příspěvek možná není úplně v pořádku a můžu na něj mrknout. Tím nebudu muset číst úplně každý příspěvek...

Takže to s tou elitou je poněkud mimo :-)

7.8.2010 18:15:06

Vlaada

Sorry, Zeus...
... označil jsem tvůj příspěvek jako nevhodný... protože jsem si nepočkal na tooltip a rovnou kliknul. Předpokládal jsem totiž, že to je nějaké rozbalovátko, kde toho pak bude víc (citovat, reagovat...)

7.8.2010 18:16:49

PJ

Zeus
Já to chápu, ale přesto mi to připadá zbytečné. Já procházím diskuze celkem pravidelně (pravda, jen ty, které mě zajímají), ale k vulgaritám/nevhodnostem dochází fakt málokdy. Proto mně to přijde kapku zbytečné; každý má navíc možnost Tě upozornit přes SZ. Nebo bys mohl někoho pověřit moderováním?

7.8.2010 18:19:45

to Zeus
No je to určitě takhle o něco lepší než dřív, ale obecně bych byl spíš taky pro úplné vyhození :-)

7.8.2010 18:20:04

Osobně nepamatuji příspěvek, který by byl natolik křiklavý, abych kliknul. No možná některé sheriffoviny z nejslavnějšího období, ale to už bylo před mnoha a mnoha vítěznými body...

7.8.2010 22:44:34

Zeus
Také jsem pro zrušit. Myslím si, že my co sem chodíme pravidelně, ti pošlem zprávu, pokud si něčeho takového všimnem. Jinak souhlasím s níže zmíněnými názory, že zatím se diskuse drží v rozumné míře slušné a v porovnání s jinými nejmenovanými weby mi to tlačítko doopravdy přijde zbytečné.

8.8.2010 11:06:48

Vhodnost tlačítka nevhodný příspěvek
Jak to bylo původně - to byl děs. Ale teď je to naprosto OK a jestli už je to naprogramovaný, tak bych to nechal být. Chápu, že to pro Dia může být pomoc, takže bych to neodsuzoval. Navíc - zatím je to v pohodě, ale co vy víte.
Upřímně - co Vám na tom tlačítku vadí teď? Nepřekáží, je decentní...

Btw. - Die, když na to kliknu a označím něčí příspěvek, tak ty vidíš, který příspěvek je nevhodný, ale vidíš i, kdo to označil? Kdyby se někdo začal bavit tím, že začne všechny příspěvky označovat jako nevhodné, zjistíš ho? To je zajímavý...

8.8.2010 11:20:18

Vybíráme z Bazaru

Dixit
Dixit
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas