Tahák

Protože se ke hraní některých her dostanu jednou za uherák, jsem ráda, když je u nich "tahák". Bohužel není v každé hře. Pokud máte někdo svůj tahák k nějaké hře a rádi se o něj podělíte, prosím napšte sem, že jste zadali požadavek na přidání a čekáte na schválení. Doufám že ocení i ostatní stejně jako já. Díky všem...
31.8.2012 22:20:10

Dobrý nápad
Bohužel, žádné taháky nepoužívám. Jeden jsem vyrobil na hru Finstere flure a ten je už dávnou uploadovaný. :-)

2.9.2012 17:54:33

Headlesshollow - tahaky
Caute,

stranka, ktora sa zameriava na herne tahaky:

http://www.headlesshollow.com/freebies_games.html

3.9.2012 16:03:54

...
K2
Age of Empires III: The Age of Discovery

11.12.2012 08:12:52

Arkham Horror - Táhák pro začátečníky
prosím všechny Arkhamisty, aby se podívaly na tento můj počin a v případě že tam mám chybu, tak mi napsali. Smolila jsem to dva dny. Jsem taky jenom člověk a v té hromadě pravidel... Jakémukoliv vytunění u této verze se nebráním. Já už podle toho hraju. Doufám, že to bude mít užitek i pro další začátečníky s Arkhamem.

14.12.2012 08:10:06

to Pamir
Nebudu teď hodnotit, jestli tam něco chybí nebo ne, ale z mého pohledu je to málo přehledné. Z taháků pro začátečníky se mi jako jednoznačně nejlepší jeví ten schematický Mortheho tahák:

http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/arkham-horror-1/k-stazeni/kolo-hry-schema-1345/

Asi tam není úplně všechno, tak jak v tvém, ale pro vedení hrou je to jednoznačně nejlepší. V tom tvém bych se dost těžko orientoval. Vždycky se na to musíš podívat z pohledu někoho, kdo ten tahák nevytvářel a tudíš neví, jak je členěný. Co se týče vylepšení, tak bych to určitě doporučoval nějak graficky výrazně rozčlenit do nějakých sekcí.

14.12.2012 09:04:00

Kren
Ano na základě toho pavouka jsem to vypracovala, protože hra je hodně obsáhlá co se týče pravidel. Rozepsala jsem jednotlivé body toho pavouka tak, abych nemusela neustále listovat celým sešitem s pravidly. S tou grafikou máš pravdu, moc si s tím nevím rady jak to ve wordu udělat. Přes počítače nejsem tak kovaná. Dílky za postřeh, jdu na té grafice zapracovat. Myslím že když se to graficky upraví - barevně zvírazní, tak to vyzní úplně jinak a přehledněji.

14.12.2012 17:40:16

Pamir
tak mne sa zdá byť celkom dobre prehľadný. Mne by skôr vadili neanglické výrazy keďže to mám anglicky, ale to si opravím aj sám :) thx

14.12.2012 20:01:37

stOKYi
za tu angličtinu se všem omlouvám. Doteď si spolu nerozumíme. Sem ráda, že se tahál zaujal.

15.12.2012 10:00:20

Vybíráme z Bazaru

Architekti - playmat
Architekti - playmat
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas