Stále ma odhlasuje


Kúpil som si nový telefón a takmer vždy keď prídem na stránku ZH t.j. niekoľko krát cez deň tak sa musím znovu prihlásiť. Neviem čo robím zle. Pri prihlásení zafajknem trvalé prihlásenie, cookie mám povolené. Čo ešte?
1.9.2018 14:11:21

?

Naposledy som menil telefón pred rokom a nepamätám si, že by som mal takéto problémy.

1.9.2018 14:14:02

springb

Mě se toto děje taky... ale dělo se mi to u všech telefonů.
Pak jsem zjistil, že se to děje jen když jsem trvale přihlášen na PC. Když jsem toto na PC vypnul, tak se mi to na telefon neodhlašovalo...

Aneb, asi nemůžeš být trvale přihlášen z více zařízení najednou :)

1.9.2018 14:30:24

:-(

Toto nepomáha, to bude nejaký iný problém. Lenže aký???

1.9.2018 17:28:20

PC vs mobil

Já měl dřív na telefonu ten samý problém že mě to pořád odhlašovalo. Telefon mám pořád stejný a teď už to nedělá. A jak píše níže. Byl to ten samej problém že na PC jsem měl taky zaškrtnuto přihlásit trvale. Od té doby co to tam nemám tak jsem na mobilu přihlášen trvale. Tak se zkus ještě jednou podívat na ten PC.

1.9.2018 21:22:36

PC 3xMobil 2xTablet
Všude jsem trvale přihlášen.
Ale používám Mozillu. Počítám ,že to bude dělat pán google (chrome).

P.S. nemáš nainstalovanou nějakou aplikaci která ti chrání soukromí ? Antivir,master clean a podobné ?

2.9.2018 10:17:05 | Upraveno autorem (porovnej)

...android...
Chrome na Androidu občas odhlásí (zřejmě po aktualizaci), ale jinak to jede v pohodě.

ZH si ale moc s mobilním rozlišením netykají, např hodnocení u her se občas zasekne a nenačte

2.9.2018 10:32:34

2PC + iOS
Trvale som prihlásený na 2 PC (v oboch cez Firefox) a na mobile cez Safari. S odhlasovaním problém nemám.

2.9.2018 10:54:40

prohlížeč
No jo, tim to asi fakt bude... Když tak vzpomínám, tak jsem používal na minulim PC Firefox a bylo to v poho.
Teď používám Microsoft Edge/ IE a odhlašuje mě to na telefonu i když to teď na PC odznačim (přihlásit trvale).
Na mobilu mam Chrome...


Ale Firefox kvůli tomu, abych to testnul teď tahat nebudu :)

2.9.2018 12:34:31 | Upraveno autorem (porovnej)

...
já se taky musím přihlašovat pokaždé znova, jak na mobilu, tak na (vícero) pc, už sem si nějak zvykl :)

5.9.2018 13:12:33

re

Doteraz som používal iPhone tam mi to nerobilo, teraz som si kúpil Android a mám tieto problémy. Z PC som sa odhlásil, to nepomáha. Áno používam Chrome a používam aj platený ESET mobile, ale že by bol problém v tomto???

Otázka na správcu: Nedá sa s tým nič robiť?

Väčšina ľudí používa Chrome , to mám prejsť kvôli ZH na Mozillu, alebo Operu? To hádam nie.

5.9.2018 19:20:02

Přihlášení
Na mobilním zařízení s Androidem používám Firefox a s odhlašováním problémy nemám. Na všech počítačích používám také Firefox, zde však mohu být trvale přihlášen pouze na jednom zařízení. Jakmile se přihlásím na jiném, tak mě systém na předchozím odhlásí.

5.9.2018 23:04:07

@springb
Tipuju, že Ti něco maže cookies a docela dobře to právě může být ten ESET nebo nějak špatně nastavený prohlížeč (Chrome v Androidu má funkci “clear cookies on exit”).

5.9.2018 23:19:03

Vybíráme z Bazaru

League of Infamy
Akt. cena: 1200 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas