Soukromé hraní - založení skupiny

Napadlo mě, že bych tu rád měl možnost si založit soukromou skupinu, kterou by mohli navštěvovat jen mí přátelé a tam bychom se mohli domlouvat na hraní, třeba jako v otevřených skupinách (klubech). Je tu taková možnost? Pokud ano, prosím o odpověď a poté smazání vlákna. Nepotřeboval bych tedy, aby se to zobrazovalo ve všeobecných diskuzích, ale byla možnost taky sledovat - notifikace, jako v diskuzích. Díky moc

Do pléna: líbila by se vám taky taková možnost? Napadla vás k tomu ještě nějaká vlastnost, která by to ještě obohatila..klidně napište.

 

 

17.6.2022 08:10:28

My to řešíme soukromou skupinou na Messengeru.

17.6.2022 08:24:42

@foxthetox Právě fb bych se chtěl vyhnout. Na zatrolenkach trávím hodně času a prostředí se mi tu líbí. Pokud to nepůjde, tak bych musel, ale byla by to škoda nemít tu takovou základní věc.

17.6.2022 08:28:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Jasně, dá se tu udělat klub, který má veřejné i soukromé fórum jen pro členy.

třeba:
https://www.zatrolene-hry.cz/klub/i-wun-again-85/

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

17.6.2022 10:34:23 | Upraveno autorem (porovnej)

O tom vím, ale nevím, jestli když napíšu do diskuze jen pro členy, tak jestli se to objeví i v sekci Kde se diskutuje, což bych nechtěl. Proto by se mi líbilo mít jen soukromou skupinu. Ale v pohodě, jestli je to tak zamýšleno, tak je to ok a nebudu to nikterak jinak řešit. 

17.6.2022 13:08:10

Neobjeví. Diskuze v klubech jsou vidět jen v klubech.

--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

17.6.2022 13:14:12

Vybíráme z Bazaru

Night Parade of a Hundred Yokai + 2 rozšíření
Night Parade of a Hundred Yokai + 2 rozšíření
Akt. cena: 2290 Kč
Končí za: 9 dnů

Offcanvas