Smazání zápisu, kde jsem neuvedl, o jakou hru šlo (stránka hází chybu)

Ahoj,

jsem janek, začínám si vést zápisy, přidávám si zpětně jen ty od začátku ledna a hned u prvního jsem zkazil formulář, název hry jsem dal do titulku, ale ne do buňky pro výběr konkrétní hry. Hodilo mi to chybu, v zápisu u sebe to mám, ale není tam proklik do hry, tudíž to nejde přes její stránku nijak smazat (a ani u mě). Dá se to přesto i nějak jinak odstranit? (Netuším, kde jinde se zeptat.)

Díky moc.
- - -
Deskové, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.
6.1.2021 11:27:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Oprava
Otvor si ten zápis cez svoje zápisy a tam daj upraviť zápis. Doplň čo si pokazil a odošli

6.1.2021 11:49:02

To právě nejde :D
Při kliknutí na nadpis či "Celý zápis z hraní" mi to hodí hlášku Here be dragons / Tady nic není..., název lišty 404. Jsem to rozbil. :D

Jakože nejde o nic zásadního, vytvořil jsem si to nově (šlo jen o 30minutovou partii 7DS: Duel), ale jako člověku, který je na určitý věci trochu autistický, to stejně vadí, jak to tam mám a že mi to kazí přehled. :)
- - -
Deskové, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.

6.1.2021 11:52:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Kontaktní formulář
Podobné žádosti prosím přes kontaktní formulář: https://www.zatrolene-hry.cz/kontakt/

Máme to pak v systému a vidí to všichni, v dikuse se to přehlédne. Tohle počítám bude muset Ondra pořešit v DB, ale nevím. Každopádně to hoď do formuláře a někdo se na to podívá. Díky.

6.1.2021 13:02:13

Díky za pomoc
Už jsem tak učinil, sice jsem na tomhle webu byl prvně už někdy před 9 lety, ale pořád o některých věcech nevím, jak fungujou. Příště si dám větší pozor.
- - -
Deskové, počítačové i mobilní hry, baví mě všechny.

6.1.2021 13:08:20

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail - King Arthur -figurka!
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas