Schvalování obrázků, aneb odpovědi admina

Zde (mi) můžete nadávat, spílat, lamentovat, vyhrožovat (byť bych preferoval uplácet : ). Každopádně piště sem případné připomínky OHLEDNĚ SEKCE OBRÁZKY, ať můžeme vaše nápady a podměty vyřešit.
Alternativně piště SZ.
30.1.2015 17:08:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Bastacka
Nikdy nič v reálnom svete nefunguje na 100%,
preto vždy, keď človek chce, tak dokáže druhého zničiť a nachytať na pokrytectve alebo klamstve.

Takže ak sa tu bude pokračovať v sekírovaní tých, ktorých rozhodnutia sa nás nejako dotkli v minulosti alebo sa nám nepáčia ich rozhodnutia, tak to tu budeme buď robiť do nekonečna, alebo to budeme robiť kým to dotyčných neprestane baviť.

Chápal by som tieto výjazdy, ak by práca špatňáka (aleo iných adminov) fungovala na 50% podľa ním daných pravidiel. Ale ak funguje na 90-95%, tak nevidím dôvod do neho (alebo iných adminov) rýpať a predhadzovať im do očí každú vec, ktorú neurobia na 100% podľa ich presvedčenia.

TO JE NEREÁLNE. A robí to len človek, čo to buď nedokáže pochopiť, alebo ten, čo chce druhého ponížiť a za každú cenu nachytať.

8.3.2018 10:11:36

Proč
mám pocit, že si někteří myslí, že z každého přidaného obsahu musí plynout nějaká odměna.

Budiž-li vám odměnou, že někomu pomůžete či pomůžete webu jako takovému, který už teď je svým obsahem unikátní a v naší kotlině nemá konkurenci. Tím přispěli všichni co sem nahráli byť minimálně obsahu.

To, že se obsah musí aktualizovat, některé fotky jsou málo kvalitní, protože jsou foceny bramborou a jiné chudé obsahem je naprosto logický vývoj a netýká se to jen fotek. Snad jste si proboha nemysleli, že tu budou navždy jako váš odkaz budoucím generací?

Pokud chcete něco odkázat svým vnukům radši jim na zahradě zakopejte jednu kopii Zeměplochy, protože za pár desítek let si za ní budou moci koupit menší ostrov v Karibiku.

Dnešní podoba webu není žádný výstřelek moderní technologie, ale je funkční, přehledný a hlavně živý. Na tom je viďět, že se o tento internetový poklad Admini dobře starají a vem čert, že nemá propojení s "fejsbůkama, instagramama, notifikace na Ajfouny, automatický doplňování okýnek, hyper cool animované okna a jiné bomba mega fičury".

Když by jste čas strávený klábosením na fóru o tom jak je to všechno zastaralé a jak to nefunguje věnovali doplňování obsahu (nejen fotek) a zlepšováním webu možná by tu bylo zas o něco lépe. Dobře, schválení trvá nějakou dobu (někdy déle), ale Admini to dělají ve svém volném čase za nulovou odměnu.

Na závěr bych chtěl smeknout před celým týmem Adminům, kteří se o web tak pěkně starají, protože to, že zatrolenky žijou a fungujou už takovou dobu je z velké části vaše zásluha. Za mě si myslím, že to děláte dobře, pokračujte a nenechte se otrávit.

Speciální respekt Špatňákovi za jeho nekonečnou trpělivost. Já bych na to neměl. :)

Držím palce!!!

8.3.2018 10:28:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Muffo
Nikde tu nepadlo ani slovo o fejsbůkách, ajfounech a dalších blábolech co tu tlačíš. Takže pokud chceš argumentovat, zkus k věci a nezkoušej se vymezovat proti věcem, které tu nikdo nechtěl...

8.3.2018 11:55:14

Hromadná odpověď
Peet:
1) Obecně platí, že se přední strana krabice nefotí. Ale není to dogma. Čas od času smysl má. Jestliže věříš, že to je ten případ, nahrej mi ji prosím znova. Z obrázku moc nepoznám, jestli je tak velká/tak malá, že by to mohlo být zajímavé. Namátkou si ale vzpomínám, že jsem schvaloval krabici hry vedle zapalovače. Vždy bude ale lepší napsat mi SZ, proč bych měl právě takovou fotku schválit.
Každopádně kategorie bude v tomto případě vždy off-topic. ;)

2) Obecně si myslím, že všichni chceme takové Zatrolenky, kde bude ke každé hře popis, recenze, fotky, diskuze. To, co teď 1a2a3a4 dělá funguje naprosto perfektně. Server se plní tak rychle, jako snad nikdy v historii. Jestliže bude fungovat něco jiného ještě lépe, tak za mě nemám problém. Umím si představit i kombinaci obou přístupů. Nicméně tohle je parketa 1a2a3a4 a já mu do ní nekecám. ;)

------------

Morgainne:
Děkuji za zapojení. Vážím(e) si toho.
Máš pravdu, že pravidla nejsou a je to chyba. Musím situaci
napravit, je to má zodpovědnost. Na rovinu ale přiznávám, že nevím, kdy to bude. Původní plán byl nejdřív pročistit databázi a na základě nasbíraných zkušeností udělat pokud možno co nejsrozumitelnější a nejkompletnější návod, nicméně na základě reakcí (především nových) uživatelů vidím, že sebou budu muset mrsknout.
Rukavička má tedy pravdu.

------------

Behe:
Pokud bys zpracoval fotky tak, jak popisuješ, pak by na 99,99% všechny prošly. Nejčastěji zamítané jsou:

- Přední strana krabice.
- Zadní strana krabice.
- Insert, který je jen krabice. Tj. skoro nepoznáš, jestli vidíš deskovku, nebo krabici od bot.
- Opravdu špatná kvalita fotky.
- Pravidla.
- Fotka, která je u hry už Xkrát (například osmé hraní).

Ale souhlasím. Pravidla. Začnu na nich pracovat.

------------

Miner:
Souhlasím, že Zeus by se mohl ke spoustě věcí postavit jinak, ale každý jsme nějaký. Za sebe opakuji zas a znovu, že jsem ochoten debatovat o čemkoliv a každému odpovím. Nicméně pokud je navrženo něco, o čem vím, že Zeus neudělá, tak mám 2 možnosti:

1) Dát ti "politicky korektní odpověď" o ničem typu "Moc děkuji za tvůj námět. Je velmi podmětný a určitě se nad ním zamyslím. Díky, že jsi mi napsal." A už v té chvíli vím, že tě tahám za nos, protože daná věc byla už několikrát smetena ze stolu.
2) Na rovinu ti řeknu, jak to je a proč to nejde.

Co z toho si vybereš?

------------

Bastacka:
Taky jsem byl pobaven nafocením Dámy. Mrkni se na Kostky. :)
Ale jinak ano. Pokud má být u každé hry fotka, tak proč ne u Dámy? Všimni si, kolik jich je u Šachu.
Nicméně řešení je prosté. Nafoť Dámu lépe, rád nahradím. 1a2a3a4 s tím určitě nebude mít problém.

------------

Pro všechny. Děkuji těm z vás, kteří mi vyjádřili podporu. Je to příjemné, cením si vašich slov. Hned se mi pak příjemněji "pracuje."
Stejně tak děkuji všem z vás, kteří mě kritizují. Je-li debata konstruktivní, může z ní vzniknout spousta dobrého. A jako že už i vzniklo - konkrétně v tomto diskuzním vlákně se upeklo docela dost přínosných změn.

Vlastně děkuji vám všem za to, že chodíte na Zatrolenky. ;)

13.3.2018 00:51:54

Změna v počtu vystavovaných obrázků
Přemýšlím nad změnou přístupu u vystavování obrázků.

- Dříve (a dlouho!) platilo, že mohu vystavit jen 6 her za den. Víc mi systém nedovolil. Resp. dovolil, ale nově schválené hry "vyšoupávaly" ty staré z viditelné oblasti stránky.

- Když narostl počet přispěvatelů, bylo logicky nutno reagovat a dostal jsem z Olympu neomezený prostor. Abych nezahlcoval stránku, omezoval jsem se na 12 her za den.

- V současné době je ale nárůst tak vysoký, že zkouším vystavit vše, co nahrajete. Omezuje mě jen to, že hry musím pouštět ven po trojicích. Jinak to vypadá fakt blbě.

Chci se proto zeptat na názory. Mám omezovat počet schválených her, aby byla jistota, že každý den bude něco nového,

nebo raději vyprázdnit frontu, takže příspěvky budete mít schváleny opravdu rychle, čímž ale dojdeme k situaci, že jeden den bude třeba 24 nových her a druhý nic?
(Například 14.3. = 28 her, 15.3. = nic, protože ve frontě jsou ke schválení 2 hry.)

Co vnímáte jako lepší?

15.3.2018 17:58:10

Klidně naráz
Osobně mi to nevadí.

--------------------------------------
Nevěřící Tomáš nevěří na Speedyho a Ježíška
S radostí prohraje jakoukoliv historickou hru
Střet zájmů jen s manželkou

15.3.2018 18:00:31

nahánění
A nestačí omezit nahánění?

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

15.3.2018 18:20:39

Wolfsen
Tak teď jsi zabil ..... :+)

15.3.2018 18:34:35

Naráz
Z pohledu uživatelky, která o focení obrázků teprve přemýšlí, mi přijde lepší schvalovat hned. Hráči tak podle mě budou mít vyšší motivaci, než když budou přemýšlet, kde je chyba a proč jejich obrázek ještě nevisí :)

15.3.2018 20:04:51

Omezení nahánění
znamená oddálit dobu, kdy bude mít každá hra u sebe obrázek. Je tedy otázka, zda tohle chceme.

Jinak mé dilema se řeší samo. Podívám se za 5 hodin a je devět her ke schválení. :)

15.3.2018 23:22:44 | Upraveno autorem (porovnej)

...
V době kdy jsou Zatrolenky jednoznačně na vzestupu a hráči i admini makají na naplnění databáze tak by bylo škoda něco brzdit nebo regulovat.

Díky vám všem za osvěžující příliv obsahu.

17.3.2018 15:40:30

"Val to ven pod tlakem"
Na titulce lze některé sekce vypnout. Pokud by někomu vadilo množství obrázků, protže třeba na mobilu je to nepřehledné a zbytečné, má tu možnost...
Sám jsem to právě udělal, protože jsem si uvědomil, že vůbec nepotřebuji vidět nové obrázky, hry ani hraní. Hned je titulka přehlednější a k věci.

19.3.2018 09:45:28

Pauza
Přes svátky nebyl čas (a ani nahrané obrázky). Od zítřka se začne fronta zase čistit.

2.4.2018 23:54:35

Otázka na Špatňáka
Mě je to ůplně jedno,ale mě osobně jsi napsal,že jen vyfocené fotky.
Pak je tu pravidlo :
Upozornění: I fotky/obrázky podléhají autorskému právu a proto prosíme o nahrávání pouze vlastnoručně vytvořených fotografií/obrázků. Pokud zjištíme, že je obrázek převzat z jiného serveru, může být jeho autor penalizován ztrátou bodů (v závislosti na rozsahu prohřešku)!!!

A pak schvaluješ fotky z jiných webu,nebo si myslíš ,že to tak někdo vyfotil ? ......EXIT

10.6.2018 23:39:11

Bastacka
lenae pracuje v Dino, které dané hry vydává. Vše, co postuje, je práce jejich grafika a mají na to autorská práva. Resp. takto jsem byl ubezpečen.

1.7.2018 21:42:32

Špatňák
Tak to je jiná,to jsem netušil ,že je z Dina.
Dík za vysvětlení.

1.7.2018 21:48:33

Prosba o pomoc
Drazí moji. V katalogu je pár her, které mi dělají starosti. Jde o dětské hry, u kterých se sešly obrázky evidentně z více her. Je možné, že se postupem času měnily edice, nicméně jistý si tím nejsem. Můžete se prosím mrknout na

Perníková Chaloupka
Loupežníci 2 (zcela mi v katalogu chybí Loupežníci 1)
Ostrov pokladů
Zlatý poklad
Lovci pokladů

a pokud víte, poradit mi, co k dané hře (ne)patří, případně kam by měl obsah patřit?

Hlavně ale poprosím; pokud si nejste 100% jistí, neraďte.

Díky moc.

1.7.2018 21:53:14

na 100%

můžu mluvit o Lovcích pokladů, fotky od Siduse a Jedudedka jsou ty z edice PaN z 80-tých let.To ostatní budou nějaké novější edice. A loupežníky znám tu první edici, fotky od Xylofona, tím čídlem 2 v názvu bych si hlavu nedělal, protože na krabici je stejně trojka ;o), ale evidentně je to pořád stejná hra jako u Lovců pokladů.

2.7.2018 07:25:18

ostrov pokladů
fotky od: Sidiud, johny2005, jedudedek
jsou správně
Lovci pokladů PaN


fotky od: wolfsen
reedice (tuším, že nesla název Moře pokladů, ale je to klon 1:1)

fotky od: Tharr
patří ke hře zlatý poklad (v podstatě opět 1:1)

2.7.2018 09:30:28

perníková chalopka
Fotky od: Xylofon

jsou vloženy duplicitně a patří pouze ke hře z 1984

2.7.2018 09:33:03

zlatý poklad
je Ok - obě hry

2.7.2018 09:34:24

Zombicide
Ahojte,

mám na schválenie veľa obrázkov z KS verzie hry zombicide, ktoré tam sú už mesiac. Keď som prihodil obrázky z inej hry, schválilo sa to do 1 týždňa. Ako toto schvaľovanie funguje? Nestratilo sa to niekde adminom?

EDIT: sú tam na schválenie od 17.6. :-/

13.7.2018 09:32:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Zombicide
Fotky čekají na schválení, protože já čekám na to, až budou založeny samostatné hry pro rozšíření.
Ale urguji to. ;)

15.7.2018 13:14:18

Špatňák
Ďakujem :)

15.7.2018 20:12:34

Smolíček pacholíček
Ahoj, u hry je duplicita také. Jsou tam. Pomichany obrázky staré hry TOFA s novou edici Efko.

6.8.2018 12:23:01

Vybíráme z Bazaru

Zima Mrtvých: Cesty osudu
Zima Mrtvých: Cesty osudu
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas