Schvalování nových souborů - ADMINI ?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak často se schvalují soubory, čekám na některé měsíc a stále nic, prosím nějakého admina o vyjádření
6.2.2019 22:12:12

BGG
Já bych se do srovnání s BGG moc nepouštěl, nedopadlo by to dobře. Tam možná schválení hry trvá déle, ale na druhou stranu jsou to zhusta první záznamy o té hře vůbec, tudíž je tam toho dost na ověření, zatímco sem se to dá v drtivé většině případů právě z BGG nebo jiných zdrojů zkopírovat. O množství her, které tam přibývají ani nemluvě.

22.3.2019 22:52:20

Vysvetlenie
Citujúc klasika - "chtěl mít hospodu, ale neměl rád lidi..."

Ja chápem všetky dôvody, prečo trvá schvaľovanie tak dlho. O to viac nedokážem nijako pochopiť, prečo admini nechcú backup. "Vysvetlenie", ktoré poskytujú, z hľadiska rozvoja webu vôbec neobstojí.

----------------------------------
herný klub NITHRANIA z Nitry

23.3.2019 18:34:16

DuFuS
- Denně mohu schválit obrázky maximálně ke 30ti hrám. Je pak jedno, jestli má hra 1 obrázek, nebo 100. Pokud schválím 31 hru, první schválená se posune mimo viditelnou oblast. Tj. nebude na titulce.
- Časová náročnost je dána tím, kolik má hra obrázků a jak kvalitně jsou od autora zpracované. Pokud mají jasné pojmenování, logiku řazení, správné kategorie, postupuji rychle. Když mám ale například nabarvenou figurku a je v kategorii figurky, tak se musím pídit, zda se opravdu prodávala už nabarvená (u starších her to bývalo), nebo je barvená až po koupi. Atp. Dále mě zdržuje snaha schvalovat obrázky v logické posloupnosti. Tj. aby ti, kdo nepoužívají kategorie neviděli jako první insert, ale třeba herní plán. A současně aby obrázky stejného typu byly u sebe. Atd.
- Pokud už u hry jsou obrázky, musím projít stávající a hlídat, jestli nemáme duplicitu. Aby nebylo třeba 5 totožných fotek herního plán. Atp.

Obecně vím, že by lidé pomohli. Nicméně kopnu teď do vosího hnízda. Za mě potřebujeme člověka, který:

1) Se neposere, když ho bude polovina serveru nenávidět. Já vím, že mě nemáte rádi a máte na to právo. Nicméně beze zbytku se zde aplikuje pravidlo, že "není člověk ten, co by se zavděčil všem." Takže poslouchám kritiku, snažím se s ní pracovat, ale držím se vytčené linie. Slabší povaha by uhnula a kategorie spadne do chaosu.
2) Admin musí mít určitou znalost češtiny. Nejsem bůh, ale jsou i horší.
3) Admin musí mít určitou kvalitu příspěvků, aby mohl nastavit "benchmark" a kvalitu hlídat.
4) Musí zvládnout komunikaci s uživateli.
5) Musí s nimi vůbec chtít komunikovat. :)
6) Musí mít čas.
7) Nesmí zneužívat své postavení.
8) Musí vydržet.

Vím, že nejsem ideální, ale na druhou stranu zatím nevím o nikom, kdo by splňoval alespoň 6 bodů najednou, o 8 se vůbec nebavím. Přičemž pořád pomíjím prostý fakt, že pokud mi nebude celý svět padat na hlavu, tak schvaluji průběžně.

18.4.2019 00:09:26

Špatňák
1. Apríl už byl........

18.4.2019 00:18:34 | Upraveno autorem (porovnej)

WTF

WTF?

18.4.2019 07:43:17

hehe
Ja jsem tady spokojenej.

... ale jenom proto, ze me zadny obrazky a zadnej zdejsi content nezajima. Ja si zajdu pro vsechno na BGG a jsem v pohode.
Jo kdybych tady chtel neco najit, nedejboze sem neco nahravat, to bych se s tim, jak to tu funguje musel zblaznit. Mistni spatnakove s 8 body, kteri chudaci musi tahnout ten tezkej kriz pro blaho komunity ve svym volnym case..

No nic, jdu mrknout sem na bazarek a pak si prohlidnout zajimave obrazky zas na BGG. Mejte se ;).

18.4.2019 08:04:46

Bastacka
Mysli si co chceš. Na to máš právo. Nicméně názor nic nezmění. Najdi někoho kompetentnějšího a můžeme začít konstruktivně hledat řešení. Za každým bodem si stojím. ;)

Nebo jinak. Je podle tebe nějaký bod zbytečný? Nebo něco chybí?

21.4.2019 00:50:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Veškeré kvaltování toliko pro hovado dobré jest....
Soubory čekající na schválení
11.5.2019: Kahuna (pravidla)

čeká a čeká.....

16.6.2019 11:14:38

taky čekám ...
Taky už mi v profilu čekají soubory déle než měsíc (a to bych už je rád nahradil novější verzí).

Soubory by měli být rozhodně schvalovány častěji.
Chápu, že kontrola zabere o trošku víc času než obrázky,
ale schvalování souborů je dloudobě katastrofální.

18.6.2019 08:00:39 | Upraveno autorem (porovnej)

lamkal
Déle než měsíc by to rozhodně být němělo, frontu vždy čistím komplet. A poslední čištění bylo před 18 dny. Snažím se to dělat co týden, ale někdy do toho něco vleze, např. teď mi byla vlastní svatba přednější.

Každopádně, pokud něco přeložíš a stihneš to aktualizovat předtím než se to schválí, tak napiš SZ a vyřešíme to, diskuze bohužel nestíhám sledovat, zatímco SZ chodí do mailu který se dá sledovat výrazně snáz.


20.6.2019 11:24:20

Vybíráme z Bazaru

Euphoria
Euphoria
Akt. cena: 380 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas