nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Schvalování nových souborů - ADMINI ?

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak často se schvalují soubory, čekám na některé měsíc a stále nic, prosím nějakého admina o vyjádření

6.2.2019 22:12:12

Řešení

Řešením je samozřejmě inovace systému. Tvůj návrh nic neřeší, možná se přídáním admina na chvíli situace vylepší, ale i novej admin časem odpadne nebo se může nahromadit ještě víc souborů (obrazků, článků atd...) a budem tam kde jsme byli a pak tu zase budeš povídat, jak potřebujem víc adminů.

Já říkám, že víc adminů není potřeba, je potřeba racionalizovat jejich úlohu. Ty jsi mi nepřekvapivě neodpověděl na jedinou otázku, místo toho radši veděš nějaký paralelní monolog, kde mícháš hrušky a jabka.

Jaký má smysl, že tu někdo musí schválit každý soubor, článek, novinku, obrázek. Proč uživatelé, kteří dlouhodobě nahrávají kvalitní obsah musí procházet tohle demencí? Dokážeš mi na tohle odpovědět?


A co se týká námětů - to stojí a padá na jednom člověku, sami admini tu deklarujou, že celá sekce Náměty a připomínky je zbytečná, protože jedinej kdo s tím může něco dělat je Zeus, kterej to nejspíš nečte a pokud čte, je mu to fuk a dělá si věci jen podle sebe a na nějaký feeback kašle a to jak od uživatelů tak od adminů. Takže si myslím, že tady brečíš na špatným hrobě.

8.2.2019 10:11:25

Miner

A co je teda řešení? Neustále trolovat, a těch pár adminů co se tu snaží udržet nějaký standard neustále prudit (viz. třeba téma schvalování obrázků)?
A nebo i kdyby ve vší slušnosti probírat stále dokola totéž, že "nejsou lidi"?
To je přece k ničemu...

Můj názor je ten, že by adminů mělo být více. V tom jediném se shodnu s krenem - zastupitelnosti. Rozdělení práce.
A k tomu jsou potřeba lidi. DOBROVOLNÍCI. Někdo kdo to bude dělat. Proto říkám, že jestli pro to lidi mohou něco udělat... tak stát se adminem.

Ale bohužel tady admin nemá žádnou váhu. Admin je tu póvl, který serveru jen škodí. Kdyby tu nebyl, bylo by nám líp.
Když Kew jako admin napíše do diskuse... všichni jedou dál, je jim to úplně jedno.
Když Špatňák jako admin smaže někomu jeho nádherný obrázek, bez kterého se svět neobejde a někdo přijde o body, je to ... konec světa. Děkujeme odejděte.
Když Mindlesheep k bazaru napíše, že pravidla jsou jaká jsou... nevadí... stejně můžeme řešit PSHB donekonečna.
Když se chvíli neschvalují soubory... Založí se několik topiků a do všech trolové hned začnou přidávat dobré rady, jak to nemá cenu, že nic nefunguje...

A i když se náhodou v té hromadě sraček (shitstorm) objeví nějaký dobrý nápad, jak něco zlepšit ... Tak se stane co? Vůbec nic, trolové to zadupou do země svojí demagogickou diskusí, oni musí mít poslední slovo, a mají svojí jedinou pravdu... A melou to tak dlouho dokola až se jakákoliv diskuse vytratí a všichni ostatní odpadnou. Takže žádný podnět pro zlepšení se opět nekoná, protože se to nikomu nechce ani číst, natož v tom hledat tu jednu větu, která by přinesla to zlepšení.

Edit: To co já vidím jako řešení je právě to, že adminů bude dostatek. Z řad lidí. A budou mít určitou váhu a pravomoce. Jinak to nikdo dělat nebude...

8.2.2019 09:55:32 | Upraveno autorem (porovnej)

robkin

Jsi vtipný, na schválení souborů se čeká týdny, protože admini nepracujou 24/7. Jako opravdu je potřeba mít tři lidi na plný úvazek, co pojedou na směny, aby stíhali schvalovat soubory? To jich musí být stovky až tisíce každy den. To asi ne, viď?

Předpokládám, že to byla nepovedená hyperbola. Tak to vynecháme a zkusíme teď na vážno.

Čí je rozhodnutí, že každý soubor (obrázek, novinka, video, článek) musí být schválen?
Proč každou činnost musí dělat jeden člověk a ještě se tu o tu nevděčnou roli admina musí pomalu prosit?


Nechce se mi věřit, že bys myslel vážně, že absurdní stav, který na ZH vládne je chyba uživatelů. Co by podle tebe měli dělat? Nechodit sem? Nevytvářet užitečné materiály? Nebo držet hubu a krok a neřešit jestli upload jejich souboru trvá den nebo týden nebo měsíc?

7.2.2019 23:32:07

@robkin

Jsem adminem na jiných webech. Výpadek se může stát to je pravda a je to běžné, ale jinde funguje vzájemná zastupitelnost. Tady je to tak, když z nějakého důvodu má admin výpadek, tak mají holt všichni smůlu.

7.2.2019 23:04:35

Důvod?

Nabídnu pár možností:
a) admini se rozhodli, že se na nas vykašlou. Zejména aby dali prostor pro kreníkovi, aby tu mohl napsat pár svých oblíbených konstruktivních připomínek
b) admini si dali pauzu aby naštvali celý svět a odradili všechny ostatní od toho aby něco dělali. Tím do budoucna nebudou už mít tolik práce a úspěšně tak server zavedou do záhuby.
c) admini jsou normální lidi, dělají to dobrovolně a bezúplatně a občas zřejmě taky žijí reálné životy, kdy jim nezbývá čas na ty virtuální. Třeba jeli lyžovat, nebo jsou na deskoherní akci... a nebo manželku v porodnici... co já vím.

Zkuste hádat. A až zjistíte, že C je správně, zkuste místo trolování a zvěstování konce světa a serveru se pro změnu zamyslet jestli by naopak nestálo za to naopak pro server něco udělat. Sám se stát adminem. A nebo prostě jen vysvětlit těm věčně nespokojeným lidem, že nemají "nárok" na to, aby tu admin fungoval 24/7, ba dokonce nemají nárok vůbec na žádného admina. Prostě server bude jen takový, jaký ho dobrovolníci kolem serveru udělají a jaký obsah do něj nahrají.

7.2.2019 21:35:28

...

admini umřeli.

7.2.2019 20:24:41

Tak tak

Já už sem žádné obrázky a jiné věci dávat nebudu, postrádá to smysl, když se to tu "možná" objeví za dva měsíce :) Škoda, docela oblíbený web u nás myslím a takto zaostává..

7.2.2019 16:13:04

@MistrYpislon

Až tady budeš dýl, tak to pochopíš sám. Kdybych ti to tady začal vysvětlovat, tak bych tady zase byl za hatera. Obecně ti musí stačit, že se zde pravidelně střídá období kdy správce a admini web opečovávají a odpovídají na dotazy s obdobím, kdy na to prdí a nereagují na jakékoliv připomínky.

Že admin, který má danou oblast na starosti, má výpadek se stát může, ale chybí tady jakákoliv zastupitelnost adminů a správce nereaguje vůbec na nic, takže buď to přijmeš nebo se budeš jen zbytečně rozčilovat.

7.2.2019 14:49:50 | Upraveno autorem (porovnej)

důvod ?

důvod ?

7.2.2019 14:15:41

Obrň se trpělivostí ...

... a zvykni si na dlouhé čekací lhůty.

6.2.2019 23:09:51