Sbírky her a Wish list

Ahoj všem, hledám pomoc.

Jsem pouhý uživatel nepříliš vzdělaný v magii IT a prostě jsem zatím nepřišel na to, jak přidat cokoli do seznamu her a wishlistu. Při pokusu mi systém vždycky vypíše:

"Máte své osobní stránky a chcete na nich zobrazit některou z her ze své sbírky? Není nic jednoduššího než do svých stánek umístit následující kód:...atd"

Prostě žádná vstupní tabulka, nic. Určitě tady něco míjím (protože kdokoli jiný má hry uvedené), ale pokud ano, tak je systém dosti neintuitivní.

Nějaká rada?
9.1.2013 08:25:46

Návrhy
ajo... Tak vidím, že věc už se řeší v Návrzích:

"1. O přidávání her tady již diskuse byla - chtělo by to aspoň formulář, kde bych mohl napsat, které hry chci přidat - po schválení by se tu pak ty hry objevily."

Nicméně: vypadlo z toho něco?

9.1.2013 08:28:30

Kirsten
Najdeš si hru a u ní jsou pod obrázkem tlačítka - Hru mám a hru chci. Tímto způsobem si přidáš do seznamu (profilu) všechny hry, které vlastníš nebo chceš vlastnit.

Co se týče diskuse o přidávání her, tak ta slouží k požádání o zařazení hry do zdejší databáze (samozřejmě jen v případě, že tu hru ve zdejší databázi nenajdeš)

9.1.2013 08:32:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak dostat seznam na svůj web.
Chtěl jsem někam přidat můj seznam, ale nemůžu nikde najít návod, jak se to dělá. Na svém webu to mám, ale zkopírovaný link nefunkguje... Teď na to koukám, že je to vlastně odkaz na javaskript, ale stejně by mě zajímalo, kde se to vlastně nastavuje a konfiguruje. Poraďte někdo prosím.

14.2.2014 12:04:45

peca007
na technické veci skús kontaktovať admina (zeus).. on ti možno bude vedieť poradiť..

14.2.2014 12:07:19

Přidání svého seznamu her na nějaké www stránky
Ahoj, to udělátko chci docela překopat a možná i v mocnější podobě. Např. že si budete moci vybrat, jaký seznam chcete (teď jde pouze sbírka her).

Každopádně když napíšete, jak byste si to představovali, budu to tomu nejspíše moci upravit.

9.3.2014 14:46:58

Vybíráme z Bazaru

Santorini
Santorini
Akt. cena: 850 Kč
Končí za: 16 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas