SafeTrade

Prosím Vás, kdo máte zkušenost s obchodováním na Bazaru, jak dlouho trvá vyplacení peněz ze SafeTrade? Prodával jsem tam dvě hry, u obou je povrzeno doručení kupujícímu (tuším 12.9.), ale peníze ze SafeTrade dosud nemám. Je to běžné?

Pokud by se jednalo o přímou platbu a kupující mi do týdne nepošle peníze, tak dávám negativní hodnocení.

20.9.2018 19:27:41

.
Napiš dotaz Diovi přes kontaktní formulář dole v patičce stránky (Kontakt) - SafeTrade vyřizuje on

21.9.2018 11:56:22

.

Už před několika dny jse jsem psal zprávy jak přes formulář, tak i přímo uživatelům Zeus a mindlesSheep a všechno bez odpovědi.

Jako jestli toto má být služba zajišťující bezpečný převod peněz tak díky, ale příště radší na dobírku :/

21.9.2018 12:07:38

Vyplaceni
Jak dlouho to trvalo než vyplatili? Včera psali že provedli převod a pořád nic nemám na účtě a přesto že vždy nejpozději v 8 mam na účtě

6.11.2018 09:00:40

@Mike63
Pokud vím, tak banka má na převod 3 dny.

Jinak já SafeTrade nepoužívám a nikdy nepoužil - jdu raději do rizika a když prodávám, tak SafeTrade zakazuji. Je to podle mne nedotažená a komplikovaná služba. Možná mám štěstí, ale mám na svém kontě už desítky transakcí a vždy bylo vše v pořádku i bez SafeTrade. Tím ale neříkám, že se občas neobjeví v bazaru podvodníci, ale s tím rizikem do toho jdu.

6.11.2018 10:03:54 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Vyplácení přes safetrade trvá tak 1-2 dny. Pokud to trvá déle, tak napiš buď do kontaktního formuláře, nebo radši rovnou mě.

6.11.2018 11:21:06

Vybíráme z Bazaru

Mariposas CZ
Mariposas CZ
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas