Reklama na strankach ZH

Nepostrehl jsem zadnou notifikaci nebo novinku, ale tak jsme se konecne dockali a banerova reklama pronikla i na tyto stranky.
Jste radi, ze treba diky tomu zacnou admini dostavat za svou praci penize? Nebo vam to vadi a odfiltrujete si to nejakym pluginem? Nebo je vam to fuk? Dejte vedet.
29.3.2019 09:33:31 | Upraveno autorem (porovnej)

;-)
https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/ostatni-temata-6/uvaha-o-moznosti-modernizace-18410/

29.3.2019 09:38:47

fuk
na tom místě bývala hra z bazaru... teď je pod ní... jenom musím o kousek víc rolovat, abych se dostal na aktuální otázky a diskuze...

29.3.2019 12:04:14

Bez problémů

Ahoj, vzhledem k tomu, že dnes najdeme reklamu úplně všude a tady by to pomohlo dobré věci - tj. fungování našich oblíbených stránek, tak s tím nemám vůbec problém.

Jirka

29.3.2019 12:42:10

Přijde mi to v pohodě.
Spíš se divím, že se reklama začala objevovat až teď :)

29.3.2019 12:50:19

Neprekaza ale nepomôze
Reklama neprekaza, ale silno pochybujem, ze sa vdaka nej skratia cakacie doby na preklady, ze sa skratia cakacie doby na obrazky, ze to pomoze k zastupovaniu adminov, ze skonci svojvôla pri schvalivani, ze to akýmkoľvek spôsobom pomôze nam uzivatelom..

29.3.2019 13:11:44 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
Máš pravdu, ale já to beru jako takovou první vlaštovku na cestě k lepším ZH. Snad ty ostatní nepochcípají cestou...
Hlavně to asi znamená, že ZH se stává finančním subjektem a od toho se může odrazit a začít organizovat další akce přinášející finanční zdroje a možnost pro další rozvoj. Za mě rozhodně krok vpřed a fandím tomu!

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

29.3.2019 14:37:21

lacko
Kiez by si mal pravdu..

29.3.2019 14:48:29

co si pamatuji...
...tak reklama, a to přesně na tom samém místě, zde už bývala. Budou to asi tak dva roky nazpět, možná krapet víc a byla tu jen chvilku, ale zůstal tam po ní nápis: "zvažte prosím blokování reklam, je to jediný zdroj příjmů..." už si přesně nepamatuji jak to bylo přesně a celé, jenom vím, že vždy se mi to objevovalo když se mi načítali zatrolky na tom místě kde je ta reklama.
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her

29.3.2019 17:37:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Nevadi a nepomoze
Myslim si to iste ako JAHMANsvk. Raklama mi vobec nevadi ale myslim si ze sa tym nic nezmeni smerom admini -> uzivatelia ... peniaze pravdepodobne pojdu na chod servera ako domena a hosting (co je fajn) ...

31.3.2019 21:44:18

Trolí palec
Aktuální reklama je protislužbou za to, že nám FO zasponzoroval Trolí palec.

Reklama opravdu na ZH už byla a v dohledné budoucnosti by se opravdu měla objevovat častěji.

Nicméně výnos padne primárně na provoz webu, který aktuálně hradí Zeus z vlastní kapsy...
-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

1.4.2019 06:28:07

upz
Tak to je škoda, že se to utopí jenom v té soutěži :-(

1.4.2019 14:00:35

skoda
Je to skoda, ze web nemuze fungovat bez takove reklamy.
Osobne mi to prijde hodne rusive.

2.4.2019 09:36:11

Nadpis
Mně to přijde v pohodě. Nicméně aby to nevypadalo tak uměle naroubované do layoutu stránky, tak bych nad to přidal ten modrý titulek "Reklama". Zapadlo by to do stylu webu. Vybíráme z aukcí tam taky zobrazuje obrázek a vypadá to dobře.

2.4.2019 10:48:44

škoda
Je škoda, že věci stojí peníze. Hosting, doména, pronájem prostor na TP...

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

4.4.2019 10:26:49

škoda
Je škoda, že by lidi i platili, ale nejde to ;)

4.4.2019 22:12:52

tak uz je to zase pryc
tzn. nadeje, ze se neco posunulo kupredu, byla licha...

8.4.2019 14:36:12

Patreon, HitHit
To by mohlo pro ZH fungovat hm?

8.4.2019 15:00:12 | Upraveno autorem (porovnej)

:)))
Mohlo, napis to zeusovi :) ja uz som sa tiez pridal na stranu tych, ktorim ostava sa len, na tom vsetkom zasmiat... Vsetky tie navrhy na zlepsenia, inovacie a zlepsenia :)) odpoveď na 99percent od povolaneho ziadna, alebo neda sa, neni miesto, trebalo by to prekopat od zakladu, neni su peniaze atd.,atd...Vsetko je o jednom cloveku, ktory na to z vysoka .... :D :D :D

8.4.2019 15:11:53 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
Mám uplně stejný pocit. A "přesun vlákna" od Wolfsena na téma záložek mě utvrdil v tom, že tady je každá snaha marná.. (nic proti snaze Wolfsena, ten za to nemůže.. spíš proti "snaze" Dia.. :p )

8.4.2019 15:22:46

JAHMANsvk
+1

_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco of FFG, koupím si radši originál.

8.4.2019 15:22:51

z vysoka prdí
Věřte mi, že Zeus je tohoto dalek. Ano, komunikace není jeho silná stránka, ale práce, které na webu odvádí je víc než dost.

Bohužel ne vše je viditelné a to, co je, přejdete jako světlou chvilku nebo samozřejmost, která měla být dávno. Možná měla, ale nejde pracovat na ZH 48/14 a fronta potřebných věcí je dlouhá.

Patreon jsme již před časem zamítli.

A jako malá předzvěst věcí příštích - je v procesu založení s.r.o. Nechtěl jsem to zveřejňovat než se to všechno rozjede, ale ať se dav nažere.

Nicméně shitstormu to stejně nezabrání, co? Protože kdo chce Dia bít, hůl si vždycky najde...

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

8.4.2019 17:35:26

Wolfsen
Na otazku preco su nepovsimnute veci, ktore sa tu raz z casu na cas udeju si myslim, ze odpoved je jasna. Lebo to nie su zmeny, ktore si ziada vacsina uzivatelov, lebo to nie su zmeny, ktore by nam ulahcovali pobyt na ZH. Sledovanie bazaru je super, ale jednak to bolo nedobre spravene a jednak kolko trvalo kym sa pridala funkcia-prestat sledovat bazar? Je tu xy velkych veci, hodnych napravu, zakladnych veci ako len reagovat na dany prispevok, radenie prispevkov od hora dole a nie naopak ako niekde v ugande, neprehladnost fora, @Wolfsen - je zakladna vec co tu nefunguje, atd atd. sledovanie bazaru mi je naprd, ked zakladne veci chybaju. Kludne to ber ako, ze som si nasiel palicu, lebo chcem biť. A ja ti kludne najdem moje prispevky ked som sa tu 1x zaregistroval a videl, ako tu je vsetko na hlavu postavene a chcel som zmeny, napravy, a pisal som do namietok a pripomienok ako blazon s viziou, ze to nieco zmeni.. Som tu uz dlho a precital som tu toho uz tiez dost vela, aby som pochopil, ze mi neostava nic ine ako sa pousmiať a mávnuť rukou...ano som vdačny aspoň za to, čo mame, ale to neznamena, ze je zle chciet zmenu k lepšiemu..

8.4.2019 17:52:53 | Upraveno autorem (porovnej)

@Wolfsen
Ono není ani tak důležité jestli někdo na něčem dělá 48 hodin denně, ale jestli je ta práce efektivní a cílená na základní funkčnost na kterou jsou uživatelé na většině webů zvyklí a ne na nějaké kosmetické kudrlinky. Těžko můžu tleskat někomu kdo z velkým nasazením a úsilím pokládá krásnou podlahu ze vzácného dřeva v domě kde chybí dveře a střecha.

8.4.2019 18:50:37

kren
Dobrý příměr, pěkná analogie. Musím dodat, a to bohužel, že v případě ZH, by se více hodila analogie s laminátovou podlahou...

8.4.2019 20:45:11 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Souhlasím s tebou, pěkným příkladem je naprosto zbytečná a nevyužívana funkce VIP bazaru. Mám místní komunitu rád, i když mě někdy některé příspěvky doslova zvednou ze židle. Nejvíce mě ale mrzí přístup Dia. Nedokážu pochopit proč není schopen jednou za čas sejít z pomyslného piedestalu a přispět nějakým článkem, kde by zhodnotil fungování stránek, případně budoucí vývoj webu. Navíc v minulosti byl velmi aktivní a rád jsem četl jeho články. Považoval bych to za určitou slušnost vůči všem přispívajícím, kteří se snaží udělat tyto stránky co nejlepší...

8.4.2019 21:17:48

Vybíráme z Bazaru

Velbloudí dostihy CZ - jako nová, nesehnatelná!
Velbloudí dostihy CZ - jako nová, nesehnatelná!
Akt. cena: 1099 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas