recenze

sem muzete psat recenze ktery ste a kam je napsali
1.8.2009 10:23:46

cas
jak dlouho asi trva nez schvali recenzi

1.8.2009 10:24:40

Nové recenze
Nově přidané recenze, popisy her a hry se zobrazují na stránce Nově přídáno (v levém sloupci hned nahoře).

Nově přidané obrázky jsou pak na titulní stránce dole...

1.8.2009 10:55:12

aryn
doporučuji ti si web trochu prozkoumat - recenze se zadávají přímo pod hru, není důvod je tahat do fóra. Každá hra tu má svou stránku a diskuzi, kam můžeš psát připomínky a dotazy a ne se ptát na Titana ve fóru "Náměty a připomínky". Udržujme web přehledný, aano?

1.8.2009 11:17:58

recenzia ako odkaz na iny web
Ahoj, mozem ako recenziu vlozit len odkaz na moju recenziu na inom webe (www.spolocenskehry.sk)? Alebo je to proti nejakym pravidlam?
Voprda dakujem za odpoved :)

3.3.2010 09:23:19

recenze
Ahoj, rád bych se zeptal jak dlouho a připadně kdo schvaluje recenze? Poslal jsem v sobotu recenzi na El Grande, ale neuložil jsem si jí někam stranou, nikde ve svých souborech čekajících na schválení ji nevidím, tak by mě jen zajímalo jestli je vše ok, nebo jestli můžu začít psát znovu:(

2.8.2010 10:49:16

Schvalování článků
Mám teď trochu komplikovanou situaci s přístupem k netu, takže to vázne u mne (mám teď bohužel kvůli překročení FUP rychost 16kbps - jak v roce 1996).

Nicméně se zludo neboj, recenze je ve frontě, zítra by se tu měla objevit.

Co se odkazování na rezence mimo tento web týče, tak bohužel tímto způsobem recenze přidávat nelze.

2.8.2010 11:34:30

Zeus
V pohodě, nijak jsem na to nespěchal, jen tím že jsem ji nikde ani ve svém profilu neviděl, jsem se bál, že ji budu muset psát znovu, teda ne že byto bylo nějaké extra dílo, ale stejně... každopádně díky za info.
PS: s tím připojením to chápu, na takové rychlosti jsem si také za posledních pár let odvykl, teď když se někde musím připojovat přes GPRS tak trpím:)

2.8.2010 11:53:22

Vybíráme z Bazaru

MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
MoM: 2nd edition + namalovan fig + insert + tokeny
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 8 dnů

Offcanvas