Propojení profilu hry a bazaru

Chtěla jsem se zeptat, jestli by nebylo možné propojení her a bazaru. Mám tím na mysli následující situaci:
Procházím si hry, některá mě zaujme, pročtu si popis, pravidla, recenze,... a zjistím, že hra se mi líbí a chtěla bych ji. Možná ji i někdo nabízí, ale na to musím najet do bazaru a celý ho projet. Nešlo by, aby byl někde v profilu hry odkaz ve stylu "v bazaru nabízí" nebo přímo odkaz na inzerát? Nevím, jak moc je to technicky náročné, ale uživatelsky by to bylo příjemnější :-)

Jestli to tam je, tak díky za nasměrování, možná jen nevidím :-) (Pohybuji se tu jen chvilku, i když zaregistrovaná na ZH jsem už dlouho :-)
5.2.2015 15:12:48

...
Dobrý nápad... také jsem se už párkrát chtěl podívat jestli ji na bazaru někdo nenabízí a místo toho jsem musel projíždět celý bazar... ano je to zhruba pět minutek navíc, ale určitě by to bylo více uživatelsky přívětivé :-) Jinak tu funguje to, že si hru dáš do seznamu přání (wishlist) a pak si zaškrtneš, že si chceš nechat posílat soukromé zprávy, když se hra z wishlistu objeví v bazaru... je to dobrá věcička, občas ti to sice trochu poštu plevelí, ale když těch her nemáš hodně ve wishlistu, tak není problém

5.2.2015 15:19:55

ano
wishlist je jedna možnost.
Druhá je klasicky Ctrl+F (ruční vyhledávání na stránce). Pokud je prodejce tak hodný, že inzerát vystaví pod jménem hry (většina to dělá, někteří - nevím proč - ne).
Ale samozřejmě systémově podchycené by to nebylo špatné :)

5.2.2015 15:46:55

...
Děkuju oběma za rychlou reakci. Jen bych ještě potřebovala poradit, jak si nastavit to posílání soukromých zpráv. Ve wishlistu to nemůžu najít ... :-) (Nejsou někde souhrnně pravidla nebo nápověda pro fungování a nastavení ZH, ať s každým podobným dotazem nemusím otravovat v diskuzi?
Ctrl+F znám, ale je to takové těžkopádné ... :-)


5.2.2015 16:07:02

zpráva, když je hra z bazaru ve wishlistu
Nikdo neodpověděl, tak trochu se zpožděním - lze to nastavit v Bazaru a tam je tlačítko Hlídač.

Nicméně mít u hry info, jestli je v bazaru mě už taky napadla, ale zas tak důležité to asi není.

15.2.2015 00:09:39

Vybíráme z Bazaru

Velká pětka
Velká pětka
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas