Přidání nové hry

Již dvakrát jsem se pokoušel přidat hru Final Fantasy TCG (začátkem minulého a tohoto týdne), ale hra se stále nikde neobjevila. Co můžu udělat pro to, aby byla přidána?
16.2.2017 08:59:40

Savager
Nové hry do katalogu (nejen) na základě návrhů přidává Savager. Uvědomil jsem ho.

16.2.2017 09:05:55

...
Předpokládám, že jsi určitě vyplňoval formulář "návrh na přidání hry". Hra se mi pak objeví v mém účtu v položce "hry ke schválení". Jenže se mi nic neobjevuje, takže nějaká chyba v systému. Bude muset zasáhnout Zeus.

16.2.2017 10:54:27

ajaj
sám jsem v minulém týdnu nějaké (2 3?) hry přidával...

16.2.2017 10:55:50

Formulář
Díky za odpovědi. Ano, vyplnil jsem formulář pro přidání nové hry a objevila se hláška, že vše bylo v pořádku odesláno ke zpracování.

16.2.2017 11:00:53

bonzovat se nemá
ale hlásit se to musí, takže nahlášeno na Olymp.

16.2.2017 11:51:36

Opraveno
Už by to mělo být opraveno. Chyba vznikla při upgradeu webu a omlouváme se za ní. Odeslána data se naštěstí uložila, jen neprovádí kam měla, teď už by měly všechny návrhy být schválitelné.

16.2.2017 14:32:17

Tanks
Ahoj,

před pár týdny jsem po dohodě se Špatňákem dal návrh na přidání (asi deseti) rozšíření ke hře Tanks: Panther vs. Sherman. Když se nic nedělo, tak jsem později přidal El Alamein, jen abych věděl jestli to tak trvá, nebo se stala chyba. El Alamein se úspěšně objevil mezi hrami, ale rozšíření k Tanks nikde. Mám to vyplňovat znovu?

edit: Návrhy na přidání hry by měly být někdy v týdnu kolem 7.3.2017

26.4.2017 14:15:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Sleepy
Přidávání her mají na starosti Jeny (Michal Janák), Sonulka a Tharr (Viz článek Více o Zatrolených hrách v patičce webu, http://www.zatrolene-hry.cz/clanek/o-zatrolenych-hrach-136/).

Špatňák nemá právo rozhodovat o tom, která hra/rozšíření bude nebo nebude přidaná do katalogu, stejně jako my ostatní nemáme právo rozhodovat o tom, jaká fotografie bude nebo nebude schválena.

26.4.2017 14:26:02

Wolfsen
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil. Se Špatňákem jsem se domlouval o fotkách ke hře a on navrhnul abych fotky z rozšíření přidal do sekce obrázky daného rozšíření. Jelikož tu rozšíření nebyly uvedené, tak jsem podal návrh na přidání a nic se nědělo. Tak jsem si řekl, že se poptám.

26.4.2017 17:35:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven lví chřtán
Gloomhaven lví chřtán
Akt. cena: 40 €
Končí za: 6 dnů

Offcanvas