přehled překladů

Nešlo by nějak udělat, aby mohl každý zadat hry na kterých dělá překlad? Něco jako je u každé hry políčko hru mám/chci. Mohlo by tam přibýt "dělám překlad" a někde by vyjížděl přehled.
Přeci jenom ne všechny překlady, které právě probíhají jsou v přehledu na stránce překlady....
25.11.2014 20:22:58

já to třeba někdy řeším tak
že založím v diskuzi ke hře vlákno "překlad" (pokud tam ještě není) a tam napíšu, že na ní dělám. Kdyby se z toho udělal systém, mohlo by to fungovat. Jedno vlákno navíc není problém, navíc se tam pak třeba můžou řešit nejasnosti v pravidlech.

25.11.2014 22:10:03

překlady
Otázka je zda by to každý udělal a zároveň by to znamenalo, že musím prolézat jednotlivé hry a zjišťovat zda se překládá nebo ne....proto si myslím že jednodušší by bylo kliknout na tlačítko a někde centrálně to zobrazovat. Ideálně kdyby šlo zadávat i postup překladu (hvězdičky jako při hodnocení her???)..

25.11.2014 22:52:37

proč ne
Asi je to o přístupu, já nejčastěji překládám hry, které mě při brouzdání zaujmou, takže je pro mě jednoduché podívat se do souborů, jestli už je přeložená a pokud ne, napsat to do diskuze.
Nevím, podle jakých kritérií vybíráš ty...

25.11.2014 23:18:33

Vybíráme z Bazaru

Hadrianův Val
Hadrianův Val
Akt. cena: 343 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas