Poptávka po hře

Existuje nějaká možnost jak by bylo možné zadat poptávku po určité hře ?
20.1.2019 18:25:47

bazar

v bazaru tady to lidi delaj v te druhe sekci (ostatni)

20.1.2019 18:32:33

Poptávka
Bazar - Ostatní?

20.1.2019 18:32:42

soukromou zprávou
Také je možnost napsat soukromou zprávu majitelům hry. Zda by ji nechtěli prodat... Osobně mi takto už pár uživatelů napsalo a většinou jsme se následně domluvili.
Přímo na stránce hry máš pod názvem vedle hodnocení "Seznam vlastníků"...
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

20.1.2019 21:38:08

1a2a3a4
Jej, no tak to teda fuj fuj. Seznam vlastniku o tomhle snad vubec nemel byt. Ja rozhodne nechci, aby me nekdo kontaktoval ohledne odkoupeni hry z moji sbirky. To uz je jako kdyz si realitni agenti nechaj vyjet rejstrik nemovitosti na katastralnim urade, a nasledne otravujou lidi.

20.1.2019 23:24:28

Děkuji

Díky už sem si to našel :))

21.1.2019 02:12:48

Havelock

A keby si mal nejakú nemovitost ktorá by chátrala a nemal by si o ňu záujem nepadlo by ti dobre keby niekto prišiel, že to kúpi ;-)

21.1.2019 05:20:11

Poptávka podle seznamu vlastníků
springb
Tak nemovitost nejsou ponožky zapomenuté někde ve skříni. Ve svém případě si neumím úplně představit, že bych vlastnil nemovitost a vědomě ji nechal někde chátrat a samotného mě nenapadlo, že ji můžu prodat :-)

Co se týče obepisování vlastníků hry, kvůli jejímu prodeji, mě osobně tady na ZH, z tohoto důvodu, nikdy nikdo nenapsal. Jedním z důvodů je to, určitě i to, že v mé sbírce není moc raritních nebo nesehnatelných kusů.
Osobně si ale umím představit, že u hry, která se nedá běžně sehnat a nevyskytuje se na bazaru, bych k tomu i sám přikročil. Předpokladem je ale slušná forma a nabídka, která ten spam trochu ospravedlní.

21.1.2019 08:37:35

Vybíráme z Bazaru

Divočina severní Ameriky delux
Divočina severní Ameriky delux
Akt. cena: 940 Kč
Končí za: 15 hodin

Offcanvas