Popis hry

Nevím jak ostatní ,ale já bych velice ocenil,v popisu hry ,počet a velikost karet v balení.
Samozřejmě mohu koupit obaly až po koupi hry,ale rád bych je kupoval už se hrou.
Všechno se dá dohledat,ale bylo by to příjemnější na jednom místě,na tomto webu.

P.S. Ještě maličkost,obaly nejsou nejlevnější ,proto já osobně používám kvalitní(ffg nebo mayday premium) na karty, které jsou potřeba v ruce (ticket to ride-vagonky).
A standard(mayday) pro karty které, většinou leží na stole(ticket to ride-vlakové spoje).
I taková informace by velice potěšila v popisu.
30.10.2016 22:16:21

Bastacka
To, které karty jsou v ruce a které na stole, už je hodně specifická informace, to bych spíš koukl do pravidel, je zbytečné tím zesložiťovat popis (pokud to přímo nevyplyne z něj). A co se týče rozměrů karet, sám jsem pár popisů her tvořil, ale pravítko jsem kvůli tomu do ruky nebral. A někdy dělá člověk popis hry, kterou nemá třeba přímo u sebe. Takže ano, bylo by to zajímavé, ale spíš možná do nějaké jiné kategorie, než do popisu hry. Možná třeba do karty hry vložit položku "Potřebné obaly"/"Rozměry karet" nebo něco podobného...

31.10.2016 10:00:18

rix

Nesouhlas
Myslím, že uvést ten počet a rozměr karet v popisu hry je dobrý nápad. Vždyť je to tady server o deskových hrách, takže každá praktická informace se hodí.
Pokud objednáváš nějakou hru, tak aspoň víš, co si máš za obaly objednat. Nemusíš pak dělat zvlášť novou objednávku na obaly.

Pokud to někomu vadí v popisu hry, tak ať je tam klidně záložka.

31.10.2016 10:46:54

rix
Neříkám, že ta informace by tam neměla být. Jen mi to tematicky nesedí do popisu hry. Už tak většinou z popisu škrtám třeba seznamy komponent, pokud se nejedná např. o rozšíření, kde nic jiného, než nové karty/figurky/dílky nejsou.
Vyřešit to nějakou záložkou/sekcí by bylo asi nejlepší. Pak je taky otázka, jak by se ty údaje vkládaly, protože popis může vložit kdokoli, kartu nové hry jen administrátor.

31.10.2016 10:58:14

popis
Tiež ma niečo také napadlo. Ale ja by som to kľudne riešil príspevkom do diskusie s názvom napr.: "Rozmery/počet/ alebo popis kariet" a takúto informáciu tam môže nahrať ktokoľvek, kto má doma príslušnú hru a vie poskytnúť tieto údaje o rozmeroch alebo počtoch. Kvalitu obalov by som neriešil, každý si zvolí podľa svojich požiadaviek... prípadne ostatní môžu pridať svoje názory na obaly, ktoré použili atď.

31.10.2016 12:27:40

Sleeve guide
Pokaždé když si nevím rady jdu na : https://boardgamegeek.com/geeklist/164572/card-sleeve-sizes-games

Myslím, že i neangličtinář tam najde srozumitelné informace.

31.10.2016 12:40:51

karty
Dal jsem název popis hry,ale samozřejmě se tato informace muže dát kamkoliv,třeba do otázek.

Já také čerpám informace z boardgamegeek a mayday mají užitečnou tabulku,kde se dá vše dohledat.

31.10.2016 14:34:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Prodám Summoner Wars: Války Vyvolávačů CZ
Prodám Summoner Wars: Války Vyvolávačů CZ
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas