Počet lidí kteří hru vlastní

zdravím, tak mám jeden návrh
přidat ke hrám statistiku kolik lidí hru vlastní? jenom tak pro info ...
9.7.2010 10:15:11

Raziel
Dyt to je jedna z puvodnich statistik;) Je tam;)

9.7.2010 10:20:43

aneken
Na to jak jsem tu dlouho to taky nevidím. Jen prvních deset her, které má nejvíc lidí, ale to je tak vše.

9.7.2010 10:22:18

aneken
Ale pouze top 10 v rubrice Nej, pokud se nemýlím.

9.7.2010 10:23:12

sappho
No to jsme pak u toho sameho, jako je prodluzovani zebricku, kde vidis taky 10 nej a to me pali daleko vic. Na druhou stranu by Zeus mohl prodlouzit oboji jednim vrzem:D

9.7.2010 10:35:59

prodložení žebříčků
I já bych rád viděl dále než jen na prvních 10 ;) (hlavně u TOP her, ale klidně i u vlastnictví her)

9.7.2010 10:38:26

DD

Prodluzovani zebricku
No ono je vice mist kde by se to melo prodlouzit.
Zeus uz nejak slibil ze to udela u kategorie Kde se diskutuje -- protoze je tam poslednich 15 diskuzi (byvalo snad i 10) .. nicemene pokud prijedete po tydnu z dovolene tak nektere diskuze ktere probehli uz vam zustanou zapovezeny.
Urcite jsem i pro to rozsirit zebricky Nej...
Pripadne by bylo mozna dobre zjistit kdo danou hru vlastni. U main stream her to asi neni problem protoze do fora nekdo vzdycky napise ale u her kde je vlastniku malo si toho nemusi vsimnout ze tam nekdo neco napsal a odpovedi se pak asi nikdy nedocka - tudiz by bylo fine oslovit soukromou zpravou primo majitele hry.

9.7.2010 10:46:35

přehled kdo hru vlastní
No mě by spíše vyhovovalo, kdyby tam byl nějaký odkaz na seznam uživatelů, kteří danou hru vlastní, aby jim konkrétně mohl napsat, když potřebuje poradit nebo když se chce zeptat jaká ta hra je

29.7.2011 11:50:18

Prodloužení žebříčků "hru mám" a "hru chci" (to Beholder)
Tohle je hotové, jen jsem o tom zapomněl informovat :-)

8.8.2011 17:05:33

Prodloužení "Kde se diskutuje"...
Tak jsem konečně dodělal to, co jsem měl rozdělané a to prodloužení seznamu diskusí, kde se právě diskutuje.

V okně se zobrazí posledních 100 diskusních fór. Mezera mezi 15. a 16 diskusí v okně je předěl toho, co vidíte v levém sloupci na všech stránkách a tím, co již vidět není...

Co vy na to?

8.8.2011 17:49:37

TO zeus
To mi přijde fajn, taky se mi líbí to tlačítko v kategorii nej.... kde jsem já, pokud by to šlo i na ostatní sloupečky bylo by to fajn, jde to hledat přes celé pořadí a ctrl + F, ale rozhodně možnost s tlačítkem je o hodne elegantnější

8.8.2011 17:52:38

Zeus
Kdyby byl u každé hry ještě rozklikávací seznam, kteří uživatelé konkrétně tyto hry mají, bylo by to úplně super. Ale to už chci asi moc :)

8.8.2011 18:30:02

Kdo hru má...
To mám zapsáno již dlouho, ale chci to udělat společně s redesignem profilu hry. Nad kterým již přemýšlím docela dlouho, ale poslední návrh (tak 3 měsíce zpátky) mi neprošel přes pár lidí, kterým jsem ho ukázal :-)

Takže jsem si dával čas na vyčištění hlavy a musím k tomu přistoupit nějak jinak a "ze zelené louky". Už je to hold neuvěřitelně informacemi nabitá stránka a je fakt těžké ji dobře nastrukturovat, aby informačně nabitá zůstala a přesto byla výrazně přehlednější...

8.8.2011 20:19:41

Zeus
super, tak to jsem zvědav a když už jsme u těch seznamů, tak kromě "kdo hru má" by možná neškodilo i "kdo hru chce" ať je to komplexní sonda až do... :))

8.8.2011 20:29:44

a jeste takova nepodstatna ale treba zajimava informace
slo by udelat zaskrtavani u her a tim padem i seznam ve smyslu vlastnil? Tedy ze hrac hru mel?

8.8.2011 20:33:41

Ringo
Za toto sa prihováram aj ja :).
A k tomu by sa už zišla aj položka Hodnotené hry :)

9.8.2011 09:16:00 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

Prodlouzeni kde se diskutuje
To je super, nicmene mam pocit ze zmizelo vyhledavani v diskuzich??
To mi prijde ze je docela skoda, spis i troska problem, kdyz clovek nemuze najit jestli uz tu nekdo neresil jeho problem.

9.8.2011 12:43:42

Vyhledávání v diskuzích
No jestli bylo odstraněno vyhledávání v diskuzích, tak to mi tedy vadí dost hodně.

9.8.2011 12:54:19

vyhledávání
Taky by mě zajímalo, kam zmizelo a proč?

9.8.2011 13:09:58

Odhalili jste me ;-)
Trochu jsem vas zkoušel, zda si toho vůbec někdo všimne... Takový testík, zda je to tak důležitá funkce :-)

Nebojte, vrátím to nejpozději o víkendu (ale spíš dřív).

9.8.2011 20:11:39

Re:
Vidím, že už pred rokom sa to tu riešilo a neviem teda ako to dopadlo. Dá sa nejak vyhľadať hráč, v mojom kraji podľa toho akú hru vlastní? Napríklad: chcem si kúpiť hru za 100.-EUR, samozrejme nejradšej by som si ju najskôr vyskúšal preto chcem vyhľadať KTO v mojom kraji túto hru vlastní aby som ho mohol osloviť. Prípadne by sa táto funkcia dala využiť aj na vyhľadávanie spoluhráčov. Takže mne ani tak nejde o počet vlastníkov, ako skôr o to kto hru vlastní v ktorom kraji, meste , oblasti.

30.7.2012 09:43:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nemesis Lockdown 3D herní plán povrch Marsu
Nemesis Lockdown 3D herní plán povrch Marsu
Akt. cena: 25000 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas