Plynulejší schvalování fotek

Včera jsme na poradě řešili plynulejší schvalování obrázků.

Špatňák namítl, že když nebude na titulce naráz dost schválených fotek (rozuměj u dostatku her), tak to uživatelé ve feedu nového obsahu přehlédnou.
My ostatní argumentujeme, že takto nárazové schvalování je demotivační, nepraktické a uživatelé si na něj stěžují.
Špatňákovi se žádné stížnosti nedaří dohledat a domnívá se, že jde jen o náš dojem.

Proto se vás chceme zeptat, jak to máte. Chcete raději plynulejší schvalování fotek nebo schvalování fotek ve velkých dávkách, abyste je na titulce nepřehlédli?

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák
6.4.2021 08:07:56

Plynulejší. Alespoň se pak nestane, že člověk nafotí hru, která fotky nemá, aby po měsíci zjistil, že to vlastně udělali další tři lidi současně, jen to leželo ve frontě.

Mimochodem k tomuhle možná námět: Co takhle přidat do galerie notifikaci, že "Momentálně čeká na schválení x/y fotek?"

6.4.2021 08:18:37

Velké množství fotek na titulce mě spíš štve, takže radši plynulejší schvalování.

6.4.2021 08:40:06

Joe

Plynulejšie. Mne nejako nikdy nevyhovovala tá "schvaľovacia fronta" s obmedzením denného pridávania. Možno by bolo riešením urobiť tú frontu rozklikávaciu, zobraziť pár nových obrázkov a zvyšok po rozkliknutí. Tak by sa dalo schvaľovať viac obrázkov a aktuálnejšie.
---------------
Prekladateľ Joe

6.4.2021 08:51:58

PJ

Plynulejší. Jednoznačně! Uživatele demotivuje, když čekají na schválení 3 týdny nebo se nedočkají vůbec, protože někdo mezitím nahrál kvalitnější snímek. A není pravda, že si na to nikdo nestěžoval, v diskuzích to zaznělo.

PS: když nad tím přemýšlím, zdá se mi to dokonce naopak: pokud je ve feedu fotek moc, tak spíš přehlédnu ty své... Což je nakonec i jedno - ten argument o přehlédnutí osobně považuji za nonsens.

6.4.2021 09:05:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Plynulé.

-------------------------------
Deskoherní inkvizitor

Laureát Brahmíního Vemene 2018

6.4.2021 09:18:17

Plynulé.

Také budu mít radši několik menších bloků s novými fotkami než jeden velký.
Když je velký blok fotek a před ním byl nějaký jiný nový článek/recenze, tak se mi občas stane, že ho přehlédnu, protože neodscrolluju dostatečně pod ty fotky.
Na mobilu (ač já se dívám hlavně přes PC) jsou velké bloky fotek vyloženě otravné.

6.4.2021 09:32:26


Ak je to v ľudských silách, bol by som za priebežné schvaľovanie, na BGG nahrám obsah a cez noc mám výsledok. Tu som nahrával fotky už ani neviem ako dávno a prichádzajú mi len teraz notifikácie o zamietnutí-schválení, a ďalších 20 stále čaká. Je to potom také prekvapenie, ale v zásade mi to neprekáža.

6.4.2021 09:39:11

Určitě plynulé.

6.4.2021 09:42:08

f0x

Mecenáš trolíků

Plynulé, když je jich moc najednou, spíš to obtěžuje.

6.4.2021 09:51:34

Plynulejší schvalování je rozhodně lepší.

Větší dávku najednou paradoxně také považuji za méně přehlednou. Plus i onen demotivačí efekt /že to trvá déle, že mě někdo "předběhne" atd/, jak psali další přede mnou.

Je mi ale jasné, že schvalování také zabere hodně času a sám si umím představit, že některé věci dělám raději najednou ve větším počtu, než vícekrát postupně.
Pokud by Špatňák nestíhal - a na tom by nebylo nic špatného, máme všichni nějaký vlastní život, zkuste zvážit angažovat ještě jednoho admina přes fotky. Což vůbec není kritika Špatňákovy práce, díky za ní!

6.4.2021 09:59:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozhodně plynulé schvalování.

6.4.2021 10:32:54

plynule schvalovani samozrejme

6.4.2021 10:34:40

ja som jednoznačne za plynulé, dôvody už boli spomenuté nižšie

6.4.2021 10:39:21

mh

Já osobně titulku moc nepoužívám, takže za mě jednoznačně radši plynulejší schvalování.

6.4.2021 10:55:34

Také to mám naopak, že mi titulka zahlacená fotkami, hrami nebo milinony novinek spíše vadí.
Chápu, že to není jednoduché, schvalovat to průběžně, ale titulka by neměla být důvodem.
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

6.4.2021 11:17:01

Samozrejme plynule, jak se tady po tom vola uz leta.

Kazdopadne pokud jedinej argument pro zdrzovani je to otresny tapetovani titulky, tak potes koste.

6.4.2021 11:21:54

Před pár dny jsem to někam psal... Za mě plynulé, tohle motivační není, když člověk neví, kdy a jestli vůbec se fota schválí.

Letos jsem na schválení fotek čekal několik týdnů, a třeba na prd to bylo v tom, když jsem nafotil některé věci k rozšíření pro IaWW, protože tam nebyla žádná fotka, a pak byly mé fotky zamítnuty, protože mezitím, během to X-týdenního čekání, to někdo naskenoval a logicky to dostalo přednost... Taky jsem následně s přidáváním fotek přestal.
- - -
Deskovky, nebo videohry? Toť otázka.

6.4.2021 11:31:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky za zpětnou vazbu, máte to mít. ;)

Jen připomenu, že z hlediska nějaké přehlednosti musí jít o násobky tří. Takže pokud nebudou ke schválení obrázky u tří her, nebude co vystavit.

6.4.2021 13:41:32

Já také ještě jednou děkuji všem a vlákno zamykám :-)

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

6.4.2021 13:47:38

titulka, kde jsou vidět všechny schválené fotky je pro mne k ničemu, co je pro mne důležitější, aby byly pokud možno fotky plynule vkládány k jednotlivým hrám - to je mnohem důležitější, než zdali se fotky mihnou na titulce...

Ivo

6.4.2021 13:48:49

Vybíráme z Bazaru

INSERT Brass Birmingham
INSERT Brass Birmingham
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas