Omezeni pri pridavani rozsireni vs. prehlednost databaze

Ahoj, chci tady resit neco, co mi uz par mesicu vrta hlavou. Pred par mesici jsem poslal nekolik navrhu k pridani rozsireni, jedne nejmenovane LCG hry, ktera ma jazykovou podporu na ceskem trhu. Moje zadost byla zamitnuta s tim, ze kvuli prehlednosti databaze, se rozsireni k LCG a figurkove packy, do db nepridavaji. Nicmene na druhy den jsem v sekci novinek videl pridane figurkove packy k nejake hre a 10 karetni balicky rozsireni, k nejake deckbuildinogove karetce, ktera ani nema cestinu. Trochu me to zamrzelo uz jen z toho duvodu, ze nemuzu mit svou sbirku tady na db kompletni a ze jde ocividne o individualni pristup, dle toho, co komu vyhovuje. Na druhou stranu chapu problem s prehlednosti db. Tak me nakonec napadlo, jestli by proste nebylo jednodussi ( i kdyz pracnejsi) vytvorit u kazde puvodni hry novou zalozku Rozsireni s vlastnim filtrem a premistit vsechny rozsireni k danym hram tak, ze by se nedali dohledat v hlavnim filtru na hlavni strance, ale pouze v teto zalozce u dane hry, tim by se sprehlednilo vyhledavani na hlavni strance a uzivatele by mohli pridavat rozsireni dle libosti a kapacity. a kdyz uz jsme tak u toho, jsou tady i hry ktere nikdy nevysli, jako treba Terminator: The board game, nebo Evil dead: board game, ktere by se mohli smazat. Je to jen navrh, vim ze prekopani db a stromova struktura a buhvijake vnorene db neni prace na jedno odpoledne, ale mozna by to stalo za to.
2.9.2018 09:17:29

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas