Nové fórum "ANKETY" + oddíl pro kutilské a nadčasové články

Měl bych návrh pro našeho nejvyššího vládce Dia, jestli by nebylo vhodné založit nové fórum "ANKETY", kam by se přemístila Trolí Aréna a další podobné ankety, jako je ta nejnovější od Hammera - "Která hra vás v letošním roce nejvíce zaujala".
Samozřejmě nevím jestli nemá Zeus nějaký anketní oddíl vymyšlený jinak než diskuze, nebo v anketní diskuzi nějaká zatržítka pro hlasování. samozřejmě, že jenom hlasování bych nechtěl, protože ta diskuze v těch arénách a anketách je právě to nejzajímavější, ale dávání hlasů v rámci té diskuze by mohlo být nějak zjednodušeno. Zpřehlednilo by to hlasování jak pro ty co hlasují, tak pro ty co vyhodnocují (vidím Syda jak vyzobává z předmětu příspěvků názvy her).

Další můj návrh je, jestli neudělat zvlášť oddíl pro nadčasové články a zvlášť oddíl pro nějaké zpravodajské články.
Přeci jen, takové články, jako je technika barvení figurek, nebo moje fotografování co se chystám uveřejnit, nebo Sydovo Ameritrash hry. Jsou poučné články, které by neměli zůstat někde v propadlišti dějin mezi zpravodajskými články, které se týkají nějaké časově závislé události - zpravodajství z akcí, vydávané novinky atd.

CO VY NA TO ?????
A CO NA TO VLÁDCE NEJVYŠŠÍ ?????
15.12.2009 12:22:01

ještě Anketa
... Třeba ta Hammerova anketa je dost zajímavá a docela by mne zajímal žebříček zatrolených her, která hra letos nejvíce zaujala ale hlasování se rozplizlo v diskuzi a těžko to bude někdo vyzobávat a dělat žebříček. A přitom by ten žebříček s počtem hlasů mohl být zajímavý, stejně jak poměr počtu hlasů v Trolí aréně. V současné době je to ale strašně neprakticky udělané.

15.12.2009 12:28:16

kren
Souhlas s obojím!

15.12.2009 12:34:09

souhlas
naprosto - dokud jsem se nezeptala co to Ameritrash hry jsou a nedostala jsem odkaz, netušila jsem, že tu nějaký takový článek je - ještě jednou za něj díky

15.12.2009 12:47:59

PJ

Připojuji se
a souhlasím se vším, co navrhoval křen.

Objevují se tu pěkné články a nejsou to vždy jen novinky ze světa deskových her. Mně by se líbilo, kdyby se prostě daly vkláadt články, autor by je "otagoval" klíčovými slovy a podle toho by se to hodilo do příslušných rubrik...

15.12.2009 12:50:43

Taktéž souhlas
S tím oddělením poučných článků naprostý souhlas. Třeba ten veledůležitý článek o rychlo barvení od Dansemacabreho by měl být někde, kde ho bude snadné najít i za rok .) , a potom ty ankety toť prostě výborný nápad.

15.12.2009 12:55:07

DD

jsem za
Taky musim s obojim souhlasit.
Ono uz zarazeni clanku "Rychlokurz barveni" ci "Ameritrash vs. Euro" pod 'Novinky ze světa deskových her' je troska mimo. Urcite tu chybi misto pro clanky ktere nenalezi k zadne konkretni hre.

15.12.2009 13:54:57

Samostatna sekce pro zajimave clanky...
... naprostý souhlas, udělám jako zvláštní sekci ho horního menu. Asi jako články? Nebo Encyklopedie?

Mohly by tam být třeba i články o významných herních sériiích (pokud by se toho někdo chtěl chopit :-).

16.12.2009 09:56:55

Ankety v rámci diskusních fór
... jsem také pro, ale je to poněkud pracnější, takže to hned tak nebude...

Ale je to rozhodně dobrý nápad, takže si to píšu a budu nad tím přemýšlet.

16.12.2009 09:57:47

Sekce pro nadčasové články
Zřízena. Naleznete ji v horním menu pod názvem "Články" :-)

Zatím je jen narychlo vytvořená, chtěl bych v ní články ještě kategorizovat do skupin jako např. "barvení, úvahy, herní série, atd."

19.12.2009 11:24:33

PJ

Zeus
Dobře Ty! Hodně much!

19.12.2009 11:39:53

Vybíráme z Bazaru

Euphoria CZ nevyloupaná, karty zabalené
Euphoria CZ nevyloupaná, karty zabalené
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas