Nová titulní stránka?

Co byste řekli na úpravu titulní stránky v duchu, který nastiňuje nástřel zde:
(okaz již nefunguje, pro vyzkoušení využijte odkaz z titulní stránky)

Soubory a zápisy z hraní ještě nefungují. Stejně tak pokud v jeden den byly schváleny obrázky více jak 6ti her, tak nefunguje odkaz, který by měl donačíst ostatní atd.

Jde spíš o to, že každý by si mohl úvodní stránku nastavit na sledování obsahu, který ho zajímá a přitom snadno by se občas mohl mrknout i na obsah pro něj méně zajímavý.

Co vy na to?
28.9.2012 10:04:41 | Upraveno autorem (porovnej)

toz
nevypada to spatne. to nemohu rici

28.9.2012 10:09:59

nová titulní strana
Mně to přijde moc šikovné.

28.9.2012 10:27:57

Mne sa to páči :)
Fajn vylepšenie, palec hore :).

28.9.2012 11:01:04 | Upraveno autorem (porovnej)

+1
Menu je super nápad :-)

28.9.2012 11:15:35

+2
Udělal jsem radostí kotoul...

28.9.2012 11:48:00

Joe

+1
Aj mne sa úprava páči...

28.9.2012 12:17:38

+
zajímavá možnost, jsem rozhodně pro :)

28.9.2012 12:30:43

+ 1
Pridávam sa. Intuitívne pôsobiací dizajn. :)

28.9.2012 13:57:14

+1
Velké zefektivnění prostoru. 'Novinky ze světa deskových her' updatované jednou za čtvrt roku člověk stejně automaticky ignoroval. Ještě bych zvážil přesunutí 'Nově přidáno' a 'Odehráno', které osobně taky ignoruju a mají pro mě nulovou hodnotu. 'Kde se diskutuje' by se aspoň vyhouplo o něco výš a nemuselo by se scrollovat dolů. Toť můj názor.

28.9.2012 14:14:34

Zeus
a už to funguje? Myslím na tom "pokusnom" linku. Keď si niektoré položky odšktrnem preč, tak aj tak zostanú.

28.9.2012 17:16:35

+1
Je to dobré :-)

28.9.2012 17:33:10

Asi budu v menšině ...
... ale některé věci se mi tam nelíbí.
1) Proč je to nalepené vlevo? Uprostřed se mi to zdá pěknější a přehlednější
2) Nelíbí se mi ten šedý pruh linoucí se od avatara uživatele až pod obrázek Trola. Poloprůhledný rámeček jen kolem uživatele byl pěknější.
3) Čtvereček lupy vedle boxu pro vyhledávání je širší jak vyhledávací pole. Proč? Působí to hodně rušivě.

Jinak co se týče toho uživatelského nastavení sledování nastavených věcí v čase, tak to je fajn, ale já budu mít stejně pořád zapnuté všechno, aby mi nic neuteklo, takže pro mne to asi není, ale chápu, že pro někoho je to přínosem.

Jinak mne neberte moc vážně. Já jsem holt konzervativní člověk a takové velké změny v navyklém systému nenesu dobře.

28.9.2012 18:55:39

kren
Nejak nechápu, protože na stránkách jsem nic neměnil, jen jsem udělal novou podobu úvodní stránku, která zatím stále běží na té ukázkové adrese. Záhlaví, menu a další věci jsou naprosto netknuté (i na té ukázkové úvodní stránce).

Co používáš za prohlížeč? Jestli se to v nějakém starším nemohlo rozbít...

28.9.2012 19:24:58

ad změny
Tak já taky nemám moc ráda velké změny, jako Křen:), ale tady o velké změny nejde. Ty potíže co on popisuje v bodech 1-3 se mi neprojevily...
Mně osobně se víc líbí a je pro mě přehlednější zatím stávající titulka, kdy jsou nejdříve popisy a až pod tím všechny fotky.
Po novu je to promíchané a zatím pro mě míň přehledné a musí se víc rolovat. Řeší to filtr ve vlastním nastavení, ale zase přibude klikání, pokud nebudu chtít mišmaš včeho. No ale nejspíš si zvyknu.
Skrytí Novinek ze světa her bych přivítala taky. "Nově přidáno" bych nechala, já na to třeba koukám. Vybíráme z aukcí a Odehráno ani nepotřebuju, bylo by fajn, kdyby se Kde se diskutuje posunulo výš.

29.9.2012 13:16:08

to Zeus
Viz:
http://www.zatrolene-hry.cz/temp/trol_new.jpg

30.9.2012 00:23:46

kren
To je prohlizecem, mam Operu a vsechno v pohode. Bohuzel Microsoft ma problem se srovnat se standardem, ktery ostatni developeri uz maji davno zmaknuty...

Jinak k tematu: myslenka noveho vzhledu je mi sympaticka, i kdyz nevim, jak moc mi to urychli brouzdani, protoze stejne proklikavam temer vsechno :)
A taky zatim nevim, jak bude vypadat system nastavovani obsahu polozky "Vlastni", jestli to bude kombinace tech dalsich polozek, nebo tam bude neco navic...

30.9.2012 00:58:55

Kren
Díky za pomoc s odhalením problému. IE9 se nepopralo s trochu nestandardním úvodem zdrojového kódu, který jsem si tam dal pro ladění. Odstraněno a funguje to správně :-)

30.9.2012 08:36:46

Zeus
Nejprve pár drobných mušek: Nové obrázky jsou s velkým N, zatímco popisy... a aktuality jsou s malým p, resp. a na začátku - to by bylo vhodné sjednotit, lépe asi na velkém písmenu.
Za Mejdzrovou aktualitou se ukazuje prázdná závorka, což nepůsobí zrovna pěkně.

Dále by v této podobě mohla být obasažena i záložka s nově přidanými hrami. (A s ní samozřejmě i checkbox v záložce Vlastní.)

A teď osobní názor: nevím, jestli ze mně taky nemluví určitý konzervatismus, ale více se mi líbí současný stav - všechno pěkně rozdělené, přijde mi to estetičtější, ucelenější, rozumnější. Něco podobného navrhované titulce si můžu rozkliknout třeba v odkazu "Nově přidáno".
Takováto titulní strana podle mě bude výborně sloužit stávajícím uživatelům (viz komentáře níže), ale obávám se, že odpudí velkou část potenciálních nováčků.

edit: abych stručně shrnul ten osobní názor - funkčnost dává estetice těžce na frak.

1.10.2012 17:22:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Zeus
Mám li být upřímná, nová úprava mému oku nelahodí a zdá se mi úplně nepřehledná. Mišmaš. Krok zpět.
Možná je to i tím, že prohlížím na malém screenu.

5.10.2012 18:01:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Drobný "upgrade"
... dnes jsem doplnl možnost načíst starší obsah než jen posledních 14 dní. A protože jste šikoní, asi nemá smysl popisovat, jak na to :-)

6.10.2012 18:30:48

Proklik
Odkaz na "cely clanek" u aktuality neni funkcni - napr. na prispevek od Mejdzr ohledne jeho Ligy (zkousel jsem IE i FF).

Kliknutim na obrazek bych cekal, ze se objevi velka verze obrazku (tak jako kdyz na nej klikam u konretni hry). Ted mne to bohuzel hodi do hry a tam znovu musim hledat tu "novinku". Proklik na hru by se misto toho dal udelat kliknutim na nazev hry.

A nazor: Tato nova titulka je dobra pro "pravidelneho navstevnika" - vidi novinky a vubec vsechno nove hezky prehledne. Pro zcela noveho navstevnika je to ale nevhodne - protoze nevidi "strukturu webu" tj. ze tu jsou nejake clanky, nejake obrazky, nejake hry atd. - pro nej je prece novinka uplne vsechno. Pro obcasne navstevniky to je pak neco mezi tim - pokud pujde jit do minulosti dostatecne daleko.

8.10.2012 12:19:02

starší novinky
Ahoj, zkusil jsem si novou verzi a protože jsem se zajímal pouze o popisy her, zvolil jsem filtr popisy. Ale protože se mi zobrazily pouze 2 příspěvky, chtěl jsem rozkrýt starší novinky. Do těch se mi ale už připletly i obrázky atd. Nevím, jestli to tak má/nemá být, tak na to upozorňuji.


8.10.2012 12:38:58

to Zeus ad robkin
No myslím, že robkinova úvaha ohledně pravidelných, občasných a příležitostných návštěvníků je docela výstižná. Měl jsem z toho podobný pocit a první dojem byl stejný jak u ikri (takový mišmaš). Takže jestli to nového kolemjdoucího neodradí. Já mám taky u webů, kde jsem prvně rád jasnou výstižnou strukturu webu a o časový průběh příspěvků, novinek a obrázků se zajímám až později.

8.10.2012 13:11:19

Nová titulní stránka
Palec nahoru! Vypadá to mnohem lépe.

8.10.2012 15:35:43

Inzerce
Stale me chybi nejak zvyraznit nove pridane inzeraty, abych nemusel projizdet porad vsechny. Nove vlozene treba nejak zvyraznit 2 dny apod. Nevim jestli je to primo na uvodni stranku, ikdyz proc ne :-D

8.10.2012 15:42:59

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Kittenburg expanze
Etherfields: Kittenburg expanze
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas