Nová koncepce bazaru - souhlas

Docela mě zajímá, kolik je zde aktivních uživatelů, kteří jsou s novou podobou bazaru spokojeni a jsou ochotni to sem napsat.

Inspiroval mě Shark (používám, zde upravený text z jím založeného opačného vlákna)


Pokud se vám zavedené změny líbí, napište jako příspěvek do tohoto tématu:

Nová koncepce bazaru se mi líbí.

Protože by toto téma mělo sloužit pouze pro vizuální porovnání počtu příznivců/odpůrců, NEPIŠTE SEM NIC DALŠÍHO. K vyjádření vašeho postoje (ať už souhlasného či nesouhlasného) už existují jiná místa, případně si můžete vytvořit další.

2.7.2020 12:00:13

Nová koncepce bazaru se mi líbí.

Nová koncepce bazaru se mi líbí.

2.7.2020 12:01:46

Nová koncepce bazaru se mi líbí.

jo

2.7.2020 12:34:28

Páči sa mi to
.

2.7.2020 12:39:28

Vyjádření k této formě podpory
Děkujeme moc za podporu, vážíme si jí, jen si myslíme, že takováto forma není úplně vhodná. Protože nepodporuje širokou diskusi s výměnou odlišných názorů, ale vede k prohlubování propasti mezi dvěma názorovými proudy a tedy obecně k rozdělovaní společnosti. To se nám nelíbí ani ve společnosti jako celku “tam venku”, natož pak zde na tomto webu. Takže ještě jednou díky za podporu, ale toto není za nás forma, která by vedla ke konstruktivnímu dialogu a výměně názorů, ale naopak k prohlubováni nevraživosti mezi názorově odlišnými skupinami. Myslíme si to samé i u diskuse "druhé", ale tu jsme nechali, protože si myslíme, že by se to otočilo proti nám.

2.7.2020 12:51:14

Mereni pindiku
+
___
redaktor Deskofobie

2.7.2020 13:17:19

martinsun
Zbytečně založené další vlákno. Jestli chceš vizuální srovnání, podívej se na palce u článku.
Přímo v textu je explicitně psané: "Pokud se změnou souhlasíte, ale nechcete se rozepisovat, stačí dát palec nahoru a my budeme vědět. Je to pro nás motivace k další práci. Děkujeme."




2.7.2020 13:20:27

Zbytečné vlákno
Asi tak, tohle vlákno je zbytečné. Martinsun to zdá se založil jako "protiváhu" toho druhého vlákna s nesouhlasy. Ale asi mu uniklo, že vlákno s nesouhlasy vzniklo na základě toho že kdosi řešil kolik má ohlášení o změnách "lajků", tak aby ten počet lajků nebyl prázdný argument. Protože dislike tlačítko tam není, že...

2.7.2020 16:59:39

Môže byť
Nemôžem povedať, že by sa mi nová koncepcia nejak extra páčila, Ale nemám námietky ;-)

2.7.2020 18:47:11

Nemám problém

S novým bazarem a s finančním příspěvkem za vystavené hry, na chod serveru.

3.7.2020 00:07:47

Celkem ok
Omezení i nějaká koruna navíc z prodeje pro provoz ZH se mi zdá ok.

3.7.2020 06:24:39

nevidím problém
Prodávám málo, ale zrovna jsem chtěl pár her pustit a udělat si doma místo na nové. Takže limit letos asi "přečerpám". Dvě % nejsou nic zásadního za službu, kterou mi ZH poskytují. Jestli za možnost slušně se prodat hru zaplatím 20 - 50 Kč, tak u mě dobrý :)

Trochu tedy akorát možná... Uvidím jak s méně zajímavými kousky, které se prodávají hůř a je potřeba je zkusit prodat opakovaně...

3.7.2020 09:05:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Box One by Neil Patrick Harris (EN)
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 13 dnů

Offcanvas