Nefunkční vkládání inzerátů bazar??


Osobně mi nejde vložit inzerát do bazaru, po kliknutí na tlačítko uložit nereaguje, nic se neděje. Zkoušeno na více zařízeních..
Je to pouze osobní problém nebo to nefunguje někomu dalšímu?
18.3.2021 15:32:06

plota
Mě to dělá pokud vkládám inzerát s fotkou. Bez fotky to jde, a jde ji i dodatečně přidat.

18.3.2021 15:49:26 | Upraveno autorem (porovnej)

úpravy
Možná souvislost s dnešní drobnou úpravou na bazaru. Prověříme, opravíme. Za komplikace se omlouváme.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

18.3.2021 16:07:45

Wolfsen
Musím také potvrdit, bez fotky nejde, s fotkou se vytvořil - zkoušeno z PC, Chrome.

Nicméně, zadával jsem inzerát jako Ostatní, protože sháním jednu hru. A pokud se nepletu /nejsem si ale fakt jist/, i předchozí inzeráty z této sekce se daly jednoduše vytvořit znovu přes Znovuvystavení.
Tato možnost mi ale u posledních inzerátů ze sekce Ostatní chyběla, musel jsem na zkoušku zadat vše ručně. Pokud to byly normální klasické Prodeje, tak tam tlačítko na znovuvystavení bylo.

18.3.2021 16:27:21

Taky tak
Taky mi šlo přidat jen bez fotek a fotky až následně přidat...
Bohužel do sekce "ostatní" fotky přidat stále nejdou :(

Zkoušeno na mobilu - Edge

18.3.2021 16:57:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Pardon, pardon...
V rámci dobře myšlené úpravy jsem udělal školáckou chybu a rozbil jsem přidávání inzerátu těm, kteří poctivě a správně vyplnili inzerát na první dobrou vč. fotografií.

A protože změna se týkala jiného průchodu, tak jsem otestoval ten a pln nadšení jsem to nahrál na server...

Moc se omlouvám za nepříjemnosti, chyba je opravená.

A díky všem, kteří na chybu upozornili.

18.3.2021 17:50:34

Vybíráme z Bazaru

Carcassonne South seas
Carcassonne South seas
Akt. cena: 1850 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas