Návrhy na vylepšení bazaru

1. Možnost třídit inzeráty podle ceny, počtu příhozů, jména prodávajícího
2. V sekci Moje příhozy zobrazovat aktuálního nejvýše přihazujícího uživatele (abych viděl, kde jsem první a kde musím přihodit)
3. U stránky hry mít možnost zobrazit inzeráty z bazaru (ideálně s možností zobrazit i historii inzerátů, aby bylo vidět, za kolik se hra nabízí/prodává)

A má rubrika nějakého moderátora? Občas je viditelně špatné zařazení (prodej / koupě), občas se zde nabízí jiné komodity než hry (knihy, komiksy, účty atd.).
14.3.2016 14:06:04

Vystavení her
Ahoj,

osobně by mi přišlo užitečné, kdyby bylo v bazaru možné hry vystavit znovu, pokud se neprodaly, kliknutím na nějaké tlačítko spíš než vypisovat celý inzerát znovu.
Nepročítala jsem všechna vlákna, takže je možné, že už se to tu někdy řešilo.

16.6.2016 11:08:05 | Upraveno autorem (porovnej)

souhlas
souhlasím se vším... tedy až na ten vodotrysk, páč je nereálný... i když v dnešní době...

16.6.2016 22:26:50

:)
Ale reálnější, než úprava bazaru. :D :D :D

4.7.2016 09:44:43

propojení katalogu her s bazarem
Zdravím, mám jeden malý nápad, který by mohl usnadnit vyhledávání hry v bazaru.
A to vytvoření nové kategorie v *katalogu her* u jednotlivých deskovek.
Tam kde je hodnocení, diskuze, obrázky.. tak přidat Bazar. Tak že pokud by jste sháněli jednu konkrétní hru a bylo více nabídek v bazaru, vypsaly by se jen položky, kde figuruje daná hra.
Nebo je taky možný, že to už existuje, ale jsem hňup a nenašla to 8P

22.11.2016 23:17:53

Sledovani inzeratu v bazaru
Tohle by byla fajn funkce. Obcas se objevi neco co me zajima, ale nechci hned prihazovat. Chci si pockat na pozdeji. Pak na to treba zapomenu. Mohl by pribyt seznam "sledovani" vedle seznamu "moje prihozy" tak jako na aukru.

11.12.2016 15:43:51

Joe

Zoradenie podľa draženej sumy
Zaujímavým vylepšením Bazáru by bola aj možnosť radenia hier podľa aktuálnej draženej sumy.

Tak by si mohol človek rýchlo pozrieť, či sa v ponuke nájde niečo do hodnoty XY, keď má napríklad zrovna určitý rozpočet...

23.12.2016 12:13:29

M

default obrázek ve výpisu inzerátů
[ priority:low ]
Teď aktuálně vidím spoustu inzerátů od tadziho, které nejsou ke hrám v katalogu ZH, a tedy jasně nejsou k nim miniobrázky. Ovšem na první pohled mne to zmátlo, jakoby "chyba, nezobrazují se obrázky tam, kde jsem je vždy čekal" ;) Možná by se hodilo zobrazovat pro tyto případy nějaký default rámeček / silueta / "něco" ... (podobně jako jsou u nevyplněných avatarů uživatelů)
M.

27.4.2017 19:52:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Podezřelí - MacGuffinova aféra (promo případ)
Akt. cena: 50 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas