Nahrávané soubory

Rád bych se zeptal, jak to na tomto serveru funguje s nahráváním souborů? Nahrál jsem ke hře soubory...a nic. Jak často admin tyto soubory schvaluje? Jednou za týden, za měsíc?

Minule, když jsem nahrával svůj předchozí soubor, tak jsem jej musel nahrát třikrát (v asi půlročních intervalech), než se konečně mezi soubory "Ke stažení" objevil.
22.3.2018 12:27:40

Zakonzervovat
Už jsem prozřel a teď vidím, jak sem byl pošetilý a psal sem nějaké náměty a hloupě obhajoval novinky. Po přečtení všech těch pádných důvodů jsem byl nucen zkonvertovat a už nechci žádné změny. Naopak, šel bych ještě dál. Novinky bych zrušil nebo si dal limit jednu za čtvrt roku a nesmí být méně než dva měsíce stará.

Obrázky bych už nenahrával vůbec, je se tím jen práce a ještě za to uživatelé dostávají body, to je úplně perverzní. Pokud by snad mělo nahrávání obrázků zůstat, pak by bylo záhodno za to body odečítat, to uživatele naučí!

A pravidla v cizím jazyce, to je úplná hereze, okamžitě smazat a to včetně slovenských. Nejlépe i zrušit účty slovenským uživatelům, pokud se neprokážou podanou žádostí o české občanství a pokud se prokážou, omezil bych jim přístup na 29. únor. To by mohlo celkem pořešit jazykovou a národnostní otázku.

A poslední a asi nejdůležitější věc, zavedl bych formulář za odebírání her z databáze a tuhle bohulibou činnost bych pořádně honoroval bodama. Asi se shodneme, že ty hromady her v databázi a materiálu k nim jsou to co sem ty otravné uživatele přitahuje. Pevně věřím, že po dokončení kompletního očisty databáze to nebude dlouho trvat, než tu budem mít svatej klid.

30.10.2018 15:40:13

robkin
Co je nejasného na tom, že s rostoucím obsahem je třeba víc moderátorů? Mě to přijde samozřejmě, něco co o čem ani nemá smysl se bavit. Máš větší web? Potřebuješ víc dobrovolníků. A je úplně jedno jestli proto, že přibyl počet obrázků nebo proto, že jsi na web přidal novou funkci. Nijak jim neordinuješ práci, zkrátka je té práce nějaké množství a když se to nestíhá, je třeba dobrovolníků víc. Není na tom nic složitého a nikdo nikoho nenutí, ani nemůže (dobrovolníci, víme?).

For the record, já bych se klidně do schvalování obrázků/souborů/linků přihlásil, kdyby to fungovalo obdobně jako to mají na BGG. Ale to by byla na zdejší vedení asi moc velká decentralizace moci...

30.10.2018 16:00:25 | Upraveno autorem (porovnej)

@BladeBrown
Vyvedu tě z omylu hlava nehlava se tady uploaduje už deset let a ne že teď by to byl problém anglických pravidel. Jakékoliv grafické vylepšení herních desek, různé grafické vychytávky k hrám a všechny soubory ke hře včetně home made cizojazyčných vychytávek se vždy objevovaly jako "Nejnovější překlady ke stažení" i když s překlady neměly vůbec nic společného.

... ale proč na tom webu něco měnit, že jo ... vždyť to tak stačí a je třeba aby si Ondra odpočinul a admini to dělají dobrovolně, vždyť je to zbytečnost nějak soubory rozdělovat na překlady, uživatelské doplňky a jiné. Udělat záložky je přece strašná práce, to nikdo nemůže po nikom chtít. Buďme rádi, že to funguje a třeba to bude stejně dobře fungovat i dalších deset, dvacet let, tak proč do toho vrtat. Promiňte mi prosím můj závěrečný sarkasmus, ale zase mi to nedalo, když jsem četl jaká je u cizojazyčného souboru tragédie, když se objeví pod nadpisem "Nejnovější překlady ke stažení", ale u grafických vychytávek jako je třeba je třeba vylepšená hráčská deska k Mars: Teraformace to nikomu nevadí. Hlavně že máme zase jeden demagogický argument proč něco nedělat k dobru.

30.10.2018 17:46:23

Body
Zajímalo by mně, kolik se uděluje bodů za upload anglických pravidel ? Pokud je to stejně jak za uživatelem přeložené české pravidla, tak je to ještě slušně řečeno prasárna.
*-*

6.11.2018 10:14:41

BladeBrown
To těžko. Hádám že jsi asi nikdy překlady nenahrával. Body za překlady se dávají různě po uvážení moderátora a pohybují se v rozsahu desítek.

6.11.2018 10:45:20

Borghal
Právě že nahrával, proto se tak jízlivě ptám :-) Nedávalo by to pak smysl.
*-*

6.11.2018 11:02:36

...
Nahrej mi tu něco a uvidíš ;)

6.11.2018 11:17:39

Vybíráme z Bazaru

BANG město duchů
BANG město duchů
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 14 hodin

Offcanvas