Mazani odpovedi u otazek

Pred necelym mesicem jsem odpovidal na otazku u hry Hobiti a prekvapilo me, ze byla ma odpoved smazana s tim, ze odporuje pravidlum. Nedostal jsem ani zadnou zpravu s oduvodnenim. Hledal jsem tedy kontakt na admina (odpovedneho za otazky), aby mi sdelil oduvodneni, ale nikdo takovy v sekci "O Zatrolenych hrach". Napsal jsem tedy dotaz pres kontaktni formular - bez odpovedi... Muze se k tomu nekdo z teamu ZH vyjadrit? Vim, ze tady byla pred casem rozsahla instruktaz, jak pouzivat sekci Otazky, ale nejsem schopen to dohledat...

PS: aktualne u Zimy mrtvych vidim taktez promazane odpovedi - ne moje. A prekvapive jsou v obou pripadech odpovedi oznacene "srdickem", takze asi nekomu pomohly...
7.8.2017 10:55:23 | Upraveno autorem (porovnej)

mazání jako nevhodné
Patrně jsem si všiml obou případů. Ten první jsem chvíli řešil, ale pak jsem na něj zapomněl. Aktuální případ u Zimy mrtvých mám v merku a zatím se k tomu žádný admin nepřihlásil. Řeším to.

Jinak, pokud nenajdeš admina zodpovědného za tu kterou část, můžeš určitě napsat kterémukoli z nás, přinejhorším si to nějak přehodíme. Toto třeba nakonec asi bude muset skončit u Dia.

P.S.: hoď mi sem nebo do SZ, prosím, link na ten předchozí případ. Díky.

7.8.2017 11:33:23

link na predchozi pripad
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/hobiti-532/otazky/abstinent-a-vyzle-pojem-12113/

Diky za reakci a pripadnou akci...

7.8.2017 11:42:14

Vybíráme z Bazaru

Insert pro Blood Rage + rozšíření od 1 Kč.
Insert pro Blood Rage + rozšíření od 1 Kč.
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 19 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas