Mazání obsahu ZH

U hry Brass: Birmingham zmizel překlad pravidel, který vytvořil uživatel Wolvik. A vidím, že zmizely všechny jeho překlady. To bylo na jeho žádost?
A pokud tu někdo něco nahraje a třeba se mu nelíbí bazar, může žádat o mazání obsahu?
Mohl by se k tomu vyjádřit někdo z admin týmu?
13.9.2020 14:51:11

Samozřejmě
Kdokoli sem něco nahraje má právo to chtít odstranit, pokud se jedná o jeho překlad/fotku/článek apod.
Ještě, aby to nebylo možné :D

Teda, nejsem admin, ale tohle je snad úplně jasné ;)

13.9.2020 15:49:15

Smazáno na žádost autora
Soubor byl odstraněn na žádost autora, stejně jako jeho další soubory.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

13.9.2020 16:08:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Autorská práva
Autor má samozřejmě plné právo nakládat se svým autorským dílem dle svého zvážení. A pokud se tedy rozhodne požádat o smazání obsahu, který na Zatrolenky přidal, tak mu vyhovíme.

Ono by to nejspíše šlo právně ošetřit, ale mě samotného právničina hrozně nebaví a nechat autory při nahrávání čehokoli zaškrtávat "tímto uděluji provozovali Zatrolených her neexklusivní, časově a regionálně neomezenou licenci na využívání tohoto díla" (je to jen volný popis, přesněji by musel formulovat právník, aby to pak stejně nešlo odvolat) se mi moc nechce.

Obecně věřím v to, že když se hraje s respektem a podání ruky / daní slova má větší váhu než právní kličky, že se tak nějak žije lépe. A jasně, business za milióny se tak dělat úplně nedá :-)

13.9.2020 16:17:25 | Upraveno autorem (porovnej)

:+)
Takže můžu od Wolvika očekávat žalobu, když to hodím na ulozto :+).


13.9.2020 16:47:18

wolvik
Co moze viest cloveka takto masivne stiahnut svoj obsah z komunitneho webu? On toho obsahu ak sa nemylim mal dost.
-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

13.9.2020 17:09:21

Magor
Osobně si myslím, že placení bazaru. Inzeruje hodně na FB.

13.9.2020 18:47:07

Bastacka
Ak bude vedieť dokazat, že dielo je jeho, tak možno aj hej :)).

13.9.2020 20:48:17

...
díky bohu jsem návod stihnul stáhnout včas

13.9.2020 22:42:26

Vybíráme z Bazaru

Founders of Gloomhaven
Founders of Gloomhaven
Akt. cena: 30 €
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas