Listování v obrázcích galerie

Zdravím, protože jsem se už zase jako vždy už po tisící rozčílil při listování v galerii po rozkliknutí obrázků, chci se zeptat, jestli by nebylo reálné aby se v galerii po rozkliknutí obrázku listovalo tam/zpět kliknutím do pravé/levé části obrázku tak jak je to v 99% galerií na různých webech běžné, namísto hledání a strefování se do těch malých šipek pod obrázkem. Vždycky automaticky ze zvyku klikám do obrázku, než si uvědomím, že jsem na Zatrolenkách ;(. 

1.4.2023 22:23:11

Muzes mackat sipku doleva/doprava na klavesnici :-)

Takze ta funkce evidetne existuje. Jen nema zadnou vizualizaci a nejde to mysi. Jinymi slovy - podle mne by to melo byt relativne hodne snadne to implementovat.

Edit: a na mobilu jsou nejake pidi ikonky pod obrazkem. Ovladat intuitivne tj. “swipe gestem” to nejde. (swipe jen posouva vlastni obrazek.

1.4.2023 23:07:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Já teda na počítači vidím šipky pod obrázkem, na které klikat lze. Navíc ještě fungují ty šipky na klávesnici.

Různé weby používají různá rozhraní. Třeba Novinky.cz to mají stejně jako my. Facebook to má, jak popisuje kren…

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

2.4.2023 09:40:23

@kren  Ahoj Křene, ano víme o tom, že současná galerie není pro zobrazování na mobilních zařízeních ideální. Vydrž, celá tahle část webu se “brzy” dočká kompletní změny.

16.4.2023 13:15:27

Změnilo se prosím něco. Když si zobrazím obrázek, tak šipky na obrazovce fungují, ale šipky na klávesnici už ne.

Je chyba u mě, nebo v novém zobrazení nemají šipky fungovat? 

29.7.2023 17:54:43

@OUTbrain viz https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/namety-a-pripominky-1/zmena-vzhledu-35523/ 

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

29.7.2023 18:45:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Před chvíli Zeus šipky zprovoznil.

-----------------
šéfredaktor novinek ZH; předseda KDH Pajdulák

10.8.2023 19:16:18

Vybíráme z Bazaru

Na vlnách neznáma
Na vlnách neznáma
Akt. cena: 490 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas