Je možné smazat hodnocení hry?

Viz název.
15.6.2015 14:12:12 | Upraveno autorem (porovnej)

změna
úplně smazat nejde (teda bez zásahu admina), ale jde změnit

15.6.2015 14:35:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Změna
Ok, díky. Změny jsem si všiml. Chtěl bych odstranit hodnocení u některých rozšíření. Bylo by fajn, kdyby hodnocení mazat šlo; je to taková běžná funkce...

15.6.2015 15:14:01

Artran
Tak je změň na aktuální, přece jen, pokud jsi měl názor předtím, máš ho i teď ;)
A slovní popis jde taky přepsat.

15.6.2015 15:33:38

no jo, ale...
Můj aktuální názor je ten, že je zkrátka nechci hodnotit, protože u některých si nejsem jist svým hodnocením.

Krom toho, tohle by opravdu MĚLO jít, není to žádná podivnost mít možnost smazat hodnocení. Je spousta případů, kdy je to potřeba. Člověk se splete a ohodnotí to, co nechce. Nebo ohodnotí něco zbrkle a pak si uvědomí, že si daná hra takové hodncoení nezaslouží, ale nedokáže dát přesné nové hodnocení, to by to musel hrát znovu nebo déle, což třeba nemůže, takže raděj hodnocení smaže. Jsou různé případy.

15.6.2015 16:43:53

Artran
Jako jo, určitě to nebude těžká funkce na dodělání.
A pokud chceš mít momentálně "uklizeno", dej hře její průměrné hodnocení - tím pádem nezkreslíš výsledek.

15.6.2015 21:45:44

add
ja som sa napríklad raz pomýlil pri TI3 že som ho ohodnotiť, nechtiac som klikol, a to aj napriek tomu že som to nehral.. nedalo sa to vymazať, tak som tam šupol priemerné hodnotenie.. Medzičasom som si tú hru už zahral, tak som mohol dať niečo reálne ;)

15.6.2015 21:53:35

Artran
lichotí mi to, jen nevím, jestli je přehledné upravovat název diskuze místo vložení nového příspěvku, protože v seznamu diskuzí je teď tohle vlákno vedeno jako "to Kew"...

16.6.2015 09:52:02

to Kew
Momentálně uklizeno je ten správný výraz :)) Tím průměrným hodnocením se to dá trochu obejít, no... Jen mě zkrátka zarazilo, že to skutečně nejde. To je první hodnotící databáze, kde jsem na něco takového narazil.

Každopádně díky (všem).

EDIT: Sorry, odpověď jsem přidával v rychlosti a ještě se tu úplně nevyznám, takže jsem se uklepl.

16.6.2015 11:13:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj,

 

uz je teda ta moznost, jak smazat hodnoceni? Omylem jsem ohodnotil hru ze serie, kterou jsem jeste nehral, tak chci hodnoceni smazat.

29.12.2022 14:16:15

Ahoj, mám ten samý problém - z nepozornosti jsem ohodnotil jinou hru, než jsem chtěl. Také bych ocenil možnost smazat hodnocení.

27.1.2024 17:44:14

Takovych let a porad nic, pritom by to byla uzitecna vec

28.1.2024 16:20:14

Kdysi se k tomu vyjádřili někteří administrátoři. Já zde označím @Zeus a pokud najde mezeru v nabitém harmonogramu všelijakých změn a požadavků webu, určitě alespoň krátce odpoví.

31.1.2024 10:05:33

Vybíráme z Bazaru

Drako: Drak a trpaslíci
Drako: Drak a trpaslíci
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas