Jak ziskat body atd.

Jak mam ziskat body a jak se muzu zapojit vice do komunity? :) Do jake rubriky davat svoje nazory na hry(minirecenze) a kam zbytek :D diky moc za odpovedi :)

Dlaby
19.3.2012 21:48:06

body
body získáš jednoduše: najdeš hru o které něco víš a v kolonce "recence" k ní přidáš recenzi. Nebo (pokud tam už není) popis. Nebo ji nafotíš a nahraješ nějaké fotky. Nebo přeložíš pravidla či jiné herní komponenty a nahraješ je ke hře do sekce "ke stažení". Možností je hafo.

19.3.2012 22:00:28

Malá poznámečka
Kdyby tady byl odkaz, jak jsem už dávno navrhoval, na jedno místo, kde by bylo pro nováčky souhrnně v bodech a odstavcích popsána činnost a pravidla Zatrolenek, tak by takovému nově příchozímu stačilo napsat odkaz a nemuselo by se nic podrobně vysvětlovat a on by se zorientoval už sám. Pro nás co to tady známe se nám vše zdá naprosto jednoduché, přehledné a intuitivní. Když sem, ale přijde někdo nový, tak by mu to dost pomohlo.

No nic, to jsem si jen tak potřeboval rýpnout, když byl tenkrát ten můj návrh smeten ze stolu s tím, že jsou dostatečné instrukce rozházené v jednotlivých sekcích Zatrolenek ;).

20.3.2012 08:02:07

kren
Hele já teda nevím, paměť mi už neslouží jako dřív, ale matně se mi vybavuje, že se nakonec vydiskutovalo, že stránka se souhrnými instrukcemi je dobrý nápad a Zeus to zapracuje do připravovaného redesignu stránek. Takže to s tím metením ze stolu nebude tak žhavý, prskoni jeden ;)

20.3.2012 08:28:24

som

kren, Morthe
Má pravdu předsedo!

20.3.2012 08:29:21

Vybíráme z Bazaru

Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas