inzerce místo diskuze "hledám spoluhráče"

Domnívám se, že pokud tu člověk hledá spoluhráče z blízkého okolí se kterou by se scházel doma a ne přímo komunitu či klub, bylo by vhodnější tu mít inzerci, kde se případní zájemci ozvou dotyčnému hledajícímu. Neboť diskuse si myslím nevystihuje vůbec to, že někoho hledám a už vůbec mi nepomáhá nalézti dotyčné spoluhráče. Jsem např. z Brna a je hezké, že tu Brno má několik diskuzí, ale když se podívám na ty mraky příspěvků ,tak to vůbec není o hledání spoluhráče. Chápu toto v případě herních klubů, kde se budou scházet hráči na různé hry, to pak diskusi lze použít. Ale pokud hledám jen někoho s kým si zahraji v lokalitě určitý typ hry a s těmito lidmi se pak budu scházet nadále, tak existují na další domlouvání mobily či email. Diskuze není potřeba.
12.2.2013 16:04:14

inzerat???
Dovolil bych si trochu polemizovat s Tvym nazorem.
Je to o tom koho shanis.
Dejme si priklad - pokud shanis jednoho cloveka na hrani ve dvou das inzerat. S nekym se sejdes, nebude Te to s nim moc bavit, ale jako slusne vychovany budes rikat "jo bylo to prima". A das si dalsi inzerat. Coz dotycny uvidi a uz si dela nazor... (nebo jsi "usta otevrena" a reknes mu to rovnou :-( )
JIny priklad - chces hrat hry pro vic lidi, chces poznat hry ktere nemas a jini maji. Jak se budete domlouvat, kdyz Vas dohromady bude treba 5 ci 7? SMS? mailem? Ne, na to je diskuzni forum idelani - pristupne vsem. Jeden muze-napise, dalsi nemuze-napise atd. a vsichni ctou. Nikdo Ti preci nebrani, aby sis v ramci Brna udelal vlastni vetev - treba Brno KP ci co ja vim ... a tam pak si muze psat vytvoreny zuzeny okruh zajemcu.
Trochu je to reklama - musis v soucasne brnenske vetvi zaujmout potencialni spoluhrace, aby se ozvali a pak uz jedte treba pres Kralovopole :-)

Jeste dodatek - nejak mi to Tve psani vyznelo, ze hledas jednoho cloveka:
Tak si zaloz vetev napr. - Studena valka v Brne - vzdyt je to taky inzerat a umisten tam, kam se lide jsou zvykli koukat...a az se nekdo ozve klidne si piste jak libo :-)

12.2.2013 16:58:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
7 Divů světa: Duel + 2 rozsireni
Akt. cena: 730 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas