Nod

Hodnotenie, body pre užívatelov, potvrdenie príspevkov...

Ahoj, podľa mňa by ste mali ako redakcia ZH už konečne urobiť novú tabulku a pravidlá pre bodovanie.. myslím si že za poslednú dobu je tu omnoho viac ľudí čo tu pridáva príspevky či už popis, hry, videá, alebo obrázky.. a za väčšinu z toho človek ani nedostane žiadne body.. pritom na starých stránkach sa ešte doteraz uvádza bodovanie s ktorým som aj ja naivne rátal.. a to nefér bodovanie čo je dnes nastavené (videa/čas,práca prispievajúceho, obrázky/čas, práca prispievajúceho, popis hry/čas, práca prispievajúceho) o ktorom vlastne ľudia zo ZH poväčšinou ani nevedia..smutné.. vačšina sa to dozvie ako ja až potom keď začne pridávať svoje príspevky na ktoré človek čaká aj tak poväčšinou minimálne aj 2týždne na schválenie..(niektoré ešte aj viac napr. ako ja dodnes že? :)) ostane človeku z toho prekvapivo smutno ba až žalostne a bez chuti ďalej sem do komunity niečo pridávať.. hráčov, hier je čím ďalej tým viac preto by ste mali zamáknuť trochu viac priatelia a milý admini nech sa naša komunita čím dalej tým viac rozrastá lepšie, rýchlejšie, kvalitnejšie, efektívnejšie a prehľadnejšie dakujem :)
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno
6.10.2018 10:41:45

čakať
čakanie 2 týťdne na schválenie je podľa mňa úplne v pohode. Správcovia to robia vo voľnom čase a nie sú za to nijak finančné hodnotení. Stále je to lepšie ako pred pár rokmi, kedy sa čakalo aj pol roka, aby potom človek dostal avízo že to musí prerobiť :)

6.10.2018 10:50:50

Nod

čakať áno.. niektorý viac niektorý menej :D
hej to čakanie príde také super keď vieš že si pred 2týždnami pridával príspevky napr. popis, obrázok alebo video.. a pritom niektorý ludia podla vydania napr. na youtube vidíš že nahrajú video alebo obrázok na insta,fb neskôr ako ty a je tu skôr ako tvoj príspevok.. každym dňom vidíš ako sa pridavajú nové príspevky a bežný smrteľník poväčšinou stááále len a len dlhodobo čaká... :)
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno

6.10.2018 11:04:28

Nod
Zatímco s videem/obrázkem nic nevymyslíš a prostě ho schválíš/zamítneš, u popisů a recenzí se snažím o nějaké korektury (jak obsahové, tak formální), ať to nějak vypadá. A ano, neměl jsem teď skrze práci tolik času se popisům věnovat, takže se omlouvám, že musíš čekat, věřím, že teď o víkendu se k tomu dostanu. Pokud na tom závisí tvůj život/smrt, můžeš mi napsat soukromou zprávu, abych se na to podíval přednostně - seznam adminů jednotlivých sekcí visí na ZH.
Co se týče bodování, je pravda, že není jasné (ale asi ani nikdy nebude), je to ovšem podnět pro Dia, protože ten jediný spravuje kód webu jako takový.

EDIT: Ještě bych doplnil, že na rozdíl od všeho ostatního jsou popisky her jako jediné vidět i neschválené, takže jde opravdu jen o to, že po korekturách se to objeví na titulce a autorovi se přičtou body.

6.10.2018 13:15:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Nod

Kew
správne hovoríš pri obrázkoch a videách sa nedá nič robiť schváliš/zamietneš..to som si myslel aj ja :D prečo teda ostatným ľudom sa tu pridávajú obrázky aj takého typu ktoré boli vytvorené neskôr na social. sieťach ako moje a predsa tu na ZH sú nahraté do databázy skôr ako tie moje? a ja čakám týždne a nič.. to mi chcete povedať že vám stoja obrázky v 10tisícoch kusoch v poradí za sebou a ešte sa k tým mojim posledným 9ks dotyčný admin nedostal? alebo si čarovnou paličkou vyberá náhodne ktoré schváli a ktoré nie? :D
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno

6.10.2018 14:36:01

.
to se musíš zeptat Špatňáka, má na to založeno i své soukromé vlákno tady v Námětech a připomínkách ;)

6.10.2018 18:16:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Nod

Kew
Ja pevne verím že tieto vlákna na Námetoch a pripomienkach sú tu neni len tak zo žartu a že admini si to čítajú a vyjadria sa aj sami :)
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno

7.10.2018 10:01:17

... sú tu neni ...
... já jdu vždycky do kolen, když slyším nebo čtu tenhle slovenský výraz ;D

7.10.2018 10:57:38

... sú tu neni ...
To nemá so slovenčinou, nič spoločného.

7.10.2018 17:36:14

OT @juliusm
... a s čím teda? S hebrejštinou? ;)
Je to nespisovný slovenský výraz, nicméně hojně používaný.

7.10.2018 20:36:43 | Upraveno autorem (porovnej)

Nod

kren, juliusm
To naozaj vždy a všade sa nájde niekto kto bude riešiť hlúposti, chytať za slovíčka a pod. kraviny namiesto toho aby sa riešili dôležitejšie veci o ktoré sa tu má naozaj jednať v tejto téme.. chalani keď to je pre vás také dôležité riešiť takéto kraviny založte si o tom príspevok a nech sa páči.. ďakujem za pochopenie :)
Lukáš Nod
Inherno - Vaše herné inferno

7.10.2018 21:38:58

Fér hra

Určite by bolo fér jasne stanoviť čo a za koľko bodov je ocenené. A nechcem provokovať, ale myslím, že admini by mohli viac motivovať používateĺov ZH k tomu, aby sami vytvárali obsah. Tým menej budú mať práce (alebo tým viac :D).

7.10.2018 22:57:33

@Nod a @Hromoslav
Ale prosím tě nebuď takový upjatý, chce to nebýt pořád tak vážný. Příspěvek jsem označil OT.
Jinak ti můžu říct, že na Zatrolených hrách jsem přes deset let a celých těch deset let se tady opakovaně objevují diskuze typu za tohle je bodů málo, za tohle je bodů moc, tohle je nedoceněné protože to dá hodně práce a proč tamten dostal za tamto tolik bodů. Takových vláken jako je toto je už tady mraky. A pásma rozsahu bodů kolik za co je tady taky popsáno pod odrážkou "Systém bodování", jen by musel Hromoslav narolovat stránku až dolů, kde jsou informace o webu včetně informací "kolik za co". Pokud ty informace neodpovídají skutečnému přidělování bodů, tak máte pravdu, že by se tam uvedené rozsahy měly upravit, nicméně tam uvedené všeobecné informace jsou myslím relevantní.

Asi nejdůležitější je smířit se se shrnutím na konci té informační stránky o bodování, cituji:
"Rozhodně je třeba počítat s tím, že neexistuje žádné striktní a naprosto objektivní pravidlo, které řekne, kolik bodů za co je. Je třeba to brát jako nějaká principy, podle kterých administrátoři postupují, ale ve finále do samotného "ohodnocení" vstupuje i subjektivní názor schvalovatele. Prosíme o rozumnou míru respektu a schovívavosti :-)."

Už tady za těch 10 let proběhlo několik reforem bodování a je možné, že zase nějaká reforma třeba přijde, nicméně výsledkem vždycky bylo, že někdo byl uspokojen a někdo jiný měl zase pocit nespravedlnosti. Tak to bylo, tak to je a tak to i vždycky bude. Nejsem admin ale za tu dobu, co jsem tady působil jsem nastřádal něco přes pět tisíc bodů. Už asi tři roky jsem nedostal žádný bodík, protože už tady nejsem aktivní, nicméně za těch deset let o tom bodování něco vím.

8.10.2018 07:43:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě
1) Bodování obrázků JE nespravedlivé a kdo jde po bodech, na obrázcích jich vytříská nejvíc. Tak to prostě je.
2) Kolik je bodů za obrázky, to vidíš na stránce, kde je nahráváš. Rozsahy dodržuji.
3) Vlastě ani nevím, co řešíme, protože každý ti řekne, že "pro body to přeci nedělá." :D
4) Schvalování obrázků teď vázne - z důvodů, které psal Kew. Je bohužel nejnáročnější období roku a schválit obrázky ke 30ti hrám (maximum na den) zabere hodinu.
5) Obrázků ke schválení je opravdu tuna (bohužel souvislost s bodem 4).

24.10.2018 20:25:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Total domination
Total domination
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 9 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas