Hodnocení obrázků?

Zdravím,
mám dotaz, zda se výhledově bude zavádět něco pro hodnocení jednotlivých obrázků u hry, ať už formou palců nebo komentářů nebo obojího. Myslím si, že by to byla docela užitečná věcička. Zároveň mě také zajímá, co si o tom myslíte, zda by to bylo přínosné či nikoliv a proč.
5.11.2011 11:12:04

Hodnoceni obrazku?
Ja si myslim, ze tady to asi uplatneni nenajde. Kdyby se obrazky zobrazovaly v nejakem poradi podle poctu palcu, tak budiz. To se hodi na BGG, kde je ke kazde hre 10 stranek obrazku a na strance 30 obrazku. Tady je u her vzdy do 20 obrazku a tudiz to clovek prolistuje bez problemu. Takze krom razeni obrazku podle palcu me nenapada nic jineho, k cemu by to bylo dobre. :-)

5.11.2011 11:25:12

re
Mně se právě některé obrázky líbí více, než jiné, proto bych to chtěla nějak "říci" autorovi, ať má taky nějakou zpětnou vazbu. Ale jinak máš pravdu, "třídění" fotek podle palců tady nemá smysl, protože jich je tady málo.

5.11.2011 11:32:33

re
Aby se z toho pak nestaly zase bitvy, proc prave jeho obrazek dostal tolik minusovych palcu... :-D Je to zajimava myslenka, ale ja bych ji asi nevyuzil. :-)

5.11.2011 11:34:48

re
No to bych taky nechtěla, ale kdyby se zavedlo podobný hodnocení jako u recenzí - palec za dobrou recenzi a nic za horší recenzi, tak by se tomu dalo vyhnout.

5.11.2011 11:57:06

PJ

Jasně
Tuhle funkci jsem navrhoval už před dvěma roky....

5.11.2011 12:06:29

Mám to zapsané...
A vázne to čistě na tom, že jsem zatím nenašel žádnou knihovnu, která by uměla zobrazit detail obrázku včetně pravého sloupce s palcováním a komentáři tak, jak se zobrazují detaily obrázků dnes (tedy v okně nad galerií obrázků). Nechci pro každý obrázek otevírat samostatnou stránku.

Takže hlodám, hlodám a určitě bych to chtěl udělat. A pak by se logicky obrázky zobrazovaly podle počtu palců (a šlo by je asi pak seřadit i dle stáří).

5.11.2011 12:48:42

Obrázky
Když už, tak rozhodně ne palce dolů. Přijde mi to neskutečně kontraproduktivní a někoho by to mohlo tak dožrat, že se na vkládání obrázků vykašle. Pak je tu taky role rbx, který by se stával něco jako případným spoluviníkem a třeba by značně zpřísnil podmínky a vkládal jen ty opravdu dobré fotky. A to je podle mě zbytečné.

6.11.2011 15:43:58

Palcování
i u obrázků počítám s palcováním jako u recenzí a článků. Takže buď palec dáte nebo nedáte. Nic jiného možné nebude.

6.11.2011 15:56:50

Třikrát hurá!
Díky, mocný Die, že jsi nám zavedl hodnocení obrázků! :-)

3.2.2012 08:29:01

Vybíráme z Bazaru

Magic: 4th edition basic lands
Magic: 4th edition basic lands
Akt. cena: 40 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas