Hodnocené hry v profilu

Měl bych návrh na přidání "karty hodnocených her" do profilu hráče.

Občas u někoho hraju nějakou hru, kterou nemám, nechci mít, ale protože už jsem ji hrál vícekrát, tak ji dám hodnocení. Bohužel pak už všechna svá hodnocení nikde pohromadě nevidím, abych je mohl s postupem času zkorigovat jak mi pod ruku přicházejí nové hry.
Nevím jak by bylo složité vyfiltrovávat záznamy o hodnoceních pro daného hráče a taky jestli to nějak zapadá do konceptu tohohle webu.
Předem díky za odpověď
24.9.2009 14:28:25

RE:
Hry i s hodnocením přece v profilu vidět jsou, celý seznam her vlastněných i wish-list

24.9.2009 19:07:21

re: cholerus
A ty vidíš i tebou hodnocené hry, které nevlastníš a nemáš je ve wishlistu?

24.9.2009 19:18:59

nejsou tam - cholerus má pravdu
No jistě, takové hry tam vidět nejsou a také mi trochu tato funkce chybí.

24.9.2009 19:44:11

Dobrá, dobrá...
Píši si na dodělání :-)

24.9.2009 21:53:08

Zruseni hodnoceni
Mozna to uplne nepatri sem, ale nechtel jsme zakladat nove vlakno. Stalo se mi omylem, ze jsem ohodnotil jinou hru nez jsme chtel a tuto hodnocenou jsem vlastne hodnotit nechtel, ale hlas uz lze jen zmenit, nikoliv jej vziti zpet, takze pokud hru neznam, bud ji neumyslne ublizim, nebo pomohu. Neslo by toto nejakym tlacitkem vzit zpet?

Ale mozna jsem jediny ubozak, ktery obcas klikne vedle ;)

17.2.2010 11:37:20

rbx

bluda
nejsi, taky se mi to stalo, takze mam ohodnocene Runewars, i kdyz jsem je hral jen jednou. Prohlizel jsem si ZH na mobilu, coz delam hodne casto a byl jsem netrpelivy a uklikl jsem se jeste driv, nez se stranka nacetla.

17.2.2010 11:41:20

jj
Mě se to stane taky občas. Napíšu našemu Vládci a on to opraví.. Ale nevadilo by, kdyby jse to dalo zrušit. NA druhou stranu to je asi opravdu zbytečné... :)

19.2.2010 11:12:12

jj
jenže když máš kvalitní den, tak můžes psát i 2x, což se mi málem stalo, a to si pak připadáš jako jouda

19.2.2010 11:27:00

slovni hodnoceni
mam pocit, ze uz se to tu snad nekdy resilo, jen nevim k cemu se doslo.
Co takhle pridat k hvezdickovemu bodovani i moznost vlozit komentar, ktery by pak byl mimojine viden i pokud si clovek rozklikne kdo vsechno hodnotil?
U nekterych her by me zajimalo aspon v kratkem nazoru proc dany clovek hodnoti zrovna takto. Ne vzdy se k tomu da v diskuzi dojit

5.3.2010 10:07:32

Zrušení hodnocení
Už se mi taky párkrát stalo, že jsem chtěl u nějaké hry hodnocení zrušit, ale prostě to nejde, ta jedna hvězdička (její polovnina) prostě nejde stáhnout na nulu. Kamarád mi ráno psal, že se mu to stalo taky omylem - shodou okolností sem se ho totiž ptal, jaká je hra, kterou hodnotil, a on mi řekl, že nevím, že to byl překlik.
Hledal jsem, jestli se to už neřešilo a našel jsem tohle vlákno a jak vidím, je nás víc, kdo by rád vzal nějaké své hodnocení u hry "ZCELA" zpět.
Chápu, že jsou důležitější věci, ale možná že tohle by taky ocenilo dost lidí. Čili se ptám, dá se to? Případně navrhuji, že tohle mi tady chybí :).

21.2.2012 07:47:59

přehled hodnocení
Jen se chci připojit k nápadům níže. Zrušit hodnocení sice nepotřebuji, ale určitě by se taková funkce hodila. A také mi tu trochu schází možnost podívat se v profilu hráče na veškerá jeho hodnocení. V současnosti jsou vidět jen hodnocení her, které hráč vlastní.

24.2.2012 20:21:52

Vybíráme z Bazaru

Louis XIV od 1,-Kč (počeštěné)
Louis XIV od 1,-Kč (počeštěné)
Akt. cena: 3 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas