Hledání uživatelů

Už několikrát jsem potřebovala najít konkrétního uživatele, ale tím, že to jde pouze podle místa bydliště, které ne každý uvádí, se tento proces natahuje. Musím pak složitě prohledávat diskuse, abych toho dotyčného našla.

Nešlo by přidat vyhledávání podle nicku, jména, počátečního písmene, věku...?
15.10.2009 13:54:57

Vylepšené vyhledávání...
V souvislosti s Elissiným dotazem mě napadlo následující:
Nevím, jestli nejsem moc náročný, ale nešlo by, Die, udělat i nějakou formu advanced vyhledávání hráčů.

Např: Chci najít hráče TOI ve východních Čechách. Momentálně buď můžu postupně projít seznam her u všech hráčů ve východních Čechách, nebo si v sekci TOI postupně "projedu" hodnotící uživatele a u nich koukám, odkud jsou.
Ovšem pokud TOI nemá u sebe ten dotyčný zařazenou, ale hraje ji, tak na něj "nepřijdu". Můžu si pak projít diskuse a tipovat na lidi, kteří se v ní ptají/odpovídají.

Stačilo by mi, kdyby fungovalo alespoň vyhledávání na základě místa bydliště (kraj) zkombinované s nějakou konkrétní hrou.
Při určování hry by se koukalo do seznamu her hráčů (zda ji mají)
a příp. i do příspěvků v diskuzích k daným hrám, třebaže výsledná množina by nemusela být úplně pravdivá.

15.10.2009 14:52:48

to laredo
To že někdo hraje TOI a je z východu ještě neznamená, že to je pro tebe potenciální spoluhráč, takže v tomhle případě bych spíš hodil dotaz do fóra Hledáme spoluhráče :-)

17.10.2009 11:29:04

Re: Hledání uživatelů
Připojuji se k žádosti o přidání vyhledávání podle nicku. Docela mi tu ta možnost chybí.

28.10.2009 20:29:05

to merlin..
Píšeš... "to že někdo hraje TOI a je z východu ještě neznamená, že to je pro tebe potenciální spoluhráč."

A co to tedy podle tebe znamená?

Maximálně může být ten dotyčný přes týden někde jinde (ale pak už je možná lepší zadat oblast, kde se nachází častěji u bydliště nebo u dodatků). Ale to už se dá dohodnout, a oním způsobem se mnohem víc zúží výběr potenciálních kandidátů, než jak je tomu dosud.

Pokud chci najít spoluhráče TOI, tak jich 99 procent najdu v hodnotích uživatelích (této hry) nebo v jejich majitelích. Jenže musím dodatečně hledat, odkud jsou. Ale o tom už jsem tu psal...

Zeus má asi dost jiných starostí kolem tohohle webu, takže ne na všechny připomínky se dostane :-(.

29.10.2009 13:58:16

Vybíráme z Bazaru

ANKH - Bohové Egypta
ANKH - Bohové Egypta
Akt. cena: 1700 Kč
Končí za: 18 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas