email +/- 24 hodin pred skoncenim aukce

Ahoj,
bylo by dobre dostat email +/- 24 hodin pred skoncenim aukce na kterou jsem prihazoval nebo ji mam ve sledovani.
Ty poznamky v kalendari jsou naprd :D
15.10.2019 13:56:11

Kalendar?
What? O.O
___
redaktor Deskofobie

15.10.2019 19:06:21

Gotrek_Gurnisson
Proč ti nestačí informace o tom, že jsi byl přehozen?
Takový email je úplně k ničemu. Buď máš zájem a přihodíš dříve. Nebo nemáš. Email 24hod předem by vedl jen k tomu, že na upozornění o přehození by se peklo "vždyť je čas" a v případě zájmu těch 24hod předem by se jen aukce dál a dál prodlužovala což je opravdu úplně k ničemu.
Prodlužování co je teď je úplně pohodové a tak akorát vybalancované ve prospěch/neprospěch prodávajícího (bezu z účasti v diskuzích zde).

15.10.2019 22:51:02

Yedle
Tipuju, že autor dotazu si prostě skladuje info o tom, kdy končí aukce, ve svém osobním kalendáři :)

Za mě je argument 2vkjmch dost celkem rozumný. Občas si nechám inzerát chvíli rozkliknutý, než se rozhodnu, jestli ještě přece jen přihodit, ale dostávat takhle maily mi zní už spíš jako recept na prodlužování.

16.10.2019 10:07:49

sledování inzerátu
Já jsem tuto funkci čekal od "sledování inzerátu". Nefunguje to tak. Dodnes netuším, k čemu je sledování inzerátu dobré. Měl jsem takovou myšlenku, že nechci hned přihazovat, ale spíše mrknout, na kolik se vyšplhá cena. Pokud zhruba do výše mé představy o ceně, tak už do toho nepůjdu, ale kdyby byla cena nízká, zkusím nahodit. Klidně 48 hodin předem. Jenom jako upomínku, že jsem se na to chtěl ještě podívat. Do kalendáře se mi to vepisovat nechce...

16.10.2019 12:32:48

Vybíráme z Bazaru

Solar 175 Deluxe Kickstarter
Solar 175 Deluxe Kickstarter
Akt. cena: 2290 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas