editace herní akce

jde to nějak?
4.4.2013 19:38:11

Herní akce v kalendáři?
Myslíš herní akci v kalendáři? To myslím zatím ještě nejde, píši si na seznam požadovaných úprav.

6.4.2013 10:38:45

Tak jsem se hecnul...
... a už by to mělo fungovat. S omezením, že akci mohou upravovat pouze její autoři (tedy přihlášený uživatel, který akci založil).

6.4.2013 17:11:07

Zeus
tak jsem to zkoušel, ale když v klubu v Připravovaných akcích kliknu na tlačítko "Přidat akci", hodí mě to na výpis všech akcí zadaných na ZH na tuhle adresu: http://www.zatrolene-hry.cz/kalendar-akci/formular/
Zkoušel jsem, jestli to není jen problém Opery, ale i Firefox mi hodí jen výpis ostatních akcí a na formulář kašle :)

8.4.2013 09:23:28

Njn, jsem trumbera...
... zapomněl jsem nahrát jednu drobnost na server. Mělo by být OK (ještě že jsou polední pauzy :-)

8.4.2013 12:01:59

ještě jedna věc k herním akcím
pokud si rozkliknu celý seznam akcí, nejde už teď v novém designu vidět, který klub akci pořádá (pokud to nenapíše do komentáře). Tahle informace je vidět až pokud si kliknu na detail akce. Možná by to chtělo vrátit zpátky kolonku "Pořadatel".

19.4.2013 11:40:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Děkuji za námět...
... přidal jsem to do výpisu akcí a současně jsem do výpisu akcí přidal také obec, ve které se akce odehraje (IMHO podstatný údaj, na který jsem nějak zapomněl)

20.4.2013 06:55:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Yogi hra
Yogi hra
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas