Ediční plán

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat existuje nějaký ediční plán na rok 2017 Albi, Mindok ,Blackfire a Rex Hry. Díky za info.
16.1.2017 17:40:06

Bohužel ne
Byť toto vydavatelé nějakou dobu zveřejňovali, tak v tuto chvíli od toho upustili. Albi mívá (možná kvartálně, možná příležitostně) nějaký souhrn toho, co nás čeká. MindOK vede na svých stránkách sekci "Připravujeme", ale nebývá v ní vše, k čemu se přiznal, že peče. REXhry, BF a malá vydavatelství (Stragoo Games, Fox in the Box, Loris Games, Notre Game, Jiras Games, ...) informují průběžně. O marketingu Dina a Piatniku, které bych taky zařadil mezi velké ryby se radši nebudu vyjadřovat.

Jako šéfredaktor aktualit jsem se loni pokusil něco takového vytvořit zde na ZH. Bohužel se ukázalo, že k němu jednak nedokáži dostat uživatele (nebo aspoň jsem měl takový dojem) a druhak, že můj zápal pro neustále úpravy není dostatečný. Vzdal jsem to už po prvním kvartálu.

Nicméně stále přemýšlím, jak by to šlo vytvořit. Optimálně s příspěvky celé komunity.

16.1.2017 18:03:31

Termíny
Po 30 letech hraní počitačových her(nepíšu pc;protože jsem začínal na spectru)
Vím co jsou to termíny vydání.O takovém Duken nuken 3d se psalo 10 let.
Ale ZH nejsou web nějakého nakladatelství;takže se tu může ;objevit vše co se někde šustne i když by se třeba hra vůbec nevydala.
Ale nějaký přehled o připravovaných hrách ; v samostatné rubrice; by byl fajn.
Stejně jako třeba rubrika pro kickstarter.

16.1.2017 18:49:24

Wolfsen
Já tvou snahu označím za velmi chvályhodnou.
Ale myslím, že tomu nenahrává systém zdejšího webu. Vyvěsíš článek jako novinku, ale po čase zapadne (hlavně mezi těmi obrázky) a je velmi těžké ji dohledat.
Chtělo by to mít přímo nějakou sekci, kam by se novinky mohly dávat - a tam aby se ideálně dělily do nějakých kategorií (např. česká vydavatelství, kickstarter, trolograficky apod.). Ale to je asi nereálné.

16.1.2017 21:03:35

Doporučení
Na hrajeme.cz už funguje přehled novinek 3 roky. A musím říct, že výborně, aktualizují to tam opravdu často.
http://hrajeme.cz/kalendar-novinek-2017/

16.1.2017 21:38:42

Joe

-bacil-
Zaujímavé... uvádzajú tak rozšírenie k Andoru, ako aj k Star Realms... Keď to teda naozaj nie je novinárska kačica, bolo by to výborné!!!

16.1.2017 22:46:09

Star Realms a Andor
Tato oznámení už tam jsou 2 roky. Spíš to jsou plány, ze kterých sešlo.

16.1.2017 23:26:30

Joe

Tindo
Tak potom sa na ten zoznam vôbec nedá spoliehať (asi len okrem tých už oznámených mesiacov, čo je trochu málo).

16.1.2017 23:30:40

Duirin
On nezapadne, je první v sekci Články. Pokud tam něco přibude, tak se bude posouvat dolů, ale to jen tak nebude.

17.1.2017 08:45:59

Vybíráme z Bazaru

ASL: Starter Kit #4
ASL: Starter Kit #4
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas