btk
btk - avatar

Díky Zatroleným hrám


Je zvláštním rysem lidské mysli, že má tendenci upozorňovat (kritizovat) na to, co podle ní nefunguje dobře, a to, co funguje, považovat tak nějak za samozřejmé. Nyní, kdy se na Deskožroutu řeší, jak a zda vůbec pokračovat dál v jeho existenci, bych rád založil toto vlákno, které má jako jediný cíl umožnit všem, kteří chtějí, říct díky Zatroleným hrám. Nezáleží na formě, nezáleží na počtu slov. Za sebe bych chtěl smeknout před týmem zdejších adminů (samozřejmě včetně Dia). To, že jsou schopni pravidelně obětovávat svůj čas a energii na to, aby to tady fungovalo, žilo a posouvalo se dál, jen z čistého nadšení, je něco, co prostě opravdu není normální ;-) Hoši, díky, děláte to dobře, obdivuju, že se snažíte odvádět svoji práci tak profesionálně, jak to jen jde, že se snažíte být za všech okolností objektivní a že si nemyslíte, že jste snědli všechnu moudrost a vaše pravda je ta jediná správná. Fakt si vážím toho, co děláte, a chodím sem rád. Jen tak dál.
28.2.2020 08:35:35

Zatrolenky
Jednoznačne vynikajúca stránka, po všetkých stránkach. Tak ako hocikde inde na stolnoherných miestach, či už virtuálnych alebo fyzických, nájdeš tu názorovú rozmanitosť a maximálnu ochotu pomôcť, poradiť. Vždy. Ako som vyjadril aj vedľa na DŽ, tá trocha gréckeho cynizmu je v každom z nás, ale sme tu všetci dostatočne zdatní, aby sme ju brali športovo.

Uvediem príklad, prečo sú obe "naše" stránky, ZH aj DŽ, výnimočné. Mám mnoho kamarátov gejmerov v Grécku. Takmer bezvýhradne sú všetci stmelení v BGG Guild platforme. Maju svoj Greek Guild a všetko, diskusie, preklady, KS, výhodné ponuky, bazár, akcie, kluby, proste všetko riešia na BGG. Našli sa tam a funguje im to tam. Ale neviem sa zbaviť dojmu, že sú akoby len "hosťami na cudzej hostine".

Neviem ako Vy ostatní, ale ja som nesmierne šťastný, že máme hneď dva nezávislé komunitné weby. Áno, sú v tom aj niektoré riziká, ale podľa mňa oveľa viac výhod a pohody.

6.3.2020 12:27:54

Za mě
Na DŽ jsem byl naposledy rok zpátky. Pokud se něco zásadně od té doby změnilo, tak berte můj příspěvek s rezervou prosím. Nicméně tenkrát jsem měl dotaz, který byl ochotně zodpovězen. Na to byl podle mě DŽ vždy lepší - diskuze, fóra. A že jsem admin "konkurence" na tom nic nezměnilo.

6.3.2020 23:41:06

Poďakovanie
Trochu zmením tému, kedže spor medzi DŽ a ZH nepodporím. Ale ak chcete vyvolať bitku po škole určite prídem. :)

Veľmi ďakujem ZH. S týmto webom vyrástla aj moja hráčska dušička. Začal som s 2 hrami a objavovať tento svet stolných hier. Teraz si staviam vlastné inserty, prekladám aplikáciu k hre, učím sa knihviazačstvo a priučil som sa grafickým programom.
Inak povedané, veľmi ďakujem že som sa mohol rásť a pomôcť zatrolkám svojou troškou do mlyna.

9.3.2020 09:34:13

mh

Poděkování
I já se přidám s poděkováním.

Když si chci něco přečíst o filmech, jdu na ČSFD, když si chci něco přečíst o knihách, jdu na Databázi knih, když si chci něco přečíst o hrách, jdu na Zatrolenky.

Většinou funguji v režimu: V obchodě (dost často v knihkupectví) uvidím hru, která mě něčím zaujme. Podívám se na ZH, co se tady o ní píše (hodnocení, obrázky, ...). Pokud to jde (a většinou to jde), stáhnu si pravidla a přečtu si je. A na základě toho si udělám lepší přehled. Už jsem si takhle pár her pořídil.

Poslední dobou jsem se pokusil přidat i nějaký obsah, většinou recenze nebo popisy her. Není toho zatím moc, ale zas až takový pařmen nejsem.

Co se týká dotazů i na adminy, tak zatím spokojenost.

12.3.2020 17:30:50

Vybíráme z Bazaru

Xia: Embers of a Forsaken Star (complete set) EN
Xia: Embers of a Forsaken Star (complete set) EN
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas