DD
DD - avatar

Ciste RPG hry

Objevila se nam tu hra Příběhy Impéria, coz je cistokrevne RPG podobne jako DrD, Shadowrun a spousty a spousty dalsich. Pod hrou se rozbehla diskuze jestli takoveto hry vubec zde v databazi mit, jelikoz jich je vazne spousta a myslim si ze s tim jake zamereni tento server prozatim mel nemaji mnoho spolecneho (treba obrazky takoveto hry jsou vetsinou jen knizka pravidel a pod.).
1.11.2010 16:36:46

názor
Dle mého názoru by se měly Zatrolené hry držet svého, tedy deskových her. RPG pravidel jsou spousty a kdo o ně má zájem jistě si k nim najde cestičku (www.rpgforum.cz), navíc je nutno říct, že kromě několika málo původních (tedy nativně česky vydaných) jsou ostatní produkty v originálním resp. anglickém znění a vzhledem k jejich rozsahu jejich překlády nefungují tak, jako je tomu u deskovek. A i o tom by to mělo být, pokud se tu nenajde někdo, kdo bude hry překládat, nemá skoro smysl mít tu jejich databázi.

Navíc i pokud by se předkládalo, překlady RPG nesplňují onu podmínku tolerování našeho serveru. Protože pokud přeložíš originální cizojazyčná pravidla, nic jiného už nepotřebuješ. U deskových her se přeložením pravidel v 99% nestane, že jsou tak přeloženy veškeré materiály.

Takže tak ...

1.11.2010 17:02:24

RPG
Také si myslím, že sem nepatří.

1.11.2010 17:04:22

PJ

Příběhy Impéria...
...jsem požadoval přidat já s tím, že jsem si byl takřka jistý, že to neprojde. Hru jsem chtěl přidat čistě z důvodu, že ji s přáteli pravidelně hrajeme a chtěl jsem si to zapsat do hráčského deníku.

1.11.2010 17:40:52

Vybíráme z Bazaru

Proroctvi
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 7 dnů

Offcanvas