Chodí vám moc zpráv z bazaru? Dočasné řešení zde.

Chodí mi celkem dost zpráv z bazaru o předmětech z wishlistu. Je to užitečná funkce, ale zároveň většina těch zpráv vesměs k ničemu nevede. Obvykle si je otevřu na mobilu, mrknu na nabídku v bazaru, odložím telefon. Takhle se mi ve schránce nahromadily desítky, a jelikož jsem si chtěl ve schránce nechat jen skutečné konverzace a smazat automatické upozornění, vyrtvořil jsem drobný JS skript, který ve schránce označí všechny bazarově-wishlistové zprávy, aby se pak daly jedním tlačítkem rychle odstranit.

Ke stažení zde:
https://drive.google.com/file/d/1thfyboID8d_ylaCj0sdxXY7Yat_ekLst/view?usp=sharing

Testováno na Firefoxu 65, add-on Greasemonkey

Pro Chrome+Tampermonkey je třeba do hlavičky .js skriptu přidat řádek
// @match https://www.zatrolene-hry.cz/zpravy/*

EDIT: Verze 2
Přidána podpora
- upozornění o přehození
- žádost o ohodnocení
- upozornění o udělení hodnocení
Stačí smazat příslušné řádky s komentáři podle toho co chcete aby se označovalo.
20.2.2019 00:02:05 | Upraveno autorem (porovnej)

parada
ako to funguje pre neprogramatorov? 8-)

-----------------------------------------
Som kapitalista a som na to hrdy.

20.2.2019 09:49:16

super
Díky moc, tohle jsem potřeboval - řeším úplně stejný problém.

Sice možnost vyhledávání a filtrování v SZ, která by tu byla přímo naprogramovaná, by byla dobrá, ale toto je taky fajn.

Pro někoho, kdo neví, jak to použít (chvíli jsem to sám řešil) - a nemá Greasemonkey nainstalované:
- Stáhnout ZIP souboru na odkazu výše.
- Ve Firefoxu otevřít Nabídku, dát Doplňky, najít Greasemonkey a přidat do Firefoxu.
- Restartovat Firefox.
- V liště vpravo nahoře se nyní objeví ikona s hlavou opičky - kliknout na ní a zvolit Import a backup - POZOR! - Pokud již Greasemonkey používáte a máte tam nějaký skript, tak by to ten původní skript zahodilo!
- Kliknout na Procházet a vybrat stažený ZIP soubor.
- Tím je hotovo, stačí pak vlézt do soukromých zpráv a je vidět výsledek.

20.2.2019 10:01:57 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Díky, vyzkouším.

A mimochodem docela by pomohlo pravidlo, že pokud je hra prodávaná v bazaru spárovaná s hrou v databázi, tak si musí odpovídat. Takhle mi furt chodil spam od jednoho nejmenovaného uživatele, který ke svým inzerátům pároval úplně jiné hry, protože tam chtěl mít obrázek. Je ale docela otravné, když vám každý týden chodí upozornění na prodej hry Království od FFG a ono je to přitom Království her Dino. Osobní korespondence nepomohla, prostě tam chtěl mít obrázek a basta. Tak jsem se raději s hrou rozloučil a vyhodil ji z wishlistu.

20.2.2019 10:10:55

Magor

EDIT: Jo, jak píše Duirin přes "Import" to jde taky a je to rychlejší, jen pokud si nedáte pozor to může odstranit skripty pokud už tam nějaké máte, což ale pokud potřebujete návod jak se to dělá asi mít nebudete :D Takže viz jeho příspěvek.

Původní text: Musíš mít prohlížeč Firefox nebo Chrome, v něm nainstalovaný doplněk Greasemonkey nebo Tampermonkey a tam ten skript importovat/zkopírovat.

Obrázkový postup v mém prohlížeči:

https://drive.google.com/file/d/1aH-1iW1ho0aLL0PBWFufQvl-K8xOjTiu/view?usp=sharing

Bod 6 a 7 jsou tam jen proto, aby se ten skript zbytečně nespouštěl na jiných stránkách, fungovat to bude i bez toho.

20.2.2019 10:16:52 | Upraveno autorem (porovnej)

tleskám
Ahoj,

super věc, vyčistil jsem si 14 stránek bordelu ze schránky. Mohl bys prosím přidat i ta upozornění na přehození v bazaru?

Pokud stačí to někam vkopírovat do textu toho skriptu v editaci, tak stačí i to, nemusíš nutně exportovat celý skript znovu. Respektive přepsat si ten text v tom skriptu zvládnu, ale aby to reagovalo na obě ty kategorie, to už radši nebudu zkoušet.

Děkuji předem

20.2.2019 12:05:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Hike
Stačí to zkopírovat a upravit, ale vzhledem k tomu že jsem tam zpomněl nějaké zbytečné diagnostické hlášky a jsou tu určitě tací, kteří na kód sahat nechtějí, udělal jsem novou verzi, která může mazat i
- upozornění o přehození
- žádost o ohodnocení
- upozornění o udělení hodnocení
podle toho, co kdo chce.

Ke stažení v původním odkazu.

20.2.2019 14:06:32

Chrome
Chrome mi nechce ten skript naimportovat, funguje vam to v Chrome?

20.2.2019 14:43:01

Miner
Doporučuji si v Chrome nainstalovat Tampermonkey. Pro TM je nutné do anotací skriptu (na začátek) přidat

// @match https://www.zatrolene-hry.cz/zpravy/*

Protože TM nemá konfigurační soubory jako má Greasemonkey. Tento řádek říká, na jakých stránkách se skript má spouštět.

20.2.2019 15:30:59

Hlídač
Na zprávy o "přehození, žádost o ohodnocení, upozornění o udělení hodnocení" je to fakt pěkný.
Co se týká zpráv o nových aukcích her, které máte ve svém Wishlistu, tak základ, když je nechcete je vypnout si Hlídač ;-). Bohužel jemněji než kompletní on/off těchto zpráv to tu není a nečekám, že někdy bude. A abych měl stále zabordelené zprávy tady i emailovou schránku, tak raději off.

20.2.2019 17:56:41

2vkjmch
Jenomže když je vypnu, tak mi nedojde ani upozornění o té aukci, které bych se účastnit chtěl, že :) Někdy je to špatná lokace, někdy špatná cena, někdy špatný předmět (třeba u Zombicide kde jsou promo věci v bazaru často uváděny jako hra samotná, kvůli zdejší pitomé politice "nepřidáváme malé rozšíření"). Nemluvě o věcech se hrou související, jako inserty nebo 3d tisk či komponenty po kusech.

Ale jednou za čas je to upozornění na něco, o co bych stál.

Jak jsem psal na začátku, většina upozornění sice k ničemu není, ale jinak se holt člověk k těm několika málo zajímavým nedostane.

20.2.2019 20:08:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@Borghal
Tampermonkey mám, ale nejde mi tam ten skript naimportovat.

21.2.2019 07:21:57

Borghal Rantipole
Jasný já to plně chápu. Bohužel z důvodů o kterých píšeš (a jak jsem psal nemožnosti to řídit jemněji) projíždím bazar "manuálně" bez zpráv od Hlídače neb těch chodila hromada a většinou to k ničemu nevedlo.
Mě spíš šlo o to upozornit na možnost vypnutí celého Hlídače. Ze zkušenosti vím, že někteří uživatelé nemusí o této možnosti vědět neb už na ni zapomněli třeba proto, že ji zapnuli při prázdném Wishlistu.
Obecně tvé iniciativě a tvému funkčnímu řešení fandím :-)

21.2.2019 12:28:26

Dovolil jsem si vzít tento skript a rozšíření pro Chrome, které se tu objevilo dříve, a dal jsem to dohromady.

Nejsu zrovna expert, ale splácal jsem rozšíření, které umí:
1. předvolit zprávy od Trola dle zvoleného nastavení
2. odstranit nutnost vyplňovat v diskusích předmět (pokud si to nastavím)
3. přidat odkaz na odebrání inzerátu ze sledovaných v bazaru
4. přidat ikonku s odkazem na BGG

Rozšíření je k dispozici v obchodě: https://chrome.google.com/webstore/detail/zz/hmpihniimlpjdaghfoepmpkdbfdmdbmi

Ocením připomínky, nápady nebo rady. Odkaz na BGG nefunguje úplně stoprocentně, pokud někdo přijde s návrhem lepšího řešení, rád to zkusím.
Rozšíření jsem tvořil primárně pro vlastní potřebu, neklade si za cíl být ve všem dokonalé.

1.3.2019 13:54:04

Vybíráme z Bazaru

Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Architects of West Kingdom EN + Rozkvět řemesel CZ
Akt. cena: 1400 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas